Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem wstępnie zainteresowany wzięciem Cyfrowego Polsatu pakietu Familijnego Max HD z HBO HD HBO GO. W opcji smart dom kosztuje to 35 zl miesiecznie. Mam teraz telefon w plusie na kwote 29.99. Umowa sie konczy za 3 miesiace, wiec moge ja juz przedluzyc. Jezeli wezme umowa na abonament bez telefonu (sam sim), to jaka musi byc minimalna kwota abonamentu, zebym byl objety promocja Smart Dom? Z tego co patrze to chyba moge wziac umowe za 49.90, poczekac 60 dni i wtedy Cyfrowy Polsat, albo za 59.90 i od razu moge Cyfrowy Polsat wziac? Dobrze to rozumiem?

Z gory dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimum 39,90 ze sprzetem np. tel., Umowa z CP z 6miesiacami gratis, i nie wazne jest czy masz mniej niz 30dni lub wiecej jak 60dni, weryfikacja jest i tak robiona co miesiac, czy abonent spelnia kryteria Smart Domu. Wiec nawet gdyby na jekis mies. sie nie zalapalo to na kolejny juz tak. 49,90 jest bez sprzetu, ale dziala to tak samo jak podalem wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dniu 3.09.2015 r. wprowadzono nową odsłonę oferty smartDOM 2.

 

Najważniejsze zmiany:

 

1. Aktualizacja dedykowanych promocji dla nowych klientów Plus Abonament, które mogą być rabatowane w smartDOM 2.

 

Dodanie promocji „JA+ do wszystkich bez końca - Smartfon (ELASTYCZNA, SMARTDOM2)”.

 

2. Wykluczenie następujących promocji Internetu:

 

w Plusie:

„Ja + POWER LTE 2.0 z laptopem lub tabletem na 24 miesiące w Sklepie Internetowym”,

 

w Cyfrowym Polsacie:

„Internet Power LTE 2.0 - wyprzedaż w sprzedaży na odległość”,

„Internet Power LTE 2.0 – wyprzedaż”.

 

Pozostałe warunki oferty nie ulegają zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To ja zadam pytanie z innej beczki, bedąc w SmartDom jezeli zechce dokupic paczke HBO, to tez bede ja mial zrabatowaną o 50%, ile wtedy taka paczka dokupiona kosztuje ?

Edytowane przez moqu'ai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle jesli się ma plusa ponad 49zł     to wiem że można wziąć Smartdoma ale czy można wziąć tylko samego Smartdoma czyli Tv sat  czy jesteśmy zmuszeni wziąć jeszcze coś? Net mnie nie interesi bo w abo plusa jest około 6gb .

Mówie o pełnym pakiecie CP  z MR za 5zł msc   z HBO i HBO  GO dekoder bez HDD i bez PPV. Tylko że większośc poleca  wykonać  to online i nie iść do APSu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że  tutaj co niektórzy  kombinowali  i dostali smartdoma nie mając   plusa za 49   tylko nie wiem czy to było   przez  tel    czy osobista wizyta  APS

Rozumiem iż  kurier  dowozi   wtedy dekodery   i wszystkie dokumenty ?  Ciekawe a jak się podpisac  przy umowie  chyba że umowa przychodzi papierem i trzeba odesłać  to też głupota     wole skan do PDF  by przyśpieszyć.

 

Nic na chwile obecną czekam na wszelkie newsy w sprawie  11 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dostać zniżkę na drugi produkt 20 zł jeśli pierwszy jest w abonamencie niższym niż 49.90, czyli nawet może być to 5 zł. Tylko taką zniżkę można dostać przy umowach zawieranych telefonicznie, bo w APSach tego nie ma. Obecnie od kilku dni jest nowy smartdom. Jeśli masz abon w plusie za 49.90 to możesz wziąć tv z rabatem 50%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam w tej chwili telewizję, telefon i internet stacjonarny z orange.

Pod koniec października kończy mi się umowa z nimi.

Internet na pewno zostanie ze względu na brak limitu danych, którego w Plusie nie ma.

Przeglądałem oferty CP, a konkretnie opcję SmartDom z racji iż mam telefon komórkowy w Plusie.

Przeczytałem tam jedną informację o tym, że abym mógł w ogóle wziąć telewizję płacąc 50% mniej abonamentu muszę posiadać abonament komórkowy w kwocie X zł.

I teraz pytanie do was.

Mając telefon w PLUS mix' ie z kwotą doładowań wynoszącą 40zł mogę wziąć sobie tą telewizję w programie smartdom?

Czy muszę najpierw wykorzystać pozostałą liczbę doładowań (6) i przenieść numer z mix' u na abonament?

 

Dodam, że mix jest dla mnie korzystniejszy, ponieważ bardzo mało dzwonię, a sms wysyłam max 10 dziennie.

Pozostałe środki na koncie wykorzystuję na doładowanie czegoś z grze przeglądarkowej.

Edytowane przez tomekb1976
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...