Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:

UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONY (dekodery zakupywane na własność).

Premium + IPLA MIX + sVOD 1 miesiąc GRATIS, potem 109,90zł, antena SINGLE 50 zł, dekoder HD za 199 zł

Premium 1 miesiąc GRATIS, potem 89,90zł, antena SINGLE 50 zł, dekoder HD za 199 zł

:

 

Co wchodzi w skład pwyższego pakietu Premium? Wszystko, czyli Familijny MAX HD + FILM HD + Sport HD + HBO HD + Cinemax HD, czy Familijny MAX HD + HBO HD + Cinemax HD?

 

Czy jest szansa na taki pakiet na własnym sprzęcie?

 

Czy umowy na czas nieokreślony mają rabaty w programie SmartDom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premium to pełna oferta kanałów TV. W razie wątpliwości strona www CP działa i skład pakietów podaje: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... NEW_CLIENT

 

Przedstawiona tutaj oferta jest skierowana dla nowych klientów (umów) i dostępna jest tylko i wyłącznie w/w formie. Oferty na własny (już posiadany sprzęt), ale nieaktywny (status FTA) są z puli ofert dla obecnych abonetów.

 

Regulamin smartDOM wyraźnie stawia warunek posiadania umowy na usługę uprawnioną do rabatów zawartą na przynajmniej 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli ktoś wie, to w jakim czasie od zawarcia umowy na TV można wziąść telewizor na raty w CP ? i czy musi być wtedy dobrana jakaś usługa?

I jeśli podpisze się umowę to czy w trakcie jej trwania można sobie dobrać MR? Bo niby konsultant mówił że można ale spotkałem się z opiniami że wymagany jest extra aneks...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje ogólne:

Deklaracje zmiany pakietu muszą być złożona najpóźniej na 24 godziny przed zakończeniem cyklu rozliczeniowego po którym chcemy korzystać ze zmienionych pakietów w ramach elastyczności przewidzianej umową. Deklaracja złożona w okresie bezpłatnym wchodzi w życie w pierwszym płatnym cyklu rozliczeniowym.

Jeśli w opisach promocji nie została opisana forma własności, to dekoder jest tylko udostępniany abonentowi na czas umowy.

Do ofert z minimalnym obowiązkiem na pakiet Familijny Max HD można nabyć TV LG 42LB5700 za 0zł na start w 24, 36 lub 48 ratach. Wartość TV z modułem LG AN-WF500 oraz modemem D-Link DWM-157 wynosi dla tzw. Dobrego Płatnika 1680zł, a dla osób ze złą historią płatniczą w grupie Cyfrowy Polsat opłata jest wyższa o 149zł. Wspomniane 149zł trzeba wpłacić przy podpisaniu umowy jako pierwsza wpłata. Wraz z modemem klient otrzymuje Internet mobilny w Planie Zero (10GB na całe 12 miesięcy, każdy kolejny uruchomiony 1GB danych w cenie 9,90zł do wykorzystania w ciągu 60 dni, aktywacja 19zł, umowa na 12 miesięcy).

 

Podpisujesz umowę na TV, internet w Planie Zero (czyli Twój koszt dodatkowy to aktywacja 19zł) i zakup TV na raty.

Dobieranie MR w pierwszych bezpłatnych miesiącach jest w ogóle nieopłacalne, późnej też nie jest jeszcze różowo.

Dobranie MR wiąże się z podpisaniem umowy na nowych zasadach z puli dla obecnych abonentów (tracisz promocję i okres na jaki zawarłeś umowę). Dla obecnych abonentów umowy z gratisowym okresem pojawiają się około 3-6 miesięcy przed zakończeniem aktualnej umowy. Wcześniej są tylko gorsze warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV + moduł + modem według porównywarek internetowych najtaniej można kupić za... 1683,88zł. ;) Z ratami 0% trzeba ponadto uważać na ubezpieczenie, które podnosi koszt (nawet jeśli można zrezygnować z ubezpieczenia po opłaceniu składki). Chyba, ze kredyt jest na prawdę 0%.

W CP kupujesz TV + moduł + modem HSPA+ za 1680zł. Jak widzisz wcale nie jest drożej w CP. ;)

 

Co innego jeśli ktoś chce kupić tylko sam odbiornik TV. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie nie mam zadnych pretensji ze dana firma chce zarobic,to normalna sprawa.Niech ten zestaw kosztuje i 2 tys ale wg mnie powinno to byc powiedziane w jasny sposob.Nie uwazam sie za idiote,jestem normalnym czlowiekiem i dla mnie czyli dla potencjalnego nowego abonenta firma ktora przy pierwszym kontakcie ze mna probuje mnie wprowadzic w blad tzn poprzez swoja reklame najnormalniej w swiecie miesza mi w glowie juz na starcie jest spalona.

Ja slyszac owa reklame wywnioskowalem z niej ze daja tv za darma.Pewnie nie jestem w tym odosobniony.Wiem ze nic nie ma za darmo i dlatego nie uwierzylem w te brednie,ale juz moja matka mogla by w to uwierzyc.Nastepna sprawa to tzw. obroza.Nie wyobrazam zawarcia umowy z firma,ktora daje fikcyjne znizki by pozniej w przypadku zerwania przeze mnie umowy zada o de mnie zwrotu kasy za znizke ktora dala dla mnie na papieze tzn.cos podwyzszyla by pozniej ja laskawie obnizyc.

ps.to dotyczy wszystkich firm,tez np. enki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepna sprawa to tzw. obroza. Nie wyobrazam zawarcia umowy z firma,ktora daje fikcyjne znizki by pozniej w przypadku zerwania przeze mnie umowy zada o de mnie zwrotu kasy za znizke ktora dala dla mnie na papieze tzn. cos podwyzszyla by pozniej ja laskawie obnizyc.

