Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podpisałem z CP umowę.

Familijny Max HD + SportHD + FilmHD + Cinemax HD.

Nazwa oferty "Telewizja satelitarna dla nowych klientów ST".

Ten przyrostek ST miałby dotyczyć tzw opcji "TV na Próbę".

Pół roku jest za 0zł, później 59,99zł chyba, że nie zrezygnuję z tego co poniżej bo byłoby 69,99zł

Dodatkowo otrzymałem IPLA MIX, VOD.

 

Piszę dlatego, że świecią mi wszystkie HBO razem z HBO GO.

Czy te HBO są na próbę przez 10 dni w ramach umowy "TV na próbę" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem zainteresowany ofertą CP[tv+internet]. Ta oferta na stronie jest moim zdaniem zadowalająca [jeszcze bardziej jeśli ma się telefon w plusie]. Ale...

1. Telefon ma mój brat i to by była na niego umowa. Mogę podać inny nr kontaktowy i podawać się jako ten na umowie?

2. Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + internet LTE 30GB = 54.99zł + 5zł [montaż] + 10zł [sprzęt LTE] = 69.99zł. Idzie jeszcze z tego coś zdjąć jeśli brat ma telewizje osiedlową[wyszczególnione na czynszu]?

3. Jaka cena za czaszę? Idzie wynegocjować gratis?

 

5. Huawei E5573 na własność? Jest możliwość wymienić go na dlink 116 i huawei 3372?

6. Czy jeśli brat by się też zdecydował to może wziąć do siebie to wszystko w takiej samej cenie? [tj. następną umowę]

7. Co oni uważają za montaż? wstawienie dekodera na półkę i podłączenie HDMI czy poprowadzenie jeszcze bardzo ładnie kabli w domu od anteny którą zamontujądo odbiornika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz sobie wybierać konkretne sprzęty, to udaj się do APS-u. Odpowiedzi na pytanie dotyczące konkretnych ofert TV znajdziesz w linku z mojego podpisu. Co do wyboru dekodera, to całkiem niedawno było to samo pytanie (kolejne) na forum. Zerknij w wątki o konkretnych modelach i w ogólny wątek o odbiornikach CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...