Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@jeneka

 

Te kanały są w prezencie na 6 msc. Tzn przez pierwszych 6msc umowy [cała umowa 24msc] twój abonament wynosi 0zł. Po tych 6 msc musisz wyłączyć pakiety Film HD i Sport HD [kanały w prezencie] jeśli chcesz płacić 49,9zł. Jeśli nie wyłączysz pakietów twój rachunek po 6 msc będzie wynosił 69,9zł, jeśli wyłączysz tylko jeden pakiet 59,9zł.

 

Średnie miesięczne rachunki w tych 3 wariantach wynoszą więc:

sam Familijny Max HD: 37,4 zł

Fam Max HD+ 1 dodatkowy pakiet [albo Sport albo Film]: 44,9 zł

Fam Max HD+ Sport HD + Film HD: 52,4 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha dzięki za przypomnienie.

 

Dwa tygodnie temu byłem w punkcie CP i brałem LTE na test, zgadało się też o umowie na TV która kończy mi się w NC wraz z końcem września. Kobietka powiedziała, że jeśli przyjdę z rachunkami z NC i podpiszę z nimi umowę to mogę liczyć dodatkowe dwa miesiące za 0 zł więcej - tylko nie zostało sprecyzowane do jakiego pakietu to dotyczy. Czy ogólnie mogę na coś liczyć w przypadku tego pakietu co podałem wyżej, jeśli do końca września pokażę rachunki z NC+ ? np: wydłużony okres promocyjny ipli lub vod ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosła Ci ofertę do standardowej, w której są 4 miesiące gratis przy umowie na 29 miesięcy. Zaproponowana Ci oferta to "Trafny Wybór" na 29 miesięcy z pierwszymi 6-ma miesiącami gratis. Tutaj masz rozpiskę ofert: viewtopic.php?f=7&t=432&start=2700. Później nastąpiła mała modyfikacja, która jest opisana tutaj: viewtopic.php?f=7&t=432&start=2805

Ogólnie korzystniejsza jest oferta opisywana na stronie www, która też jest dostępna w APS-ach (choć w niektórych APS-ach twierdzą, że ta oferta jest tylko na stronie www).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na WWW zdecydowanie lepsza. Czy przy kupnie przez stronę mogę także nabyć moduł Wi-Fi ( który jest w waszych ulotkach ) ?

 

Istnieje możliwość włączenie prezentu na 6 miesięcy ( ipli ) w późniejszym terminie ?? Jakby CP przedłużył promocję smartdom o parę miesięcy, to po 60 dniach zamówiłbym internet LTE. W takim przypadku przepadnie mi co najmniej 2 miesiące ipli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podlinkowanych wcześniej ofertach od dzisiaj nastąpiła drobna modyfikacja.

Od 30.09.2014 r. w ofercie Telewizji dla nowych Klientów poszerzona została dostępność dekoderów HD 5000 i HD 6000.

Dekodery HD 5000 i HD 6000 będą dostępne również w ofertach na czas określony na pakiet Mini HD oraz Rodzinny HD. Wyjątek stanowią umowy na 15 miesięcy – w nich dekodery HD 5000 i HD 6000 nie będą dostępne.

Koszt udostępnienia tych dekoderów w pakiecie Mini HD i Rodzinnym HD to 49 zł.

Bez zmian pozostaje cena udostępnienia dekoderów MINI HD 2000, HD 3000 oraz dekoderów nieprodukowanych przez Cyfrowy Polsat.

Ponadto uruchomione zostaną dodatkowe oferty na Multiroom HD z dekoderami HD 5000 i HD 6000 za 49 zł. Oferty będą dostępne od pakietu Familijnego HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko mam ogólnie nc+ i zależy mi na polsat sport i polsat sport extra W nowej ofercie te kanały nie są gwarantowane. Jak to wygląda w aps pani miła powiedziała mi że przez 15 miesięcy te kanały na pewno jeszcze będą oferowane a potem nie wiadomo. Warto podpisać umowę z tymi kanałami na nie gwarantowanym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kanały nie zostaną wyrzucone dopóki zdecydowana większość Abonentów, którzy mają te kanały gwarantowane nie przedłuży umowy na nowych zasadach - a tak wogóle spodziewałbym się, że jeśli to nastąpi to i tak włączą promocyjnie PS HD i PSE HD

Wyrzucenie wersji SD to spore straty dla CP w obecnej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
no tak ale ja chcę płacić tylko te 19 zł nic więcej a gwarancji że zostaną te kanały w familijnym za 19.90 nie ma. Dobrze myślę ?

