Skocz do zawartości

jak się dodzwonic do polsatu?


jonbob
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

prosze o pomoc.

mimo że żona zapłaciła abonament to polsat zablokował nam kanały, no i do nich się nie idzie dodzwonic , wszedzie odbiera automat.

co trzeba zrobic żeby połączyc sie z normalnym człowiekiem.

jest problem i nawet go nie idzie zgłosic , to jak oni sie o tym dowiedzą? jak wszędzie odbiera automat. abonament jest opłacony a my nie możemy ogladąc tv.

proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej to telefonem :P:P:wink:

 

a tak poważnie to na nr.0 801 08 08 08 i posłuchaj przez chwilę tego "automatu" - wciśnij "0" jak usłyszysz że zostaniesz połączony z konsultantem to cierpliwie czekaj.

ps. przygotuj sobie nr. karty i ewent nr. abonenta ( masz go m.in. na przekazie opłat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem tu nowy i "zielony" ale mam taką sprawe mój tata zapłacił abonament ale po starych cenach i zablokowali mi dekoder teraz siedze przy telefonie już 20 min. i nic... Możecie mi powiedzieć co :censored: jest???? Ja chce sobie dzisiaj coś w telewizji obejrzeć ale nie moge PROSZE O POMOC :!::!::!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
witam.

prosze o pomoc.

mimo że żona zapłaciła abonament to polsat zablokował nam kanały, no i do nich się nie idzie dodzwonic , ....

 

A jaka stawke zaplaciles stara czy nowa 37,9 (za familijny), jak stara to doplac i dopiero dwon ze doplaciles i nie wlacza.

 

Dzwonisz na info + magiczne cyferki + podajesz nr karty i czekasz - duzo cierpliwosci musisz miec bo duzo zlych klientow co nie moga ogladac po podwyzce abo do CP dzwoni zeby uslyszec ze CP wyslal pismo z info o zwyzce abo, a oni "nieuki jedne" :roll: zaplacili postarej stawce, i chcieli CP "okrasc" narazic na straty :censored: . Na twoim dzwonieniu i wiszeniu na tel. z 50 min ktos zarabia i to niezle. I tak sie interes kreci.

W dawych czasach instytucje milały przedstawicieli gdzie mozna bylo isc zlozyc reklamacje (obsluga twarza w twarz) i sprawa byla zalatwoiona, bez dodatkowych kosztow dla abo. A dzis mamy nowoczesnie telefoniczne biura, tylko czemu mamy za to placic.

 

Ja zlozylem reklamacje na pismie, bo nie dostalem pisma i oni CP w tym momencie zlamali umowe. Wiec maja wloczyc po starych cenach (pewnie nie wlacza) i udowodnic mi ze wyslai do mnie pismo (list zwykly :lol: ) , ach takie pismo zlozylem do UOKiK, to sa dzialania monopolistyczne, gdzie o pogwalceniu dobych obyczajow nie wspomne.

ale mam taką sprawe mój tata zapłacił abonament ale po starych cenach i zablokowali mi dekoder teraz siedze przy telefonie już 20 min

to samo co powyzej. Pewnie oplacasz sam familijny, zawsze bezpieczniej do famil dodac jakis dodatkowy np muzyka 4,90 przy takich akcjach przynajmniej podstawowy masz czynny.

Pokrzywdzeni (pozbawieni sygnalu) przez CP Laczmy sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w niedziele dzwonilem do COK i nie uznali :evil: reklamacji, podobno wyslali w listopadzie, i co listonosz zjadl list, a czy wogole wyslali?? moze teraz dopiero wysylaja i robia scieme ze poczta. O podwyzce zadecydowali dawno temu, i dawno temu powinni rozpoczac akcje. A widzialem na poczcie teraz duuzzoo listow od CP. To poczta przetymala listy 3 m-c.

 

To po co wysylaja poczta listem zwyklym, a jak wiedza ze poczta ma problemy, maja taka "wspaniala technike", zachety na badziewiane promocje wysylaki via statelita przy pomocy komunikatow wyswietlanych na TV, a informacji o podwyzce i ze wyslali pisma nie potrafia wyslac, OJ cosik operator CP mocno kreci,

Spiskowa teoria jest taka, wiekszosc abo ma 3 m-c na wypowiastke umowy, a przy waznych zmianach w umowie a taką jest podwyzka abo dostajemy 14 - dni na rozwiazanie umowy. Pocztaj REGULAMIN. :locked:

 

Jeszcze off top. Zachysneli sie chyba sukcesem jaki osiagneli w poprzednim roku 1,2 mln nowych abo co daje im 2,1 mln abo. i jakie dochody.

