Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam pytanie odnośnie promocji otwartego okna w Cyfrowym Polsacie.Czy użytkownicy opcji Pre-paid też mają odkodowane programy z oferty promocyjnej?Czy może promocja dotyczy tylko i wyłącznie abonentów?

 

Witam

 

Tak w ofercie Pre-paid programy z "otwartego okna" są dostępne.

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Proszę szanownych kolegów o garść informacji.

Dekoder samsung DSB-H370G któren to jakiś czas temu (dawno) był dodawany do zakupionego sprzętu jako pre-paid. Do tej pory nie aktywowany. No i tu moje pytanie co mam zrobić żeby to uruchomić np. jako pre-paid z 19,90zł. Gdzie dzwonić itd.

 

Pozdrawiam jan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonisz oczywiście do operatora, czyli do Cyfrowego Polsatu. Z racji tego, że jest to dekoder, który nie pobrał aktualizacji jednej lub więcej w swoim czasie to jego aktywacja teraz nie będzie możliwa. Możesz próbować go wymienić w APS-ie na dekoder HD, który dasz radę aktywować, ale nie możesz być zbyt wylewny jeśli chodzi o status sprzętu, bo zostaniesz odprawiony z kwitkiem zgodnie z procedurą obowiązującą w CP. Ale mówiąc tylko, że zepsuł Ci się dekoder i mając nadzieję, że pracownik APS-u nie sprawdzi wszystkiego, to wyjdziesz z nowym dekoderem, który będziesz mógł aktywować na infolinii CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz i sprawdź wersję oprogramowania dekodera (powinno być 261) i wersja oprogramowania karty (powinno być DNASP142 RevGO2). Jeśli masz inaczej to zostaje Ci tylko zastosowanie się do rady:

Możesz próbować go wymienić w APS-ie na dekoder HD, który dasz radę aktywować, ale nie możesz być zbyt wylewny jeśli chodzi o status sprzętu, bo zostaniesz odprawiony z kwitkiem zgodnie z procedurą obowiązującą w CP. Ale mówiąc tylko, że zepsuł Ci się dekoder i mając nadzieję, że pracownik APS-u nie sprawdzi wszystkiego, to wyjdziesz z nowym dekoderem, który będziesz mógł aktywować na infolinii CP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jakiś czas temu poszła aktualizacja (dekodera) z wersji chyba 210 albo 218 (fabryczna o ile pamiętam), więc tu się nie spodziewam problemu. A wymianę karty pewnie da się przewalczyć, ostatecznie trzeba będzie za nią zapłacić (ja w prepaidzie ostatnio dostałem nową kartę za zgubioną za darmo, ale to akurat wynikało z bałaganu, jaki najwyraźniej mają na zapleczu ICOK-u). I tu faktycznie wymiana w APSie może być korzystniejsza.

 

Jeśli zależy ci na tym dekoderze, to bym uderzał w ton, że przecież zawsze wymieniali karty za darmo, jak była potrzebna ich aktualizacja (sam pamiętam wymianę 1801 na 1803 lata temu i to na prepaidzie za friko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i mamy małą nowość w Ofercie prepaid

Dodano Pakiet HBO HD HBO GO Cena 35 PLN

 

screen z icok:

d4pwygy9rxx6_t.jpg

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/uploaded-fi ... wnikow.pdf Najnowszy cennik z 18.01 2015

 

Będę 1 który opłacił i sprawdzę:):brawo:

Teraz czekam na vod katalog za 25zł:) i mamy full jak w abo ino drożej;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się uda :). Włączyłem ten pakiet kilkanaście dni temu, sam! (bo się dało) i jak na razie jedyny efekt jest taki, że nie mam nadanych żadnych pakietów i żadnej możliwości zrobienia czegokolwiek na karcie :(. Inna sprawa, że wolałbym samo HBO za 25 zeta, HBO GO mi do niczego nie potrzebne. Choć bez żadnych innych paczek mógłbym tyle dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja zrobiłem tak:

uc?id=0B2XOdPhKS5RoNmdRc25oNGtJZnc

 

Jak widać jakiś czas temu i jak widać łyknął samo "HBO HD HBO GO" (skoro się da tak, to trzeba spróbować). Efekt jest taki:

 

uc?id=0B2XOdPhKS5RodXQzaFdBYzY0WlE

 

czyli po ludzku: nie ma żadnych nadanych pakietów i nie da się żadnego nadać.

 

Karta jak widać 1861.

 

Na razie mi to leży, bo robię małą przerwę w oglądaniu, a paczka promocyjna i tak działa. Jak się zbiorę do aktywacji drugiego Samsunga, to pewnie będę :chair: obsługę klienta, żeby to jakoś poprawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...