Skocz do zawartości

Polsat Volleyball 1,2,3,4


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CP ma przecież swoje 2 programy Sportowe w jakości HD, do tego dołączyć Volleyball 1 w HD a czwarty już mógłby być w SD

 

Napiszę tak: jakość 3 programów Siatkówka ( prócz HD ) tj. "VHS".

 

Totalna MASAKRA!!!!!! Kurcze tego nie da się na trzeźwo oglądać....... :beer:

Nie jest aż tak źle, jakość odbioru SD w dużym stopniu zależy również od telewizora TV.

Nie piszę tego bezpodstawnie ponieważ, mam moduł (pre-paid) CAM HD CP który był bezpośrednio w TV z Volleybal i DVB-T Mobilną z kanałami Siatkówka 1,2,3 i 4. Jako że nie jestem zbyt gorliwym kibicem siatkówki moduł dałem bratu na czas mistrzostw, a dla mnie wystarczą wszystkie w SD transmisje z TV Mobilnej.

Co do oglądania takiej dużej imprezy na trzeźwo? - uważam nie powinno się nawet w HD.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP ma przecież swoje 2 programy Sportowe w jakości HD, do tego dołączyć Volleyball 1 w HD a czwarty już mógłby być w SD

 

Napiszę tak: jakość 3 programów Siatkówka ( prócz HD ) tj. "VHS".

 

Totalna MASAKRA!!!!!! Kurcze tego nie da się na trzeźwo oglądać....... :beer:

Nie jest aż tak źle, jakość odbioru SD w dużym stopniu zależy również od telewizora TV.

Nie piszę tego bezpodstawnie ponieważ, mam moduł (pre-paid) CAM HD CP który był bezpośrednio w TV z Volleybal i DVB-T Mobilną z kanałami Siatkówka 1,2,3 i 4. Jako że nie jestem zbyt gorliwym kibicem siatkówki moduł dałem bratu na czas mistrzostw, a dla mnie wystarczą wszystkie w SD transmisje z TV Mobilnej.

Co do oglądania takiej dużej imprezy na trzeźwo? - uważam nie powinno się nawet w HD.

Pozdrawiam.

 

Wystarczy porównać mecz POLSKA - AUSTRALIA w PV1 HD - obraz żyleta i PV3 - obraz mydło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP ma przecież swoje 2 programy Sportowe w jakości HD, do tego dołączyć Volleyball 1 w HD a czwarty już mógłby być w SD

 

Tylko, że PS i PSE są już dostępne w kablówkach, a za uruchomione specjalnie kanały Polsat Voleyball kablówki musiały dodatkowo zapłacić. Dodatkowym plusem była możliwość udostępnienia oferty nc+, bez udostępniania polsatów sport. Ot cała tajemnica:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze na Polsacie z pewnością miałyby większą oglądalność, ale wtedy Polsat mniej by zarobił. Poza tym kanały Polsatu w czasie transmisji nie mają przerwy w nadawaniu, tylko emitują inne programy, które mogą mieć nie tylko większą oglądalność, ale pozwalają na większą ilość reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...