I woda sodowa do glowy uderzyla, i zapomieli ze w kompach wpisali podwyzke, a nie rozeslai info, a jak zdenerwowani klienci dzwonia od COK przypomialo im sie. :oops:

 

Za takie traktowanie powinni pokrzywdzonym abo (po zaplaceniu samego abo na famil = brak sygnalu) dac 3 miechy darmowego ogladania stac ich na to nawet tego nie odczuja, Ladne zyski osiagneli, poczytajcie na satkurier dzisiejszy artykul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli inaczej informować o podwyżkach.Mogli dzwonić do abonentów,którzy mają od familijnego w góre albo zamieścić info na stronie głównej CP :idea:

 

@nemo111

Nie pisz posta pod postem tylko wybierz funkcje edytuj przy poprzednim poście i dopisz co chcesz napisać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.Nie moge sie dodzwonic teraz do CP na numer dla dzwoniacych z telefonow komorkowych, jest jeden sygnal pozniej jakies piski itd.

 

Dlatego zapytam tutaj moze wy bedziecie mogli mi pomoc, jakis rok temu zrezygnowalem z CP, ale byla taka mozliwosc ze w kazdej chwili moge sobie wykupic na miesiac jakis pakiet i pzrez ten miesiac ogladac, a pozniejmoge juz nei placic, teraz tez tak mozna zrobic? chodzi mi o wykupienie abonamentu na zcas ME 2008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Możesz wykupić Familijny za 42,90zł plus sport za 13,90zł.

 

Dla tych, którzy nie mogą się dodzwonić – większość spraw można załatwić logując się na http://www.icok.cyfrowypolsat.pl – od wydrukowania druków, przez sprawdzenie wpłat i wysokości abonamentu na ponowieniu sygnału kończąc.

 

 

Procedura jest dość prosta:

1 Sprawdzasz czy masz opłacony abonament.

2 Odłączasz dekoder od prądu i ponownie podłączasz (czasem dobrze wykonać powrót do ustawień fabrycznych, jeśli nie masz utworzonych list ulubionych)

3 Ponawiasz sobie sygnał za pośrednictwem podanej strony

4 Zostawiasz dekoder włączony na kanale 10 („dla abonentów”)

5 maksymalnie do godziny powinien się zaktywować, chyba że jest bardzo dużo zgłoszeń tego typu lub masz komunikat na ekranie związany ze złym ustawieniem anteny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jak się dodzwonić ? normalnie. Wystarczy posłuchać muzyczki 10 minut i już. Ale ja ostatnio dzwoniłem w niedziele rano i ...... konsultant odebrał po pierwszym sygnale !! I do tego jeszcze że nie słuchałem muzyki, bo połączenie było tak szybkie. Ale nie dzwońcie wtedy, bo ja się nie dodzwonię :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzwonie od godziny 18 do teraz i nic! coś koło 20 byłem nawet 50 w kolejce, za jakiś czas bylem 7 ale i tak mi się nie udało połączyć:/ teraz dzwonie i też nic.

 

Mam do nich pewną sprawe może napisze tutaj i mi pomożecie, kiedyś pytałem na infolini jakiejś kobiety kiedy mam wpłacić kase żeby móc oglądać EURO 2008 czyli od 7 czerwca, wyjaśniłem, że rok temu byłem aktywnym abonentem CP teraz już nie jestem, kazała mi wpłacić 31 maja tj. dzisiaj, ale dla pewności i z powodu innego pytania zadzwoniłem jeszcze dzisiaj po 15 pytam gościa o to samo i on twierdzi, że kanały które opłace zostaną włączone doppiero 10 czerwca bo 10 dnia miesiąca podpisywałem umowe 2 lata temu, pózniej zaczął coś mówić o jakiejś nadpłacie żebym zrobił i wtedy może mi włączą wcześniej :? Może mi ktoś wyjaśnić jak jest naprawde?

 

Jeszcze powiedzcie mi co mam napisać w rubryce "tytułem" na blankiecie do przelewu, wystarczy takie coś: abonament za pakiet famijijny+pakiet sport i do tego jeszcze nr. katy? bo w drukach które dawał polsat były zawsze jakieś numery identyfikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej płacić w banku poprzez konto internetowe. W tytule przelewu ten długi numer z kodu kreskowego. Ale i tego nie trzeba wpisywać. Ważny jest tylko Twój indywidualny numer konta bankowego. Zawsze na trzeci dzień po wpłacie loguje się do icok i już wpłata jest zatwierdzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...