Skocz do zawartości

Wymiana starych dekoderów Mpeg2 na hd


Dubler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też wymieniłem ale dopiero w trzecim punkcie.W pierwszym pracownik dzwonił do Centrali która nie wyraziła zgody i stwierdził że nie wymieni bo nie będzie płacił za ten dekoder.Ale w tamtym punkcie to siedzi taki pracownik który myśli że wie wszystko a ktoś jest ciemny.Kiedyś jak były lepsze oferty na stronie niż w punkcie to stwierdził że nie ma.Jak kazałem mu sprawdzić stronę to z uporem maniaka twierdził że za przesyłkę trzeba będzie zapłacić.Jak pokazałem palcem na ekranie gdzie pisało na górze że przesyłka za darmo ten dalej swoje.Na koniec już zdenerwowany powiedział że jak na stronie jest taka dobra oferta że żebym sobie tam zamówił.Na co dzień pewnie ma klientów którzy mają blade pojęcie o ofercie to wciska wszystkim kity a te łapią wszystko jak pelikany.Znajomemu zresztą też chciał wcisnąć na siłę Rodzinny HD bo upierał się że nie ma już Mini HD.Gdy znajomy go postraszył że zadzwoni i złoży skargę szybko znalazł się i Mini HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim wypadku dekdoer leżał 8lat i wymienili;) Wszystko tak naprawdę zależy od APSu.Wiadomo ze darmowe wymiany im kasy nie przyniosą wiec wkręcają.. :brawo:

 

Gwarancją jest że opłacisz i jak jest w trakcie opłaty mowisz ze zdechło czy nie dziła tele5 i kilka innych kanałow to powinni łatwiej wymienić. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nick_usuniety
Mimo wszystko dekoder (Echostar DSB-717) wymieniłem. Szkoda, że od dłuższego czasu nie ma 6000!

Ale 5000 też nie pogardziłem.

A mnie się udało wymienić Echostara 717 na HD 6000 na początku września zeszłego roku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko dekoder (Echostar DSB-717) wymieniłem. Szkoda, że od dłuższego czasu nie ma 6000!

Ale 5000 też nie pogardziłem.

A mnie się udało wymienić Echostara 717 na HD 6000 na początku września zeszłego roku. :D

To jest mój drugi dekoder. Pierwszy wymieniłem też we wrześniu na HD 6000 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli ktoś jest z Przemyśla to polecam APS na Zasaniu (ul. 3-go Maja) jest bezproblemowo

 

Ale najlepsze jest to ,że wymieniłam dekoder 2 tygodnie temu i wszystkie kanały chodzą (z wyjątkiem VOD i erotyków ) .Bardzo miła niespodzianka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem bez problemów na Bardzkiej we Wrocławiu, tak jak ktoś polecał.

 

Miałem właśnie napisać o tym pełnym pakiecie, z poprzednich postów wynikało, że wszyscy dostawali pełny pakiet.

A u mnie nic poza Dla abonentów nie ma. Skoro ten kanał działa, to chyba uprawnienia już wskoczyły?

 

Myślałem, że poprawili ten błąd, ale skoro @ania28 nie dawno działało, to chyba miałem pecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem bez problemów na Bardzkiej we Wrocławiu, tak jak ktoś polecał.

 

Miałem właśnie napisać o tym pełnym pakiecie, z poprzednich postów wynikało, że wszyscy dostawali pełny pakiet.

A u mnie nic poza Dla abonentów nie ma. Skoro ten kanał działa, to chyba uprawnienia już wskoczyły?

 

Myślałem, że poprawili ten błąd, ale skoro @ania28 nie dawno działało, to chyba miałem pecha.

Pisałem,że porządny "lokal" ;)

A jak "ruda"? :aha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder jest MPEG-4, chodziło mi bardziej o model dekodera, do którego masz włożony moduł.

Moduły obsługują każdy format kompresji obrazu, ich zadaniem jest jedynie rozkodowanie kanałów. MPEG-4 musi obsługiwać dekoder lub TV z włożonym modułem.

 

Najprościej tłumacząc: jeżeli teraz na Twoim sprzęcie odbierasz kanały HD, po październiku wszystko będzie działać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...