Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Muszę wymienić posiadanego H370G bo w DARMOWYM HD nie świeci mi TV Puls (a świecić powinien). Dekoder na stałe mam w górach więc rzadko używam. Jaki możecie polecić zamiennik ? Warto brać coś produkcji CP czy wymienić ponownie na H370G (bo takowe się ostatnio pojawiły) ?

 

PS. Czy np. w takim HD 5000 idzie jakoś zrobić, aby jak w Samsungu pod OK wyświetlało listę kanałów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń na infolinie,poproś o połączenie z działem DCC2, następnie poproś o polecenie 2 i 9 na kartę, jak nie pomoże to wtedy wymienisz dekoder. Najlepiej to chyba na HD 5000 w którym już można tworzyć swoje listy kanałów.

Sprawdź jeszcze jaką masz wersję oprogramowania karty ale domniemam, że prawidłową jak działają tobie pozostałe kanały z pakietu Darmowy HD.

Znajdziesz to w opcjach "Wbudowany Nagravision/informacja o systemie". Powinno być DNASP142 RevGO2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nick_usuniety

Widziałem dzisiaj w APS Samsungi DSB H370G. W związku z tym mam pytanie. Czy są aktualnie jakieś problemy z odbiorem kanałów w Pakiecie Familijnym HD lub z którymś z kanałów FTA na tym dekoderze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nick_usuniety

Pytam, ponieważ miałem kiedyś Samsunga DSB 305G z którym nie miałem żadnych problemów. Teraz natomiast mam zamiar przedłużyć umowę na Pakiet Familijny HD i zastanawiam się czy HD 3000 wymienić na ten nowy dekoder HD 5500s, czy na Samsunga HD. Mam jeszcze wprawdzie HD 6000, ale na tym dekoderze chcę uruchomić DRH6, a potem Pakiet Darmowy HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam zmienione parametry... Dodam,że wszystkie inne kanaly chodzą elegancko, zielony pasek sygnału, ale akurat z tego tp nic, gdzieś w tyy watku tez ktos pisal,że mu nie działają... Mam też inne pytanie, czy można wymienić samsynga na moduł cam?

Ja wymieniłem sprawnego Samsunga na CAM. Bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, miałem taką samą sytuację z tym samsungiem, kolega miał jakiś konwerter monoblock i ten tp. 11662 po zmianie parametrów na dvbs2 przestał działać. Inny odbiornik podłączony do tej anteny bez problemu działał na tym transponderze. Pomogło jak wymieniłem konwerter na inny pojedyńczy nie monoblock.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...