Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widać, że bez inicjatywy własnej Cyfrowy Polsat nie ma już nic do zaproponowania. Zmienność oferty dla nowych, to nic innego jak lekki retusz. MŚ napędziły im tyle klientów, że o nic się nie muszą martwić. Stany liczbowe mówią same. A konkurencja przeciera oczy ze zdumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się człowiek pytał o wysyłkę to jak mantrę powtarzali "do 7 dni", ale w końcu udało mi się wycisnąć wczoraj w trakcie rozmowy, że NAJPRAWDOPODOBNIEJ przesyłka przyjdzie w poniedziałek lub wtorek. Zobaczymy

 

edycja:

Otrzymałem smsa, że zamówienie zostało przekazane do realizacji firmie kurierskiej Opek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że bez inicjatywy własnej Cyfrowy Polsat nie ma już nic do zaproponowania. Zmienność oferty dla nowych, to nic innego jak lekki retusz. MŚ napędziły im tyle klientów, że o nic się nie muszą martwić. Stany liczbowe mówią same. A konkurencja przeciera oczy ze zdumienia.

 

Cieakwy jestem, czy jako przedłużenie będę mógł otrzymać to co teraz mam w sygnaturce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ zadziałałem trójkierunkowo i po przeglądnięciu dzisiejszej poczty teraz znalazłem takie dwie oferty przesłane mailem:

Szanowny Panie

Uprzejmie informujemy, że według posiadanych informacji w dniu 31 sierpnia 2014 r. dokonał Pan wymiany sprzętu w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży Cyfrowego Polsatu. Tym samym w przypadku złożenia deklaracji na korzystanie z Pakietu Mini HD bez Umowy i w przypadku wniesienia opłaty zgodnej z cennikiem będzie Pan miał dostęp do kanałów Polsat Volleyball, na których transmitowane są mecze Mistrzostw Świata w siatkówce.

Szanowny Panie

 

W nawiązaniu do otrzymanego zgłoszenia poniżej przedstawiamy Panu ofertę dotyczącą zawarcia współpracy na dekoderze HD 6000 o numerze D6CD-124xxxxxxx:

 

Proponujemy zawarcie Umowy na podstawowy okres 24 miesięcy na Pakiet Familijny HD. Przez okres 6 miesięcy opłata za ww. Pakiet wynosiłaby 14,90 zł/mies. Po okresie promocji minimalny Pakiet z jakiego może Pan korzystać to Pakiet Rodzinny HD w cenie 19,90 zł/mies. Dodajemy, że w całym okresie obowiązywania Umowy ma Pan możliwość dowolnej zmiany zakresu usług poprzez zamianę Pakietu Familijnego HD (39,90 zł/mies.) na Pakiet Rodzinny HD według własnych potrzeb.

 

Jeżeli jest Pan zainteresowany otrzymaniem ww. oferty (EI26) prosimy o maila zwrotnego z aktualnym adresem do korespondencji, numerem telefonu oraz serią i numerem dowodu osobistego.

Zwróćcie uwagę na rozbieżność przedstawionych ofert z tą otrzymaną telefonicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425 Ja proponowałbym skorzystanie z tej oferty z maila ;)

 

Szanowny Panie

 

W nawiązaniu do otrzymanego zgłoszenia poniżej przedstawiamy Panu ofertę dotyczącą zawarcia współpracy na dekoderze HD 6000 o numerze D6CD-124xxxxxxx:

 

Proponujemy zawarcie Umowy na podstawowy okres 24 miesięcy na Pakiet Familijny HD. Przez okres 6 miesięcy opłata za ww. Pakiet wynosiłaby 14,90 zł/mies. Po okresie promocji minimalny Pakiet z jakiego może Pan korzystać to Pakiet Rodzinny HD w cenie 19,90 zł/mies. Dodajemy, że w całym okresie obowiązywania Umowy ma Pan możliwość dowolnej zmiany zakresu usług poprzez zamianę Pakietu Familijnego HD (39,90 zł/mies.) na Pakiet Rodzinny HD według własnych potrzeb.

 

Jeżeli jest Pan zainteresowany otrzymaniem ww. oferty (EI26) prosimy o maila zwrotnego z aktualnym adresem do korespondencji, numerem telefonu oraz serią i numerem dowodu osobistego.

 

Ta oferta jest ciekawa , a poza tym masz możliwość zmiany pakietu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...