ps.to dotyczy wszystkich firm,tez np. enki

Z tym akurat nie można się zgodzić. Wszak każdą umowę trzeba dotrzymywać. Kto postępuje inaczej, to są z tego konsekwencje. Trzeba być tego świadomym. I nie ma tu nic zbójnickiego. Umowa, to umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt w spełni rozumu nie powinien wierzyć że ten TV jest za darmo.Gdzieś cena jego musi być ukryta nikt nie daje prezentów za ponad 1000 zł.Wchodząc na stronę CP jest jak nie powiem co szczegóły oferty i wyjaśnione co i jak.Ale jak widać są i tacy co mają problem by to znależć.Co w tym dziwnego że każda firma się zabezpiecza przed przedwczesnym rozwiązaniem umowy? Zobowiązujesz się do umowy to masz ją dotrzymać a kara jest tylko po to by Cię zniechęcić do jej odstąpienia przed czasem.A enki to już dawno nie ma ale jak widać i to Ci umknęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt w spełni rozumu nie powinien wierzyć że ten TV jest za darmo.Gdzieś cena jego musi być ukryta nikt nie daje prezentów za ponad 1000 zł.Wchodząc na stronę CP jest jak nie powiem co szczegóły oferty i wyjaśnione co i jak.Ale jak widać są i tacy co mają problem by to znależć.Co w tym dziwnego że każda firma się zabezpiecza przed przedwczesnym rozwiązaniem umowy? Zobowiązujesz się do umowy to masz ją dotrzymać a kara jest tylko po to by Cię zniechęcić do jej odstąpienia przed czasem.A enki to już dawno nie ma ale jak widać i to Ci umknęło.

Kolego mam do Ciebie pytanie:

Kupujesz uzywane auto i gdy widzisz ze sprzedajacy juz na samym poczatku cos kreci,nie mowi wprost to kupujesz od niego auto czy tez nie?

 

Ja w ta darmoche nie uwierzylem,poprostu po co krecic-zero zl na start to brzmi dwuznacznie.

Nie widze powodu dla ktorego nie mialbym mozliwosci zerwania umowy w sytuacji gdy place za abonament np 100zl msc.Przeciez nic do mnie niedoplacali a te rozne znizki to przeciez jest fikcja i kolejne wabienie naiwnego klienta.

Napisalem "enka" bo znak plus mi zaszwankowal a nie wpadlem w tym momencie na to zeby napisac nc plus. :shock:

 

Bogdan,co innego jest kupienie czegosc w promocji w Biedronce a co innego jest zalozenie sobie obrozy na 2-3 lata poprzez podpisanie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kupując auto to nie słuchasz co mówi sprzedający tylko bo bierzesz do autoryzowanego punktu i robisz dokładny przegląd.Co to za różnica czy płacisz 50 czy 100 zł?Umowa to umowa jak się do czegoś zobowiązujesz to trzeba to dotrzymać.Chyba dzieckiem nie jesteś i wiesz do czego taka umowa Cię zobowiązuje.Jak nie jesteś co do czegoś pewien to tego nie bierzesz albo bierzesz na próbę.Każda firma w reklamie mówi to co chcesz usłyszeć a szczegóły masz na stronie czy w umowie.A umowę się czyta przed podpisaniem by nie było póżniej zdziwienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesuje, to już można podpisać umowę z Cyfrowym Polsatem z takim telewizorem:

Cechy produktu LG 47" LED 47LB5700

Dane podstawowe

Producent LG

Przekątna ekranu 47"

Standard HD Full HD

Rozdzielczość 1920 x 1080 (HD 1080)

Format obrazu 16:9

Głośniki 2 x 10W

Menu ekranowe w języku polskim tak

Telegazeta tak

Liczba złączy HDMI 3

Złącze SCART 21-pinowe (EURO) 1

Rodzaj telewizora telewizor LED

Liczba złączy USB 3

Pobór mocy 54W

Kolor srebrny

Wymiary bez podstawki 107,3 x 62,9 x 5,5 cm

Wymiary z podstawką 107,3 x 67,6 x 25,5 cm

Waga bez podstawki 12,3 kg

Waga z podstawką 12,7 kg

Możliwość powieszenia na ścianie Standard VESA 400x400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na Forum!

Chcę zawrzeć umowę na Pakiet Rodzinny HD

na stronie - 19,90/24 mies - dekoder za 1zł - 6x0

w APS - to samo - 29 mies

lub: 19,90/15 - 2x0 - dekoder 49 zł

na infolinii - 19,90/15 - 1 x 0 dekoder 1 zł

Jest jeszcze jakaś inna opcja zawarcia umowy? nie mam innej telewizji, nie mam protokołu zwrotu dekodera, nie jestem klientem CP, Plusa..

 

Drugie pytanie - po co infolinii podawanie danych przed sprawdzeniem? robią jakieś bazy? Podczas rozmowy trzy razy mówiłem że rozmowa jest orientacyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba pełnoletnia posiadająca pełna prawa. Do podpisania umowy potrzebny jest dowód osobisty z adresem zameldowania oraz drugi dokument prawo jazdy, karta kredytowa/płatnicza, paszport, zaświadczenie o zatrudnieniu, rachunki za media. Do umowy na usługę internetu jako drugi dokument może być karta kredytowa/płatnicza, zaświadczenie o zatrudnieniu, rachunek za internet (jednocześnie upoważni do bezpłatnych miesięcy za internet w opcji "Trafny wybór", rachunki za pozostałe media.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby podpisać umowy w ramach smartDOM na trzy usługi jednego dnia. Aktywacja usług również jest w miarę szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...