Skocz do zawartości

Układ kanałów Polsat Box – dyskusja ogólna


Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkich kanałów to na pewno nie poprzenoszą bo co z abonentami Familijnego HD dla przykładu? Przecież gdyby taki Polsat Sport HD przenieśli na kanał 11 a SD przesunęli na 500 któryś to by zaraz ich lawina telefonów zasypała od klientów którzy nagle nie mogliby znaleźć tego kanału, albo myśleli że został im zakodowany :) Ta zmiana obecnie dla Polsatu ma sens dla kanałów które są dostępne zarówno w wersji HD i SD od tego samego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Na chwilę obecną wersja HD w tym samym pakiecie, co wersja HD jest tylko w przypadku kanałów Polsat HD, TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVP Sport HD, TVN HD, Eurosport 2 HD, FOX Comedy HD, FOX HD, AXN HD i Comedy Central HD. :)

Do tego TVN-y HD i BBC Brit HD, ale one są dawno na miejscach wersji SD. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co im szkodzi zrobić prawdziwy test i zamienić miejscami wszystkie SD na HD, oczywiście SD przenieść w miejsce HD na pozycje powyżej 100. :D

 

 

Gdyby tak zrobili przez następny miesiąc ludzie na infolinii siedzieliby nie 14h w pracy a 24h a strażacy musieliby przyjeżdżać i co chwile gasić rozgrzane do czerwoności linie telefoniczne, bo raptem zniknęło tyle kanałów, więc robią to stopniowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem Cyfrowy Polsat pousuwał puste identyfikatory w sektorze stacji FTA. Moim zdaniem to powinni nawet zredukować ich liczbę na korzyść brakujących polskich stacji niekodowanych.

Swoją drogą zastanawiam się gdzie w Cyfrowym Polsacie wyląduje paczka kanałów Eleven - w moim odczuciu trafią one na pozycje 21 i 22 eliminując zawarte tam duble kanałów. Cyfrowy Polsat przy okazji przerzuci dubel Polsatu Sport HD na pozycje 11 a Polsat Sport SD tak jak Dwójkę w standardowej jakości powyżej 500 pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sie tak bawia po jednym kanale zamiast zmienic wszstkie SD ktore maja odpowiedniki HD na poczatku listy ,bez sensu.Moze do pazdziernika zdaza :D.Zreszta mi to rybka i tak mam ustawiona liste ulubionych tak jak mi odpowiada a onia niech sie bawia nawet caly rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland Polsatu Sport HD na bank teraz nie przesuną ponieważ jest w innym pakiecie aniżeli wersja SD. Najpierw repakietyzacja potem zabawa.

@pavel nie mogą wszystkiego bo patrz powyżej. A takimi eksperymentami chcą powoli uświadamiać ludziom że SD się kończy powoli. Repakietyzacji teraz nie zrobią w wakacje bo to nie pora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland Polsatu Sport HD na bank teraz nie przesuną ponieważ jest w innym pakiecie aniżeli wersja SD. Najpierw repakietyzacja potem zabawa.

@pavel nie mogą wszystkiego bo patrz powyżej. A takimi eksperymentami chcą powoli uświadamiać ludziom że SD się kończy powoli. Repakietyzacji teraz nie zrobią w wakacje bo to nie pora

 

 

Repakietyzacja tu nie ma kompletnego znaczenia, bo nie obejmuje ona obecnych klientów a jedynie nowych - Operator musiałby oprócz nowej oferty dla nowych klientów uruchomić promocyjnie dla klientów kanały HD w miejscu SD, jeśli są w różnych pakietach no a posiadaczom wyższych pakietów dodać promocyjnie nowe kanały, żeby nie byli pokrzywdzeni (choc z dotychczasowych praktyk w przypadku jakichkolwiek otwartych okien to właśnie ci z najdroższymi pakietami nic nie dostają) . Skomplikowana procedura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista kanałów CP to jest kompletne nieporozumienie.

Takiego [beep]u to ja nie widziałem nigdzie.

Pierwsze co zrobiłem po odpaleniu dekodera to przez 1h ustawiałem normalną listę, w której już jako tako można się połapać.

I tutaj się z tobą zgadzam. Zamiast dorzucać nowe stacje (chociażby polskie FTA) to oni dokładają do listy kolejne duble. Osoba która za taką listę jest odpowiedzialna powinna pożegnać się ze stanowiskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie listy kanałów na nc+ też jest kompletnie z czapy.

Tylko, że tam tworzenie ulubionej listy wiąże się z tym, że np. kanał TVN HD ma na stałe przylepione iż jest kanałem nr 1, TVP1 HD jest kanałem 11, itd.

Teraz sobie wyobraźcie stworzenie własnej listy kanałów (TVP1HD, TVP2HD, TVNHD, TVN7HD, PolsatHD,itd). Klikacie na pilocie kanał UP, a tam zaczynając od 11 lecimy dalej 12, 1, 2, 7,...

Dostajemy więc totalnej plątaniny.

Na CP przynajmniej numery kanałów się same zmieniają w zależności od listy i jest porządek. Ale to wymaga nieco poświęconego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...