Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś pilot zaczął mi świrować, działał tylko przycisk on/off i coś tam jeszcze. Postanowiłem go rozebrać i wyczyścić. Muszę powiedzieć, że otwarcie tego pilota, to poezja dla dłoni, zatrzaski pozostają na swoim miejscu, itd... Po czyszczeniu pilot jak nowy. Może się komuś przyda ta wiadomość, jak będzie miał podobny problem, a będzie mu brakowało odwagi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i proszę o pomoc, mianowicie posiadam dekoder samsung dsb-h370g już od 3,5 roku i po podłączeniu dekoder->hdmi->amplituner->hdmi->tv na kanałach hd mam chwilowy zanik dźwięku (1-2s) co kilka minut przeważnie na tvp1/2, axn, czym to może być spowodowane na innych kanałach nie zauważyłem tego siła sygnału zielona bez wahania na żółty... Chciałem wymienić dekoder na nowy ale już nie ma w ofercie CP. Pomocy bo jest to uciążliwe...

Za pomoc z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich!!

Mam ten sam problem co kolega @emarti, konsultanci twierdzą że jest wsio ok, kilkunastokrotne ponawianie sygnału, parowanie-rozparowanie karty przez konsultanta a na tv : tego kanału nie ma w twoim abonamencie...spotkało to jeszcze kogoś? i czy @emarti poradziłeś sobie z problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

Mam problem z tym tunerem.

Pewnego dnia przestał działać.

Po włączeniu do gniazdka zapala się jasnoniebieska dioda. Po chwili gaśnie, a następnie po kilku sekundach zaświeca się na chwilkę na ciemnoniebieski kolor i też gaśnie.

Na tv nic nie widać. Ciemność.

Czy ktoś może mi pomóc zdiagnozować problem?

Kondensator PPCf1 wymieniłem (2200uf 10v).

Bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz się pogodzić. Na-przestrzeni czasu dekoder ten się przegrzał i być może wypalił. Oczywiście można go nadal reanimować. Tylko, czy wyprawka warta jest skórki. Jest sens wymieniać połowę bebechów w dodatku bez pewności, jak długo jeszcze pożyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idz wymien dekoder na naowy CP prowadzi akcje wymiany dekoderow sd na hd rowniez tych wlasnosciowych bez umowy. opisane to jest w innym watku.

 

Kupiłem jako prepaid (własność), ale umowę przecież mam ... do końca roku.

Czy wymienią mi dekoder? (mam HD Samsunga... )

Karta jest powiązana z moim uszkodzonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdź się jutro do najbliższego APS opowiedz swoją sytuację i się dowiesz co i jak. Pewnie będziesz musiał zawiązać jakąś nową umowę terminową z ceną jaka ciebie zainteresuje. To co masz teraz w prepaid, to stracisz ale dekoder wymienisz za darmo na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że wymienią, tylko trzeba być upartym i nie dać się zbyć, najlepiej od razu wystartować z tekstem, żę dostałeś informację z ICOK że prepaid możesz wymienić na hd i nie powinno być problemu - ja wymieniłem stary samsung sd prepaid - na którym nigdy nie wykupiłem żadnego pakietu choćby na miesiąc - bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...