Skocz do zawartości

Polsat Volleyball 1,2,3,4


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem okazję obejrzeć wczorajszy mecz Polski na żywo na narodowym. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Sporo znanych twarzy - i ten tłum, większy chyba niż przy Euro 2012. :P Zobaczymy jak to będzie w innych miastach (mam bilety na wszystkie mecze Polaków, półfinały i finał). Ogólnie szkoda, że tak nie będzie rozgrywanych więcej meczy. :/

 

Co do kanału 1 HD, to jest dobrze. Jakość u mnie w kablówce porównywalna do PS HD i PSE HD. 2-4 SD znacznie gorzej, jakość porównywalna do PS SD, PSE SD i PSN. Ogólnie słabo prezentują się te kanały SD. Reklam na PV1 HD jeszcze nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest bitrate na PV1 SD ?

 

Chyba niezwykle niski bo u mnie tragicznie to wygląda w porównaniu z PV2,3 czy 4

PV1 SD wygląda gorzej od reszty, bo idzie w MPEG-2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie ! Panowie i Panie mam pytanko odnośnie POLSAT Volleyball a mianowicie mam tylko jeden POLSAT Volleyball 1 a na innych pisze mi że brak sygnału z anteny lub zmień konfiguracje dekodera a wszystko mam ok ustawione ( chyba ) , proszę o pomoc !!!

 

Jeśli nie masz stacji Stopklatka TV czy TVP HD to znaczy ze masz dekoder SD, nie czekaj tylko wymień dekoder na HD.

 

U mnie jest to samo, na dekoderze SD, mam tylko Volleybal 1, natomiast na TV z tunerem SAT wyszukuje mi wszystkie 4 programy Volleyball.

Czy oznacza to, że mając dekoder SD jestem pozbawiony dostępu do programów SD, co jest w końcu grane i o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały SD dla tylko dla starych dekoderów SD po Cyfrze. Te kanały nie są dostępne dla abonentów Cyfrowy Polsat S.A. (z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam moduł CAM CP więc powinienem posiadać możliwość odbioru wszystkich programów SD bez znaczenia w jakim dekoderze z CI się znajdują.

 

Trudno, dobrze tylko że nie zacząłem przestawiać anteny SAT, ponieważ na początku - do póki nie sprawdziłem CAM CI w tunerze SAT TV HD myślałem że winna jest w zasięgu sygnału.

 

Posiadam jeszcze DVB-T Mobilną i tutaj duży plus w oglądaniu ponieważ w przerwach setów nie ma reklam tylko cały czas pokazują obraz z hali sportowej.

 

Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W DVB-T Mobilnej na kanale Siatkówka Nr 1 miały być transmitowane mecze takie same jak na Volleybal 1 SD/HD, a dzisiaj zupełnie inny mecz niż jest w Volleybal 1 i napisane w programie EPG kanału nr 1 Siatkówki.

Ciekawe jaki mecz będzie o 20:15 czy Polskiej Reprezentacji czy może jakiś inny, aby zmusić kibiców i klientów DVB-T do dodatkowego kupowania pakietów satelitarnych z Volleybal?

Mam nadzieje że to tylko jednorazowy błąd operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...