Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam

Jestem zainteresowany pakietem Familijny HD w PrePaid i mam kilka pytań, na które nie mogę znaleźć odpowiedzi.

Wysłałem zapytanie do Cyfrowego Polsatu ale do dnia dzisiejszego jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi, może ktoś z Wam udzieli mi odpowiedzi na poniższe pytania:

1. Jaki jest wybór dekoderów na własność oraz jakie są ich ceny ?

2. Czy jest możliwość posiadania na własność modułu CAM CI+ ?

3. Czy programy w danym pakiecie są zagwarantowane przez cały zapłacony miesiąc z góry ?

4. Czy jest możliwość opłacenia pakietu z góry na kilka miesięcy w przód (np. za 12 miesięcy)?

5. Czy jest możliwość zakupu telewizji bez umowy w punkcie stacjonarnym ?

6. Czy jest jakiś okres ważności posiadanej karty w przypadku jej nie doładowywania ?

 

Dziękuję za odpowiedzi

 

Pozdrawiam

Pawio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad.1. Przejrzyj portale ogłoszeniowe lub portale aukcyjne i poczytaj watek o cesji, aby stać się właścicielem dekodera umożliwiającego Ci wykupienie oferty Pre-Paid CP.

ad.2. Patrz pkt. 1 lub podpisz umowę na pakiet Rodzinny HD lub Mini HD na 29 miesięcy (wariant opisany w wątku z ofertami dla nowych klientów) wybierając moduł CAM/dekoder HD na własność.

ad.3. Tak. http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... ez-umow.cp

ad.4. Tak.

ad.5. Nie, nie ma już w sprzedaży zestawów Pre-Paid z dekoderami.

ad.6. Nie doładujesz - nie oglądasz kanałów kodowanych. Cały czas działają kanału FTA. Przy dłuższym wyłączeniu dekodera od prądu/anteny włączając dekoder na kanał 13 odblokujesz sobie dekoder do oglądania kanałów niekodowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga, kanał 13 to jaki? I czy karta nieopłacona nadal odbiera radio?

 

Resztki prepaida są do kupienia na znanym portalu aukcyjnym (w firmie cardsplitter).

 

Ja ostatnio (maj albo czerwiec) pytałem o mozliwość wzięcia deka na własność w APSie i była z umową na czas nieokreślony. Teoretycznie można od ręki wypowiedzieć i zostać z prepaidem, ale czy to tak zadziała, to bym się nie zakładał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad.2. Patrz pkt. 1 lub podpisz umowę na pakiet Rodzinny HD lub Mini HD na 29 miesięcy (wariant opisany w wątku z ofertami dla nowych klientów) wybierając moduł CAM/dekoder HD na własność.

 

Czy moduł CAM CI+ jest na własność tylko przy pakiecie Rodzinny HD i Mini HD ?

 

Sprawdziłem na stronie Cyfrowego Polsatu, że wybierając pakiet Rodzinny i moduł CAM CI+ przy module napisane jest coś takiego:

"Udostępnienie modułu. Po upływie okresu podstawowego umowy moduł pozostaje własnością Cyfrowego Polsatu. Aktywacja w cenie modułu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te resztki prepaida jak ty to nazywasz to normalna umowa brana na aps...Potem dekoder podstawka pod kwiatek bo dekoder nie jest rejestrowany na ciebie...( skad wiem bo tak utopiłem pieniążki) Najlepsza opcja to umowa jak @ swoja drogą opisał...

 

@kaspian0007 dzięki za wyjaśnienie. A miałem na końcu języka uwagę do @Pawlo, żeby się dopytał co kupuje, ale stwierdziłem, że nie będę siał bezpodstawnie fermentu (bo faktycznie żadnych podstaw nie miałem). Jednak "bebech" miał rację ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Czy będąc byłym abonentem (po zakończonej umowie) z własnościowym dekoderem trzeba składać oświadczenie na prepaid czy wystarczy tylko opłacić wybrany pakiet?! Czyli czy poniższy zapis o złożeniu oświadczenia jest stosowany w praktyce?!

 

Regulamin świadczenia usług:

"22. Użytkownik – osoba fizyczna (konsument), posiadająca Sprzęt, która korzysta z Usług w wybranych przez siebie okresach miesięcznych na podstawie złożonego oświadczenia i po dokonaniu stosownych opłat zgodnie z Cennikiem i Regulaminem;"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@16:9 rulez takie oświadczenie składało się kiedyś przy wypowiedzeniu umowy na koniec ostatniego okresu rozliczeniowego, by móc zatrzymać kartę z tego dekodera, który był twoją własnością. Takie oświadczenie umożliwiało odbiór kanałów FTA oraz ewentualne skorzystanie z usługi pre-paid lub nawet z czasem ponownego podpisania umowy na czas określony.

A jak jest teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba najpierw w Icoku zaznaczyć jaki pakiet chcemy, a dopiero potem zapłacić. Bo np. skąd Polsat ma wiedzieć czy chcemy wyższy pakiet, czy wpłaciliśmy na zapas kilka miesięcznych opłat Mini HD.

A nie można tego załatwić w APS? Czyli zapłacić za określony pakiet i określony okres? Pytanie zasadnicze czy potrzebne jest oświadczenie pisemne bo jeśli tak to nie będę mógł tego zrobić bo dekoder jest na inną osobę z rodziny. A chcę im zrobić mały prezent.

 

Będę musiał chyba się upewnić jak to się odbyło przy wypowiedzeniu umowy. Czyli czy mają tę kartę czy może zdali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam , mam pytanie jak wyżej ale nie widzę odpowiedzi ...

 

Posiadam echosia 6xx lub 7xx był on na umowie , po zakończeniu umowy przeleżał z 2 lata , pół roku temu zmarł właściciel ( starszy człowiek sobie to opłacał ) na którego to było a mnie jego rodzina dała dekoder z karta oraz papierami od niego bo nie maja co znim zrobić a każdy z nich ma dvb-t , i moje pytanie jest takie :

 

czy owy tuner po tak dłuszym czasie leżenia można opłacać w pre-pad

jak zmienić po zmarłym dane jeśli to 1 zadziałą ( patrz wyżej ) czyli cesja na mnie aby być legalnym użytkownikiem tego tunera

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale nie ma to sensu gdyż wkrótce dekoder nie będzie odbierał połowy kanałów. Nie ma wsparcia dla MPEG4/HDTV.

 

Możesz zrobić cesję jako dokument podając akt zgonu i swoje oświadczenie o przejęciu obowiązków użytkownika, po zmarłym. Raczej nie będzie z tego powodu problemów chyba że trafisz na [beep]a któremu nie chce się pracować. Wtedy żądaj połączenia z przełożonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czy udało się komuś wykupić moduł CAM, który był na udostępnienie?

Posiadam moduł CAM na udostępnienie, niedługo kończy mi się umowa i chciałbym go wykupić i korzystać w formie prepaid. Pierwsza próba wykupienia była odmowna, ale im bliżej końca umowy, tym więcej telefonów od CP ;) Będę negocjował do ostatniego dnia... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wykupić wypożyczony moduł CI bez plusa na własność. Kod umowy to DRH8. Pakiet Mini HD na 6 miesięcy za 9,90 zł. Wykup modułu na własność kosztował 15,34 zł płatne u kuriera.

 

Tu jest przypadek wykupu modułu CAM na własność, który był uprzednio udostępniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...