Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za multi proponują opłatę 10zł za miesiąc naliczane dopiero po tych 5 darmowych miesiącach. Dodatkowo opłata za tuner 29zł (aktywacja). To był ich pierwszy telefon do mnie. Czy mam szansę na to, aby multi było w cenie i bez aktywacji za tuner?

Bez oplaty aktywacyjnej - nie ma szans.

Bez oplaty za multiroom dobranego - raczej nie ma szans, przy przedluzeniu to i owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonili z następującą ofertą na pakiet Rodzinny HD. Pierwsze 12 miesięcy pakiet Rodzinny za 4,9, kolejne 12 miesięcy 19,9 za pakiet Rodzinny lub 14,9 za pakiet Mini. Umowa na 24 miesiace, tak więc średnia za całą umowę jeśli chodzi o pakiet rodzinny to 12,4. Myslicie, że można dostać pakiet rodzinny za niższą cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za multi proponują opłatę 10zł za miesiąc naliczane dopiero po tych 5 darmowych miesiącach. Dodatkowo opłata za tuner 29zł (aktywacja). To był ich pierwszy telefon do mnie. Czy mam szansę na to, aby multi było w cenie i bez aktywacji za tuner?

Bez oplaty aktywacyjnej - nie ma szans.

Bez oplaty za multiroom dobranego - raczej nie ma szans, przy przedluzeniu to i owszem.

Jeśli nie ma szans na zniesienie aktywacji - można powalczyć o obniżenie opłaty za multi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonili z następującą ofertą na pakiet Rodzinny HD. Pierwsze 12 miesięcy pakiet Rodzinny za 4,9, kolejne 12 miesięcy 19,9 za pakiet Rodzinny lub 14,9 za pakiet Mini. Umowa na 24 miesiace, tak więc średnia za całą umowę jeśli chodzi o pakiet rodzinny to 12,4. Myslicie, że można dostać pakiet rodzinny za niższą cenę?

 

Dzieki za info odnośnie rodzinnego HD.Myślę,że oferta nie jest zła.Ja chyba się skusze na takie coś.Mi sie wydaje,że można by próbować jeszcze brać takie coś 12 miesięcy rodzinnego(w tym 5 gratis),a pozostałe 7 po 19,90.Wtedy wychodzi średnia 11,60 i umowa krótka.Ale nie wiem czy jeszcze są te oferty.Rok temu brałem to jeszcze były,ale wtedy rodzinny był po 24,90

 

sory za post pod postem,ale nie chciałem edytować poprzedniego.jaki jest numer do działu utrzymania klienta cyfrowego polsatu?(po zarejestrowaniu wypowiedzenia)

edit-już znalazłem.zadzwoniłem i wziąłem pakiet familijny HD z możliwością zejścia po 5 miesiącach do rodzinnego HD.Umowa 15 miesiecy(5 miesięcy gratis).Srednio wychodzi 13,27 zł.Zastanawiałem się jeszcze nad tą ofertą co wam proponują( umowa na 24 miechy w tym 12 po 4,90 i 12 po 19,90 za rodzinny HD),ale różnica wynosi tylko 87 groszy a tu mam o wiele krótszą umowę i bogatszą ofertę przez 5 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie jeśli teraz mam Familijny za 39,9 zł (umowa kończy się za 5 m-cy) to po złożeniu wypowiedzenia będę mógł osiągnąć Max HD+Sport HD+Film HD+Cinemax HD za 59,9 zł na okres 15/5 bez większych problemów z tego co tutaj czytam? Czy jak do tej pory nie wypowiadałem umów (teraz mam drugą) tylko miałem każdą na te standardowe 36 m-cy i 24 m-ce to jest szansa, że uda mi się za 69,9 zł czyli dopłacając 10 zł wyrwać jeszcze HBO może być bez Cinemax, w tym wariancie 15/5 ew. 12/5? Oczywiście bez tunera, multiroom. Tak nawiasem mówiąc bez tych negocjacji to nowi klienci mają dokładnie to samo co w pierwszym zdaniu tylko na 24/6 m-cy czyli wychodzi 45 zł więc zyskujemy 5 zł. Także aż tak wiele nie zyskujemy poza możliwością kolejnej niewielkiej obniżki po krótszym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawo24 - możesz napisać (ew na priv jeśli nie chcesz tutaj) jakie parametry ma Twoja umowa?

