Skocz do zawartości

Paszport Korzyści czyli powrót paszportów Polsatu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko później przepychanie z działem windykacji, reaktywowanie zawieszonych usług and so on.

Ja zamierzam po rozpatrzeniu reklamacji zażądać rekompensaty (jakieś darmowe pakiety do usług).

Obie reklamacje uznane, w CP już dostałem f. korygującą w plusie ma być dopiero w październiku. Obecnie naliczone już jest poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30.09.2014 r., z promocji Superoferta II w programie smartDOM będą mogli skorzystać także nowi Klienci, nie posiadający jeszcze żadnej usługi w Plusie lub Cyfrowym Polsacie. Wystarczy, że zakupią telewizję Cyfrowego Polsatu, Internet LTE Plusa lub Cyfrowego Polsatu lub telefon w Plusie z abonamentem min. 39,90 zł w ofercie bez sprzętu (albo ze sprzętem w sprzedaży ratalnej) lub min. 59,90 zł/mies w ofercie ze sprzętem (co najmniej jeden sprzęt bez rat). Tego samego dnia lub w całym okresie trwania promocji będą mogli dokupić drugą usługę z 50% rabatem na abonament przez cały okres umowy oraz w ciągu 10 dni trzecią z dowolnym abonamentem na który otrzymają rabat obniżający miesięczny abonament maksymalnie do 1 zł ale nie więcej niż o 28,99 zł.

 

Promocja jest nadal dostępna dla dotychczasowych Klientów, którzy swoją pierwszą umowę z Plusem lub Cyfrowym Polsatem podpisali przed 30 września, bez względu na staż. Wystarczy, że za posiadany produkt płacą nie mniej niż 49,90 zł.

 

Główne benefity:

- 50% rabatu miesięcznie na abonament przez cały okres umowy w przypadku dokupienia lub zatrzymania drugiego produktu

- Możliwość zakupu trzeciego produktu z abonamentem 1 zł miesięcznie przez cały okres umowy- maksymalny rabat do 28,99 zł

 

Ważne!

1.Łączone produkty muszą być z różnych kategorii -Telewizja, Internet, Telefon

2.Minimalna wysokość abonamentu dla produktów:

 

◦P1 dla obecnego Klienta: 49,90 zł

◦P1 dla nowego Klienta: 39,90 zł – dla ofert pozyskaniowych Plus Abonament, Internet CP/Plus w przypadku ofert bez sprzętu (Tylko SIM lub Tylko SIM + raty) lub 59,90 zł – dla ofert pozyskaniowych na Telewizję satelitarną oraz Internet CP/Plus, Plus Abonament ze sprzętem (co najmniej jeden kontrakt bez rat)

 

◦P2 dla obecnego/nowego Klienta min. 39,90 zł – dla ofert pozyskaniowych Plus Abonament, Internet CP/Plus w przypadku ofert bez sprzętu (Tylko SIM lub Tylko SIM + raty) lub min. 59,90 zł – dla ofert pozyskaniowych na Telewizję satelitarną oraz Internet CP/Internet Plus, Plus Abonament ze sprzętem (co najmniej jeden kontrakt bez rat)

 

◦P3 dla obecnego / nowego Klienta brak min. zobowiązania.

 

3.Minimalny okres umowy dokupowanych produktów – 24 miesiące.

4.Czas pomiędzy zakupem drugiego i trzeciego produktu – nie więcej niż 10 dni. Zakup P2 w dowolnym momencie trwania promocji.

5.Jako P2 (rabatowany 50%) może być produkt zatrzymywany (w przypadku Klientów korzystających z co najmniej dwóch usług różnego rodzaju) – pod warunkiem, że zostanie zapisany w jednej z dedykowanych ofert do Superoferty II.

6.Plus Mix oraz Plus Abonament dla Firm mogą występować tylko jako P1 dla dotychczasowych Klientów.

 

Dodatkowe warunki, jakie należy spełnić, aby skorzystać z promocji:

1.Klient powinien zaakceptować Oświadczenie Abonenta o przystąpieniu do Programu smartDOM.

2.Klient może w każdym czasie odwołać akceptację "Oświadczenia", przy czym odwołanie Oświadczenia w trakcie korzystania z Promocji spowoduje bezpowrotną dezaktywację przyznanych korzyści.

 

P1 - Produkt pierwszy.

P2 - Produkt drugi.

P3 - Produkt trzeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@browar wywróżyłeś to ze swojej magicznej kuli czy z pasjansa Ci wyszło? :lol2:

 

Niestety zmniejszony rabat na trzecią usługę to nie jest kosmetyczna zmiana.

Gdyby kogoś interesowało to link do nowego regulaminu: http://www.plus.pl/documents/16/43300325-ae39-4347-9197-8e0897e0a9d7?title=Regulamin_programu_smartDOM_super_oferta.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@browar wywróżyłeś to ze swojej magicznej kuli czy z pasjansa Ci wyszło? :lol2:

 

Niestety zmniejszony rabat na trzecią usługę to nie jest kosmetyczna zmiana.

Gdyby kogoś interesowało to link do nowego regulaminu: http://www.plus.pl/documents/16/43300325-ae39-4347-9197-8e0897e0a9d7?title=Regulamin_programu_smartDOM_super_oferta.pdf

 

A kto powiedział że na święta BN nie będzie nowego regulaminu dla zupełnie nowej promocji :?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po blisko czterech miesiącach zakończono aktualizacje drugiej usługi w Ica. Trzecia świeciła już po dwóch dniach od podpisania umowy. Najważniejsze, że w obydwu wszystko się zgadza. tv druga usługa powiązana z super ofertą smart dom i internet trzecia usługa powiązana z super ofertą smart dom. spokojnie czekam na rachunki. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze na święta dają lepsze promocje. Nie znasz zasad marketingu kolego?