 

Polsat Sport od samego początku był w pakiecie MINI HD, więc jego wyrzucenie daje posiadaczom tego pakietu prawo do rezygnacji z umowy

Jeśli mieliby wyrzucić kanały SD to raczej ze wszystkich pakietów a nie z najniższych, bo ja nie widzę sensu takiej decyzji - co z tego że usuną kanały sportowe Polsatu w SD z MINI jak np. zostawiliby w Familijnym? Nie wiem, co przez to by osiągnęli oprócz straty częściowego zasięgu technicznego, bo na pewno nie zaosczędzą miejsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kanały nie zostaną wyrzucone dopóki zdecydowana większość Abonentów, którzy mają te kanały gwarantowane nie przedłuży umowy na nowych zasadach

 

Nie prawda, te kanały zostaną wyłączone w maju przyszłego roku, czyli za 9 miesięcy. Każdy posiadacz mini a także familijnego będzie miał prawo do wypowiedzenia umowy, co biorąc pod uwagę że nowe umowy z sierpnia są już bez Polsat Sport i większości kanałów SD, oznacza, że abonentom tym zostanie między 1 a 12 miesięcy do końca umowy. Czy Polsat straci? Na pewno zostaną załatwieni posiadacze pakietów za 4,90zł i 9.90zł, chcąc oglądać Polsat Sport będą musieli kupić drożej, albo zostać z pakietem NTC+ reklamy z Polsatu płacąc za nią CP tyle ile płacili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto podpisał umowę z kanałami niegwarantowanymi nic nie zrobi. Jedyny ratunek w Comedy Central, które niebawem dostanie wersję HD, a SD jest gwarantowana.

Osoby z pakietami za 4,90 zł tak źle na tym nie wyjdą. W końcu zostaną Viasaty, które same w sobie są warte te 5 zł. Zresztą to i tak najtańszy sposób na kanały z DVB-T w wersji HD. SmartHD+ wychodzi 10 zł/miesiąc gdy chcemy utrzymać ciągłość pakietu bez opłat. Z drugiej strony SmartHD+ kosztuje 15 zł/miesiąc gdy opłacimy za cały rok, a dostajemy pakiet trochę lepszy od Rodzinnego HD i trochę gorszy od Familijnego.

 

Wracając do Polsatu najbardziej prawdopodobna opcja, to nowa pakietyzacja. Każdemu kto zostanie na lodzie po wyłączeniu kanałów zaproponują nowe pakiety w zamian za przedłużenie umowy o 24 miesiące. Zresztą już kiedyś tak zrobili, że dołączyli nowe kanały, ale tylko dla nowych abonentów i dla tych co zgodzili się na przedłużenie umów o dodatkowe miesiące.

 

Czas pokaże, jednak mam nieodparte wrażenie, że skoro abonentów nie przybywa, to zaczną się podwyżki w pakietach, bo potencjalne zyski przewyższają straty wynikłe z odpływu najbiedniejszych (i najmniej atrakcyjnych dla reklamodawców) odbiorców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kanały nie zostaną wyrzucone dopóki zdecydowana większość Abonentów, którzy mają te kanały gwarantowane nie przedłuży umowy na nowych zasadach

 

Nie prawda, te kanały zostaną wyłączone w maju przyszłego roku, czyli za 9 miesięcy. Każdy posiadacz mini a także familijnego będzie miał prawo do wypowiedzenia umowy, co biorąc pod uwagę że nowe umowy z sierpnia są już bez Polsat Sport i większości kanałów SD, oznacza, że abonentom tym zostanie między 1 a 12 miesięcy do końca umowy. Czy Polsat straci? Na pewno zostaną załatwieni posiadacze pakietów za 4,90zł i 9.90zł, chcąc oglądać Polsat Sport będą musieli kupić drożej, albo zostać z pakietem NTC+ reklamy z Polsatu płacąc za nią CP tyle ile płacili.

 

To transpondery zostaną przełączone do DVB-S2 i nie musi to w praktyce oznaczać wyłączenia kanałów - zrobiłby się spory bałagan, gdyby tak wszystko naraz wyłączali...

 

 

Kto podpisał umowę z kanałami niegwarantowanymi nic nie zrobi. Jedyny ratunek w Comedy Central, które niebawem dostanie wersję HD, a SD jest gwarantowana.

Osoby z pakietami za 4,90 zł tak źle na tym nie wyjdą. W końcu zostaną Viasaty, które same w sobie są warte te 5 zł. Zresztą to i tak najtańszy sposób na kanały z DVB-T w wersji HD. SmartHD+ wychodzi 10 zł/miesiąc gdy chcemy utrzymać ciągłość pakietu bez opłat. Z drugiej strony SmartHD+ kosztuje 15 zł/miesiąc gdy opłacimy za cały rok, a dostajemy pakiet trochę lepszy od Rodzinnego HD i trochę gorszy od Familijnego.

 

Wracając do Polsatu najbardziej prawdopodobna opcja, to nowa pakietyzacja. Każdemu kto zostanie na lodzie po wyłączeniu kanałów zaproponują nowe pakiety w zamian za przedłużenie umowy o 24 miesiące. Zresztą już kiedyś tak zrobili, że dołączyli nowe kanały, ale tylko dla nowych abonentów i dla tych co zgodzili się na przedłużenie umów o dodatkowe miesiące.

 

Czas pokaże, jednak mam nieodparte wrażenie, że skoro abonentów nie przybywa, to zaczną się podwyżki w pakietach, bo potencjalne zyski przewyższają straty wynikłe z odpływu najbiedniejszych (i najmniej atrakcyjnych dla reklamodawców) odbiorców.

 

1. CC SD nie znika z satelity, poza tym niewiadomo czy CC HD dojdzie do CP, a transponder na którym jest kanał nie należy do CP

2. Nie będzie podwyżek, bo to co jest przy tak dużej ilości reklam nie jest tyle warte - wbrew pozorom najwięcej zarabia się na tych z najniższymi pakietami a nie najwyższymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...