Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dostałem super ofertę przedłużeniową : pakiet premium + 2 dekodery multi - umowa na 24 m-ce, pierwsze 9 m-cy za 69,90, pozostałe 15 m-cy za 99,90 i mogę dostać, jako super, ich lte za 50% - no nic tylko brać :lol2::lol2::lol2:

obecnie za Pakiet Familijny Max HD (Pakiet Film HD + Pakiet Sport HD + 1 dekoder multi) płacę 69,90; kobieta z którą rozmawiałem w akcie desperacji zaproponowała mi utrzymanie tej ceny i pakietu i dodatkowy dek za 5 zł m-cznie :brawo: zaniemówiłem.

ma dzwonić w czwartek ale jak będzie to tak atrakcyjna propozycja to chyba nie podejmę rozmowy; przy pakiecie premium+ 2 dekodery multi przy umowie 24 m-ce mogę liczyć na jakieś darmowe miesiące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robsonrb

Ja nie czekam na ofertę z ich strony, tylko od razu im mówię (po wcześniejszej lekturze tego wątku) jaka oferta mnie interesuje.

Powiedz, że chcesz jak najkrótszą umowę (na 12 miesięcy z czego 5 pierwszych gratis, chyba że taką masz teraz, to wtedy max dostaniesz 15/5) na pakiet Premium za 89.90 zł + 2 dekodery multi za 10 zł miesięcznie.

 

@mpajak

Dostaniesz Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD z multiroomem za 64,90 zł na 12/5.

 

@przemekg

Jeśli teraz nie masz umowy 12/5 to teraz spokojnie taką dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moja umowa z cp konczy sie w styczniu w listopadzie mysle wysłać wypowiedzenie tylko niewiem co moge oczekiwac obecnie posiadam rodzinny hd za 14,90 zależy mi głównie na sporcie (polsat sport i polsatsport extra) za ile mogłbym wynegocjonowac taki pakiet ewentualnie te dwa kanały w jakości HD???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składał ktoś z Was może wypowiedzenie celem otrzymania nowej atrakcyjnej oferty (5/12 lub 5/15), mając jednocześnie drugą ofertę w ramach Smartdom (50% taniej) np. Internet LTE ?

Nie wiem po prostu, czy przez ewentualne wypowiedzenie umowy na TV nie stracę rabatu 50% na Internet LTE stąd moje wątpliwości i pytanie. Niby zawarłbym nową umowę na TV, ale chcę mieć pewność, że nie zabiorą mi rabatu dla drugiej usługi (Internetu LTE).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia umowa: 15/5

Pakiet Familijny Max HD

Pakiet Film HD

Pakiet Cinemax HD

IPLA MIX

 

Umowę wypowiedziałem w 10 miesiącu obowiązywania.

 

Nowa umowa 12/5 - Pakiet Premium + HBO, HBO Go + VOD + Ipla Mix

 

po okresie gratisowym cena za pakiet 99zł. Konsultant był tak miły że powiedział iż umowę można wypowiedziec 6 miesięcy przed końcem i podpisać nową :) na nowych promocyjnych warunkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vattax

ja mam 3 usługi połączone w ramach SmartDom. TV jako 1, telefon w Plusie 2 i LTE w CP jako 3.

Tak, jak pisałem wcześniej, przedłużyłem wczoraj umowę na 6 miesięcy do końca trwania poprzedniej. Konsultantka potwierdziła, że oczywiście rabaty na pozostałe usługi zostają bez zmian (nowa umowa na kwotę nie niższą niż dotychczasowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś może przedłużał Pakiet Familijny HD. Denerwują mnie dzwonią i oferują warunki z kosmosu. Mi chodzi o to żeby przy tym samym pakiecie mieć w cenie jeszcze Multiroom. Czy jet to możliwe do ugrania. Nadmienię, że wysłałem wywiedzenie. Czyli chodzi mi o pakiet Familijny HD+Multiroom za 39,90 ( obecnie tak płace ale bez multiroomu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobierając multiroom muszą Ci wydać nowy dekoder, więc nie dostaniesz super warunków. Na 12/5 nie masz co liczyć w takim przypadku, aczkolwiek 24/8 przy wymianie sprzętu powinno przejść. Jak nie będą chcieli na Familijny HD, to spróbuj na Familijny Max HD, przy 1/3 umowy bez płacenia wyjdzie i tak taniej niż 39,90 zł. Poza tym moim zdaniem w gołym familijnym nie ma co oglądać, bo wszystkie fajne kanały przenieśli wyżej, a większość tego co zostało jest w SD i oznaczone jako niegwarantowane. Żebyś się za pół roku nie zdziwił jak wywalą połowę kanałów z Familijnego i nie będziesz mógł z tym nic zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych:dzis przedłużyłem-poprzednia umowa na 12 msc(samoprzedłużenie bez gratisow),rozmowa z DUK i od razu powiedziałem co chcę(chcialem co prawda Familijny HD+sport HD+multi za 49,90 ale sie nie dało)dostałem-Fam maxHD+sport HD+cinemaxHD+film HD+multi w umowie 12/5 za 64,90 i skrócenie poprzedniej umowy o 5 msc ,czyli nowa juz od listopada.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia umowa: 15/5

Pakiet Familijny Max HD

Pakiet Film HD

Pakiet Cinemax HD

IPLA MIX

 

Umowę wypowiedziałem w 10 miesiącu obowiązywania.

 

Nowa umowa 12/5 - Pakiet Premium + HBO, HBO Go + VOD + Ipla Mix

 

po okresie gratisowym cena za pakiet 99zł. Konsultant był tak miły że powiedział iż umowę można wypowiedziec 6 miesięcy przed końcem i podpisać nową :) na nowych promocyjnych warunkach

 

Obecna umowa: 29/6

Pakiet Familijny MAX HD - 49,90 zł

Pakiet Sport -10,00 zł /wyłączony

Pakiet Film -10,00 zł /wyłączony

Dekoder HD6000

 

Zostało mi 10 miesięcy umowy. Chciałbym:

Umowa: 24/6

Pakiet Premium Full za 99 zł

Dekoder Sagem ESI 88

Multiroom HD x2 10 zł

 

Realne to jest bez wysyłania wypowiedzenia ? Można dzwonić bezpośrednio do DUK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...