Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam dwie umowy na pakiet Familijny MaxHD+SportHD.Jedna umowa kończy się w marcu,druga w grudniu 2015.Mam zamiar wypowiedzieć i zrezygnować z umowy kończącej się w marcu,a tą drugą kończącą się wgrudniu 2015 zamienić na obecne pakiety MaxHD+SportHD+Film+Cinemax za 59.90zl i do tego dobrać dwa Multiroomy.Czy to jest możliwe do zrealizowania i w jakej cenie miesięcznie?

Ponawiam mój post bo jakoś nikt nie chce mi pomóc.Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem wypowiedzenie - zadzwonili z DUK do mnie i dostałem 15/5 (poprzednio miałem 12/5). Konsultant powiedział, że teraz nie mogę mieć ponownie 12/5 "dopiero" po tej 15/5 ;) . Pakiet full + vod + 2 x MR i od 6 miesiąca będzie 110 pln (90+10+5+5). Poprzednio miałem: 90full + 10vod + 0(za pierwszy mr) + 5mr = 105pln.

 

Pytanie (pewnie @swojadroga się orientuje) Czy teraz faktycznie wszystkie MultiRoomy są płatne ? Bo kiedyś było tak, że jak nie płaciłeś to przy przedłużaniu miałeś tak samo i analogicznie jak płaciłeś nie mogłeś zejść do 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio otrzymałem od CP ofertę przedłużenia umowy taką:

 

Okres promocyjny:

8 m-cy pakietu Familijnego MAX HD + Film HD + Sport HD gratis oraz 8 m-cy IPLA MIX gratis

 

· Opłata Abonamentowa po zakończeniu okresu promocyjnego (od 9 Okresu Rozliczeniowego):

 

Familijny Max HD + 2 pakiety dodatkowe- 69,90 zł miesięcznie

 

Familijny Max HD + 1 pakiet dodatkowy- 59,90 zł miesięcznie

 

Familijny Max HD - 49,90 zł miesięcznie

 

 

i teraz do was pytanie, czy warto brać tę ofertę czy raczej dać sobie spokój

 

Z racji iż wcześniej post był zadany nie w tym temacie co trzeba (zwykłe niedopatrzenie :wink: ) ponawiam post w tym miejscu, dodam że oferta została mi przedstawiona telefonicznie po wysłaniu wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiej cenie i w jakich opcjach po złożeniu wypowiedzienia można otrzymac pakiet Rodzinny HD ? Obecnie mam Mini HD w cenie 4,90 zł, a oferta przedstawiona przez infolinie pakiet Rodzinny HD 12 miesięcy w cenie 4,90 zł później kolejne 12 miesiecy 19,90 zł, umowa 24 miesiące, oferta bez złożonego wypowiedzenia. Średnio miesięcznie wychodzi niecałe 13 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie bo na infolini mowia mi ze do ceny POLECAMY NA SWIETA (laptop , router i tablet) czyli 74.95 mam doliczyc jeszcze 45 zl za raty za sprzet. JAk klikam szczegoly umowy to wychodzi mi ze raty plus internet 74.95? Wiec nie kumam tego, moze ktos bral teraz cos u nich i wie co i jak czekam na odp.... Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nick_usuniety

Po wysłaniu wypowiedzenia otrzymałem taką propozycję: Umowa na 15 miesięcy, 5 miesięcy Pakiet Familijny HD gratis, następnie 10 miesięcy Pakiet Familijny HD za 39,90 zł lub Pakiet Rodzinny HD za 19,90 zł. No i oczywiście wyraziłem zgodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nick_usuniety
@M_arek

Na jak długo miałeś poprzednią (dotychczasową) umowę?

 

Poprzednia umowa była na 12 miesięcy. Przez pierwsze 5 miesięcy miałem Pakiet Familijny Max HD za darmo, a później Pakiet Familijny HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...