Jestem w podobnej sytuacji, mam Familijny HD za 39,90 bez MR z umową do lutego 2015 i chcę przy nim pozostać obniżając koszt (ew. przejść na wyższy pakiet przy tej samej cenie, ale raczej to pierwsze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prezes22 Mam umowę na 15 miesięcy(w tym 5 gratis).Przez 5 miesięcy nie płacę nic za Familijny HD.Po tych 5-ciu miesiącach mogę sobie zostawić ten Familijny HD za 39,90,albo przejść na rodzinny HD za 19,90.Jeśli tobie zależy na Familijnym HD,to w tej umowie co ja mam średnio za Familijny HD wychodzi 26,60 zł miesięcznie.Jednak dla ciebie lepszym rowiązaniem byłoby wzięcie sobie pakietu Familijnego max hd na 5 miesiecy gratis i ewentualne zejście po tych 5-ciu miesiącach do familijnego HD.Średnio wychodzi tyle samo co w tej pierwszej kombinacji(26,60 zł),ale tu przez 5 miesięcy miałbyś pakiet Familijny max Hd.Mogłbyś sobie też oczywiście zostawić ten familijny max HD za 49,90 miesiecznie.Wtedy średnia z całej umowy byłaby 33,27 zł.Warunek do obu opcji jest jeden- wysłane wypowiedzenie umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za multi proponują opłatę 10zł za miesiąc naliczane dopiero po tych 5 darmowych miesiącach. Dodatkowo opłata za tuner 29zł (aktywacja). To był ich pierwszy telefon do mnie. Czy mam szansę na to, aby multi było w cenie i bez aktywacji za tuner?

Bez oplaty aktywacyjnej - nie ma szans.

Bez oplaty za multiroom dobranego - raczej nie ma szans, przy przedluzeniu to i owszem.

 

Panowie, jeśli nie ma szans na zniesienie opłaty aktywacyjnej za drugi tuner, to czy można powalczyć o obniżenie lub zniesienie opłaty za multiroom?

Może komuś się udało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji już od ładnych kilku (a może nawet już kilkunastu) miesięcy. Obecnie darmowy MR HD można dostać tylko przy przedłużeniu umowy z posiadanym już MR za 0zł lub posiadając jeszcze jakimś cudem MR SD. W każdym innym przypadku MR HD jest płatny. Aktywacja przy dobieraniu sprzętu jest zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie płacę za mini hd 9,90 umowa skończy się za 3 miesiące, wypowiedzenie wysłane ale od miesiąca żadnego telefonu z DUK a chciałbym zmienić ofertę na KA52, czekać dalej czy dzwonić?

Po rozmowie telefonicznej przyszły mi dokumenty do podpisania i przeczytania 15 kartek :/ .Mini HD za 4,90, umowa na 18 miesięcy, kod promocji KA51, nazwa promocji: Nowy Cyfrowy Polsat-SuperKomfortowa III CC

Tak chciałem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za multi proponują opłatę 10zł za miesiąc naliczane dopiero po tych 5 darmowych miesiącach. Dodatkowo opłata za tuner 29zł (aktywacja). To był ich pierwszy telefon do mnie. Czy mam szansę na to, aby multi było w cenie i bez aktywacji za tuner?

Bez oplaty aktywacyjnej - nie ma szans.

Bez oplaty za multiroom dobranego - raczej nie ma szans, przy przedluzeniu to i owszem.

 

Zadzwonili ponownie, zgodziłem się na 12/5 z multiroom'em za 10zł (po 5 miesiącach) i opłatą aktywacyjną 29zł za tuner.

Dzięki za pomoc.

Gdy do końca nowej umowy pozostanie 5 miesięcy wysyłam znowu wypowiedzenie :)

 

Pozdrawiam,

 

Benobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie .Wysłałem wypowiedzenie na 3 miesiące do tej pory miałem umowę 15/5 pakiet max hd +film hd +sport hd +hbo/cinemax hd płaciłem za to 89,9 + 5zł dzierżawa dekodera.Zaczęły się już telefony moje pytanie brzmi czy umowa na to wszystko co do tej pory + chciałbym dobrać multiroom w umowie na 12/5 w cenie 69,90 jest realna ? Nie interesują mnie żadne vod,iple i hbo go .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak już wcześniej pisałem obecnie mam pakiet RodzinnyHD za 14,90zł, dekoder HD5000 umowa na 18 miesięcy (wypowiedzenie wysłane).

 

Dzisiejsze negocjacje z CP i oferta:

 

1. Jak już wcześniej pisałem obecnie nie ma szans na RodzinnyHD za 14,90 zł (jedyna opcja to wycofanie wypowiedzenia - wtedy obecna umowa zostanie na dalsze 12 miesięcy,

 

2. MiniHD za 4,90 zł, umowa na 18 miesięcy

 

Z uwagi na to, że zastanawiam się nad ofertą smart dom (internet za 50% ceny jako drugi produkt, umowa na 24 miesiące), gdzie warunkiem jest posiadanie abonamentu na tv za min. 49,90 zł propozycja CP:

 

1. Pakiet FamilijnyMAX HD za 49,90 zł, umowa 24 miesiące w tym 8 miesięcy gratis (bez wymiany dekodera - zostaje HD5000), multiroom na 2 dekodery za 15 zł płatne tak jak umowa 24/8,

2. Pakiet FamilijnyMAX HD za 49,90 zł, umowa 24 miesiące w tym 6 miesięcy gratis (wymiana dekodera na Sagem Esi-88), multiroom na 2 dekodery za 15 zł płatne tak jak umowa 24/6,

 

Można dobrać moduł WiFi za 10 zł.

 

Co o tym sądzicie ? Można jeszcze coś ugrać :> Podobno promocja Smart dom dostępna jest do 29.09.2014r., tak więc czasu raczej mało na negocjacje hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...