Skocz do zawartości

Paszport Korzyści czyli powrót paszportów Polsatu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przestudiowałem kilka stron wstecz, ale nie znalazłem odpowiedz na nurtujące mnie wątpliwości.

Otóż jestem w trakcie robienia cesji dekodera polsatu. Obecny abonent posiada pakiet Pakiet Familijny HD z opłatą miesięczną 39,90 zł. Z tego co wyczytałem jak już umowa będzie przepisana na mnie lepiej przedłużyć umowę na abonament max za 49,90 zł, w celu uzyskania zniżki 50% na drugą usługę (w moim przypadku będzie to internet). Czy jako nowy właściciel będę "stroną Umowy Posiadanej przez okres co najmniej 60 dni"? Czy dopiero staż będzie mi się liczył od dnia przepisania na mnie dekodera?

@mariusz5891 - jeśli nie masz żadnej innej usługi CP lub Plusa spełniającej warunki super oferty smartDOM to po to Twój staż będzie liczony od dnia dokonania cesji. Czyli jeśli nie zostanie przedłużona super oferta to już z niej nie skorzystasz.

PS. Od dzisiaj znowu wprowadzono zmiany i w wypadku usług Plusa i obecnie minimalna wymagana suma abonamentów będzie liczona z kwot po rabatach za e-fakturę.

Warunki super oferty w programie smartDOM (drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę) zostają przedłużone do 22 września br. na dotychczasowych

zasadach.

 

Kurde już się ucieszyłem z tej ostatniej informacji, ale chyba jednak mi to przedłużenie nie pomoże. Wysłałem wczoraj do Polsatu porozumienie, zmiana danych abonenta ma nastąpić z pierwszym okresem rozliczeniowym po dacie wpływu, więc najprawdopodobniej 7 sierpnia br. Braknie jakieś 2 tygodnie :evil:

Wytłumaczcie mi jeszcze następujący pkt regulaminu:

"W przypadku gdy Abonent jest stroną Umowy Posiadanej przez okres co najmniej 60 dni i minimalna wartość jego miesięcznego zobowiązania wynosi 49,90 zł z VAT..."

Ta wartość miesięcznego zobowiązania też musi już obowiązywać przez 60 dni?

Tzn czy jeżeli teraz umowa (z kwotą zobowiązania 39,90 zł) przejdzie na mnie to już zacznie mi bić licznik tych 60 dni czy dopiero jak przedłużę tą umowę ze zobowiązaniem na minimum 49,90 zł?

Mam nadzieję, że moje pytanie jest jasne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz być przynajmniej 60 dni abonentem. Od dnia prawidłowo wykonanej i zaakceptowanej przez wszystkie strony cesji liczy się Twój staż i w ciągu tych 60 dni nie jest ważne jaki masz pakiet i ile płacisz. Przystępując do super oferty smartDOM po 60 dniach musisz mieć minimalny pakiet (zobowiązanie w umowie przynajmniej na Familijny Max HD) o wartości 49,90zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inna - nie dostaniesz oferty z telefonem za 1 zł. 59,9+29,95=89,85. Zgodnie z Regulaminem: W przypadku Umowy TV liczona jest wysokość opłaty miesięcznej z wyłączeniem opłat za udostępnienie sprzętu i opłat za Multiroom

Do otrzymania oferty z telefonem za 1 zł uprawnia suma abonamentów za dwa produkty w wysokości co najmniej 98 zł. Więc musisz kupić droższy Internet :) Z Internetem w tej cenie możesz za 1 zł dostać ofertę bez telefonu - do Tylko SIM wystarczy suma abonamentów w wysokości 74 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Atena ma racje - Jeśli komuś nie chcę się zapoznać z treścią regulaminu linkowanego przez @Atenę to w tym wątku o tym było przynajmniej kilka razy, np. na 20 stronie. ;) Poza tym telefonu i taryfy bez limitu z abonamentem za 1zł nie da rady. ;) Rabat wynosi 48,99zł (dla trzeciej usługi) a abonament 69,99zł przy przenoszeniu numeru. Chyba, ze wolisz 400 minut wymiennych na 400 SMSów lub 2 GB danych, wtedy będzie telefon za 1zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się ze wiem co było powodem otrzymania takiej odpowiedzi konsultanta. Wizyta na stronie plusa wykazała iz nie ma abonamentu w wysokości 54,90. Kwotę taka najprawdopodobniej wzioles z reklamy super oferty przy telefonie Nokia lumia 1320 która zawiera juz upust w wysokości 50%. Rabat o jakim piszesz możesz uzyskać do każdej oferty abonamentowej wymienionej w ofercie plusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena 109,99 to cena standardowa. Jak pisalem cena 54,99 to cena w ramach drugiej usługi pomniejszona o 50%. Ewentualny rabat kwotowyn w wysokości 48,90 naliczany będzie do trzeciej usługi, od kwoty 109,99 ponieważ upust 50% jak twierdzisz wykorzystales na druga usługę , czyli internet poder LTE bez limitu. Za telefon po rabacie powinieneś placic nieco ponad 60 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam telewizję za 89.90zł pozostało 13 miesięcy umowy chcę dobrać telefon (mam obecnie w t mobile) i może internet w plusie.

Zaproponowano mi

1.Telefon Huawei Ascend Y530 za 3 zł w abonament 59.99zł po rabacie 30 zł i 400 minut wymienne. Dlaczego nie 600 minut tak jak na stronie internetowej ( moja wina nie dopytałem na miejscu)

2 Internet 49.90 zł po rabacie 1zl tylko przez 2 miesiące płacę 49.90

3 Zmianę dostawcy prądu

 

Teraz pytanie zasadnicze

1 Jak wycofają kanały SD i wyślę wypowiedzenie to będę mógł negocjować nową umowę a jak się nie zgodzę na nową umowę to zabiorą mi te zniszki ?

2. Polsat skończy mi się za 13 miesięcy a umowa z Plusem jest na 24 miesiące nie przedłużę umowy na Telewizję i co wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki :brawo:

 

Czytam od rana i się zastanawiam?

1.telefon muszę bo stary już ma 4 lata i wysiadł przycisk

2.ale ten internet to dodatek ale za 120 zł za 2 lata.

3.Te niż pakiety na telefon i internet to przez to chyba, że w salonie?

 

Ktoś wie jak jest rozliczany internet w telefonie bo jest że 1minuta to 5 MB ja korzystam z Janosika i on co jakiś czas pobiera dane, w t mobile sumowali mi na koniec dnia a tu nie wiem czy za każde połączenie czy też sumują? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pilne pytanie.29.07 po rozmowie tel z konsultantem wziąłem jako 2 produkt za 50% internet LTE w Polsacie.Jednak do dziś nie doszła do mnie przesyłka z umową i sprzętem.Czy jako data zawarcia umowy liczy się data rozmowy telefonicznej czy podpisania przeze mnie umowy?Chciałbym skorzystać ze zniżki na 3 produkt,czyli abonament w Plusie i nie wiem czy zmieszczę się w 10 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...