Skocz do zawartości

Wymiana starych dekoderów Mpeg2 na hd


Dubler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Długo czekałeś na tą umowę od momenttu zamówienia?

 

Papiery od zamówienia przyszły w 2 tygodnie. Ale miesiąc leżały czekając na "trafienie w nowy okres rozliczeniowy", który ni z gruszki ni z pietruszki CP bierze z umowy sprzed 5-6 lat. Nijak ma się to do pkt. 20 cześci B umowy DRH6. Absurd. Wiec poleciała reklamacja na odpowiedź w sprawie reklamacji :) Identycznie miałem z tym okresem rozliczeniowym przy odpalaniu miesiąc wcześniej innej umowy. CP aż 37,90 PLN rekompensaty dał :P i CP przyznał się do błędu że powinien być nowy okres rozliczeniowy a nie ten sprzed 5-6 lat.

 

Dekoder SD ze statusem FTA lub prepaid ma zablokowane oferty na umowę. Dostępne są tylko przedłużenia umów, ale też w mocno ograniczonym zakresie.

 

Że niby na SD (FTA) się nie da umowy (DRH6) ? Bez jaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz już dekoder przepisany na siebie? Jak tam to zadzwoń do Działu Utrzymania Klienta CP pod nr 22 212 71 28 lub 22 212 71 24 podaj numer karty i poproś o przysłanie umowy o kodzie promocji DRH6. Daj znać czy się udało.

Witam. Dzwoniłem do DUK i bez problemu zamówiłem umowę DRH6. Także można :)

)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.Chciałem wymienić dekoder Echostar DSB-616 który jest moja własnościa ale w punkcie CP powiedzieli ze nie mogą mi wymienic bo nie/ma na niego umowy.Więc zadzwoniłem na infolinie i zamówiłem pakiet mini HD (DRH6).Podpisałem i odesłałem umowe.Wczoraj wybrałem się ponownie do punktu CP by wymienić Echostara. Wymienili mi na HD 2000 bo podobno na inny model nie mogą czy to prawda może to ktoś potwierdzić? I jeszcze pytanie czy ten mini HD będzie moją własnością jak był Echostar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś przeczytał dokładnie to dowiedziałbyś się ze w APSach mowią to co im się wydaje bez sprawdzania w systemie (tak bylo w moim przypadku), a jak gościa przycisnąłem żeby sprawdził w systemie to się zdziwił i wymienił mi dekoder bez umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...