Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Informacja na stronie CP:

 

"HBO GO w prezencie" dostępne dla pierwszych 50 tys. Abonentów Cyfrowego Polsatu, korzystających z pakietu Familinego, Familijnego HD lub Familijnego Max HD, nieposiadających w swoim abonamencie HBO GO, którzy uruchomią aplikację HBO GO na dekoderze PVR HD 7000, HD 6000, HD 5000, HD 3000, MINI HD 2000 w terminie 17 lipca - 31 sierpnia 2014 r. Opłata za transmisję danych zgodna z taryfą Państwa operatora usługi Internet.

 

Kiedy mowa jest tutaj o pakiecie Familijnym lub Familijnym HD to chodzi o minimalne zobowiązanie w umowie na ten pakiet, więc promocja nie dotyczy abonentów z uruchomionymi tymi pakietami promocyjnie czy też w ramach otwartych okien i nie posiadają wykupionej usługi HBO GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wiem że się spóźniłen ale dla wszystkich abonentów cp jest odkodowany HBO HD, z powodu dzisiejszej premiery serialu WATAHA. Już wczoraj był odkodowany ale dopiero teraz na facebooku cp sprawdziłem i się dowiedziałem tej informacji. Promocja potrwa do 12 października czyli do dzisiaj. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wybrałem dobry temat, ale mam pytanie dotyczące HBO GO. Otóż posiadam pakiet premium a w nim pakiet HBO, ale chciałbym jeszcze mieć dostęp do HBO GO. Czy jest możliwość aktywowania jakoś HBO GO w ramach posiadanych pakietów, czy też muszę dodatkowo zakupić osobno HBO GO. Szukałem opcji bądź informacji dotyczącej ceny samego pakietu HBO GO, ale nie znalazłem nic na stronie CP. Jedynie jest informacja o cenie pakietu kanałów HBO z HBO GO, ale ja już kanały HBO mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli posiadasz pakiet z kanałami HBO,to masz możliwość odbioru HBO GO(z aplikacji internetowej).Nie musisz w tym wypadku zakupować żadnej dodatkowej opcji.HBO GO jest dostępny bez dodatkowych opłat dla posiadaczy pakietu HBO.Aby móc korzystać,musisz się zarejestrować na HBO GO,wybrać swojego operatora,i się po prostu zalogować do serwisu.HBO GO ma taki plus,że możesz obejrzeć np.jakąś premierę na HBO GO przed premierą na kanałach HBO na dekoderze.Lub jakiś odcinek serialu na kilka dni przed pokazem na twoim deku.Masz też dostęp do całej biblioteki filmów dotychczas emitowanej na kanałach HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że ja nie mam pakietu HBO GO wyszczególnionego w iCOK i podczas tej rejestracji wyświetla mi komunikat zamów HBO GO, nie wiem czy jak to kliknę nie zostanie mi naliczona dodatkowa opłata. Mam oczywiście pakiet HBO, bo mam premium w CP za które płacę 89.90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam siostrzeniec w Angli odbiera kanały z oferty Cyfrowego Polsatu na dekoderze HD 5000, podłączył go do internetu za pomocą przewodu LAN i ukazał mu się taki komunikat jak chciał włączyć IPLĘ i HBO GO:

 

2625132600_1414232671_thumb.jpg

 

Rozumiem, że to wszystko przez prawa autorskie i może je poprawnie odbierać tylko w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam problem z HBO GO na dekoderze HD 7000 z CP. Gdy robię test na dekoderze pokazuje się informacja " x Przepustowość (...) Test kompatybilności zakończony niepowodzenie" Dekoder jest połączony kablem z routerem więc kilka mega ma spokojnie. Filmy się włączają ale co chwila kółko i przycina. Co zrobić w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam podobnie na komputerze oraz telewizorze SmartTV chodzi bardzo dobrze, natomiast na dekoderach HD 3000 i HD 6000 (2 Multiroom) są częste przycinki zarówno IPLA jak i HBO GO. Dodam że telewizor jest podłączony w taki sam sposób jak dekodery. Pisałem już kilka razy na forum odnośnie tego problemu, ale mimo poprawek w oprogramowaniu problem nadal występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Jestem kolejnym niezadowolonym z HBOGo w Polsacie. Łącze 10Mb a dekoder w tescie HBO pokazuje poniżej min (500) 200-400kb i twierdzi że mam słabe łącze. Filmy się oczywiście przycinają. Wymieniłem dekoder ale na drugim jeszcze gorzej bo większość testów pokazuje 0 :)))) choć filmy czasem idą z tym że jak krew z nosa. Do [beep] taką usługą... Ipla trochę lepiej ale też szału nie ma. Najgorsze jest że pomoc technicza niekompetentna. Więcej się tu dowiedziałem niż od nich. Wygląda na to że nie będzie HBOGo w domu ... zona wściekła będzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie hbo go na dekoderach od cp działa normalnie zero przycięć - tak samo na tv .Na ps4 są dopiero plany , na dzień dzisiejszy nie będzie działać.

 

To wejdź w ustawienia HBOGo dekodera Polsatu i zrób test przepustowości i zobaczysz jakią Ci pokaże. Pewnie 10% Twojego prawdziwego łącza. Daj znać bo jestem Ciekaw.

Byłem wczoraj w punkcie Polsatu w Warszawie i test łącza 10Mb dekoder z HBOGo pokazywał 500-1000kb. Czyli 5-10% realnej prędkości ich łącza.

 

Ja tez mam dekodery HD7000 i HD3000 i obydwa padaczka. Na PC da sie coś oglądac ale test pokazuje 15% mojej nominalnej przepustowości internetu(mam 10Mb).

 

Tak podsumowując to uważam ze to zarówno Polsat jak i HBO dają ciała. Polsat bo ich aplikacja jest słaba a HBO bo faktyczne łączę do ich serwerów jest zapchane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet od polsatu Power Lte przepustowość 676,9 kbps , Internet od lokalnego dostawcy prędkość 10mb 566,7 kbps . Także nawet nie 1/10 łącza. Testowane na mini hd 2000 i 3000 , jutro mogę zerknąć u rodziców , mają inne dekodery . Na tv podłączonym wi-fi za to pokazuję ;) 5846,1 kbps. Jednakże zawiech na polsacie i tak brak. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zarówno Ipla jak i HBO GO na dekoderze PVRHD7000 działa idealnie bez żadnych przycięć. Mam internet od Netii na łączach TPSA o prędkości 20MB/s (ADSL). W teście HBO GO pokazuje mi prędkość >700kbps.

Wcześniej były duże problemy ze stabilnością dekodera, często się wieszał szczególnie na Ipli ale od wersji oprogramowania 1.54.1.4 działa 100% stabilnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuner HD2000 - ipla potafi zablokować tuner. Łącze mam 4 mbit/s po godzinie 22 - 8 mbit/s - test łącza ... 130 kbit/s. Tuner do neta podłączony za pomocą TP Linka wifi. Jakość hbo go kiepska, hobbita oglądam właśnie i jakość jakiegoś TTV czy tv4.

 

I weź w tym kraju korzystaj z wideo na żądanie legalnie.... Znowu trzeba będzie uruchomić większy dysk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...