Skocz do zawartości

Polsat Volleyball 1,2,3,4


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I znowu najbardziej narzekają abonenci nc+ :D I na ceny i na reklamy a do PV dostępu nie będą mieć :)

Tak jak napisałem - chodzi o pewne zasady - skoro ktoś płaci - to ma prawo wymagać. Zwłaszcza jak za tę transmisję płaci dużo. W CP niestety ta zasada nie obowiązuje.

Tak na marginesie - dużo abonentów nc+ (w tym moja skromna osoba ;) ) ma gdzieś na strychu własnościowe dekodery CP, bo jednak CP dużo szczodrzej nimi szastał niż nc+ (gdzie niemal wszyscy mają je na wynajem), więc wyłożyć 19.90 za MiniHD prepaidowo to na prawdę nie jest duży problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu najbardziej narzekają abonenci nc+ :D I na ceny i na reklamy a do PV dostępu nie będą mieć :)

Jasne bo abonentów NC+ najbardziej interesuje siatkówka i dlatego wybrali tego operatora jakiego wybrali.NC+ nie wprowadza tych kanałów bo transmisje będą na zagranicznych kanałach FTA.

 

NC+ wprowadzi te kanały: Źródło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie do końca w to wierzę. Przecież skoro będą w hali na meczach Polaków to co za problem by skomentowali pojedynki odbywające się w tej hali. Problemów z obsługą wielu wydarzeń na raz nie mieli kłopotu, także siatkarskich. Dziwią mnie te doniesienia teraz. Polsat zawsze bardzo dbał o oprawę siatkówki i z punktu nadawcy robił je bardzo dobrze- studia na meczach ligowych, komentatorzy,reporter. W sumie to nie moja sprawa, bo i tak nie będę tego oglądał,ale troszkę to dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie- nie wiem może ktoś się orientuje jak to może wyglądać. Czy Cyfrowy Polsat za sam fakt udostępnienia tych kanałów kablówkom czy platformom satelitarnym dostaje pieniądze czy jedyny zysk jest jedynie zależny od tego czy ktoś to wykupi?? Czyli hipotetycznie gdyby np. w NC+ nikt nie kupił dostępu to CP nie zarabia nic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Moi Drodzy,

 

Mam do Was pytanie, za 1200 pkt :D Posiadam dekoder Sagem ESI-88 podłączony na jednym kablu (NC+ mam na dwóch, bo więcej od nich oglądam) Czy mogę sobie siatkówkę oglądam na Polsat Volleyball 1, a nagrywać mecz w tym samym czasie na Volleyball 3? Wiem, że niektóre stacje można nagrywać, bez przymusu oglądania tej stacji, którą się nagrywa. Czy będę zmuszony odpiąć kabel jeden kabel z NC+, by swobodnie delektować się siatkarskim mundialem.

 

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...