Robią promocję latem by potem na jesień dac większą cenę, po to by zimą na święta zaskoczyć i dac niższa cenę taką jak latem :)

 

Jak by toi wyglądało, że cny są takie same latem i na jesień, przychodzi zima i co? Nie umieliby zaskoczyć klientów. A tak reklama w TV, pach z grubej rury, że rabat 49 zł, coś tam jeszcze jakiś gratis. 50% taniej i promocja murowana.

 

Mogę się założyć, że przed świętami będzie taniej ,zmieni się regulamin i zostanie na miesiąc. Potem ceny wrócą do teraźniejszych i tak w kółko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby trochę zmącić ten już przed świąteczny nastrój przypomnę niektórym forumowiczom, że w okresie przedświątecznym w roku ubiegłym ani CP jak również nc nie wprowadziły jakichś szałowych promocji. Zgadzam się co do jednego poprzednimi latami często trafiały się interesujące promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W czerwcu podpisałem umowę na drugą usługę z rabatem 50%, czyli internet LTE Cyfrowego Polsatu i na trzecią usługę z rabatem kwotowym -48,90zł, czyli TV pakiet Familijny Max HD za 1zł.

 

Za internet rabat CP naliczył już w pierwszym okresie rozliczeniowym. Natomiast za TV rabatu nie naliczyli i mam do zapłaty standardową cenę abo 49,90.Natomiast jest już 5 okres rozliczeniowy i rabatu kwotowego nie naliczyli. Pierwsze 4 miesiące miałem promocyjne i nie płaciłem nic. Dodam że kolega w tym samym dniu podpisał takie same umowy i na takich samych warunkach i jemu naliczyli rabat kwotowy i ma do zapłaty 1zł za TV.

 

Pytanie,dlaczego mi nie przyznali rabatu kwotowego, a koledze przyznali. W Icoku przy kontrakcie na internet jest napisane:"

Kontrakt połączony w ramach Superoferta w Smart Dom - produkt rabatowany jako drugi" a przy kontrakcie na telewizję jest napisane:"

Kontrakt połączony w ramach Superoferta w Smart Dom - produkt rabatowwany jako trzeci"

Według mnie mam czarno na białym napisane, że rabat się należy.

 

Dziś wieczorem będę dzwonił na infolinię i składał reklamację. Jaką mam szansę na to,że reklamacja będzie uznana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem i pani konsultantka powiedziała mi że pomimo naliczenia 49,90zł abym wpłacił tylko 1zł. Poinformowała mnie że nie muszę składać reklamacji.

 

Ciekawe, bo mi konsultant zasugerował (po złożeniu reklamacji, 2 produkt - internet) zapłacenie całej faktury. Nadpłatę zwrócili po rozpatrzeniu reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cabott

Dziś dzwoniłem w tej sprawie drugi raz i inny konsultant,także powiedział że nie muszę składać reklamacji. Pan konsultant powiedział że płatność mam dopiero 24 października i do tej pory zdążą zweryfikować dane co do płatności i że jak mam już wpłacone 1zł to mogę spać spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam internet CP jako drugą usługę w SmarDomie i jest ona rabatowana 50%. Taryfa to multimedialna 2. Po rabacie płacę miesięcznie 24,95zł.

Pytanie to: Czy jak zwiększę pakiet multimedialny z 10GB na 25GB lub 30GB to czy na ten większy pakiet multimedialny także będę miał rabat 50%?

 

Np. Pakiet Multimedialny 25 GB kosztuje 79zł, czyli po rabacie będzie kosztował 39,50zł? Po zwiększeniu pakietu danych dalej będę mieć rabat 50%?

 

PS. Jeśli dziś aktywuję większy pakiet danych,to od kiedy on wejdzie w życie? Dziś, czy z początkiem nowego okresu rozliczeniowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako że w Plusie w grudniu kończy mi się umowa, chciałem ją przedłużyć i jednocześnie skorzystać z oferty smart dom (jako drugi produkt podpisując jeszcze jedną umowę na tv https://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/skl ... fiNumber=0 .

W niedziele byłem w punkcie Plusa i Pani tam obsługująca zaproponowała ofertę "nielimitowane do all + sms (oprócz stacjonarnych) za 59,90. Na moją sygestie że wezmę to za 49,90 (bo za tyle dostają bez problemu przedłużający) Pani stwierdziła że aby skorzystać ze smart "muszę" wziąć za 59,90 bo przedłużenie umowy następuje po 30.09 2014 i obowiązuje mnie ta wyższa kwota uprawniająca do skorzystania z 50% rabatu na drugi produkt.

A tak w ogóle to ona nie wie, czy mogę podpisać drugą umowę z CP skoro już jestem abonentem :shock:

 

Spotkaliście się z takim podejściem?

Kto ma racje?

Będę wdzięczny za podpowiedź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było kilka dni do płatności, może to był powód. Albo mój konsultant był mniej kompetentny. Anyway, teraz mam tylko 5pln do dopłaty :)

 

Znów faktura wystawiona na 49.90, zamiast 24.95 (1/2 z 59.90). Przy reklamacji na pytanie, czy mam zapłacić całość, miła pani znów zasugerowała płatność całości. Termin mija 6 XI.

 

[beep] mają w tym CP niesamowity. W kosztach bieżących widziałem za ostatni miesiąc już kwoty 24.05, 34.05 a na fakturze jest 49.90. A powinno być 29.95.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...