Skocz do zawartości

Paszport Korzyści czyli powrót paszportów Polsatu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jak to w końcu jest z tymi 10 dniami na zamówienie trzeciej usługi? Ponieważ zamawiałem przez telefon telewizję dnia 30.07, natomiast kurier przyjechał teraz dopiero w środę(06.08) i tego dnia z taką datą podpisałem umowę. Dzwoniąc dziś na infolinię powiedziano mi że rabat nie zostanie udzielony, ponieważ minęło 10 dni od podpisania umowy, poszedłem do punkt i dostałem taką samą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jak to w końcu jest z tymi 10 dniami na zamówienie trzeciej usługi? Ponieważ zamawiałem przez telefon telewizję dnia 30.07, natomiast kurier przyjechał teraz dopiero w środę(06.08) i tego dnia z taką datą podpisałem umowę. Dzwoniąc dziś na infolinię powiedziano mi że rabat nie zostanie udzielony, ponieważ minęło 10 dni od podpisania umowy, poszedłem do punkt i dostałem taką samą odpowiedź.

 

A wyraziłeś zgodę na natychmiastowe zatwierdzenie umowy przez telefon i konsultant powiedział ci , że kurier przyniecie ci umowę , którą nie musisz odsyłać z powrotem ? Jeśli tak było , to świadczenie tej usługi zaczęło się z dniem 30.07. i minęło w piątek 08.08 . A właściwie jaka jest ta twoja umowa ? Telefon , TV czy internet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją pierwszą usługą jest abonament w plusie na telefon w kwocie 59,90 zł/mies i do tego zamówiłem jak drugi produkt przez telefon dnia 30.07 pakiet Premium w cyfrowym polsacie, umowa przyszła kurierem do podpisu dnia 06.08(i z taką datą ją podpisałem), dlatego chciałem skorzystać z ulgi na trzecią usługę internet. Nie pamiętam czy wyrażałem zgodę, ale jednak kurier zabierał ode mnie podpisaną umowę z powrotem ze sobą i do tego kopia dowodu osobistego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedź. No ale ech nie wiem czy brać czy nie, bo trochę lipa była jeżeli nie przyznano mi rabatu, chciałem wziąć sobie ten internet jak dodatkowy do stacjonarnego. Wczoraj dzwoniłem na tą ich całą śmieszną infolinie, wszystko ładnie pięknie a pan mówi że minęło 10 dni od zamówienia a dokładnie w regulaminie smartDOM jest dokładnie napisane że 10 dni od podpisania i do tego jeszcze nie ma żadnych modemów w tej chwili przy zamówieniu u nich. Poszedłem więc do punkt żeby zamówić pani sama nie widziała jak to jest i dzwoniła sama na infolinie i to samo jej powiedzieli, a co najlepsze mojej umowy niby zamawianej 30.07 nawet nie ma jeszcze w systemie i nie mogła sprawdzić... Zrezygnowałem ostatnio z NC+ i już kiedyś miałem polsat i było wszystko ok a teraz żałuję że przeszedłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kacper241 Nie zrażaj się - spróbuj we wtorek lub środę zadzwonić na infolinię CP dowiedzieć się czy umowa została wprowadzona do systemu i czy faktycznie minęło 10 dni od podpisania , wszak mogłeś trafić na niedouczonego konsultanta . Powodzenia w negocjacjach z CP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej się już nie da nie zrazić. Byłem dziś w punkcie podpisać umowę na internet, pani nawet nie pytałam kiedy umowa na drugą umowę była podpisywana i było ok. Do czasu kiedy znowu telefon na infolinie i ciężka rozmowa na temat jak liczyć dni czy od zamówienia przez telefon czy od podpisu u kuriera i oni twierdzą że w "super promocji" liczy się od dnia zamówienia. Więc nie wiem już co myśleć pewnie zostanę ze świetnym internetem przez dwa lata i do tego z pełną stawką za niego. I jeszcze się dowiedziałem że zawierając umowę w punkcie nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytan kilka mam i browara postawię :)

 

1. Mam telefon w plusie na kartę przez ładnych parę lat, co 2 miesiące doładowuje po 50 zł. Czy mogę przejść na abonament i od razu wziąć CP + internet (Familijny Max HD+ Sport HD+ Film HD + cinemax HD + Internet Power LTE 30GB za 45.95 zł?). Czy mogę teraz przejść na abonament i odczekać 3 miesiące? Czy mając kartę 2 lata oni mają to w systemie i potraktują mnie jako abonenta plusa wieloletniego, który może odrazu liczyć na upust 50% w Smart Dom?

 

2. Interesuje mnie pakiet no limit. Ile będę płacił? 69.90 zł czy 79.90 zł?

Bo telefon w plusie mam na kartę, więc jak przejdę na abonamet to będę płacił 79.90 zł? A jak kupię kartę T-mobile, a za 5 dni będe chciał przenieść numer do plusa, czyli będę płacił 69.90 przez cały okres umowy i będę miał 3 miesiące abonamentu za darmo? Gdzie tu logika? Aa i przy okazji tego, po 3 miesiącach będę mógł spokojnie skorzystać z programu 50% smart Dom?

Czyli bardziej się opłaca wziąć kupić starter innej sieci za 5 zł, przenieść nr do plusa i mieć taniej o 10 zł i przez 3 miechy za friki? Czy w tym przypadku rabat mnie nie dotyczy??

 

3. Ojciec ma TV CP płaci 49 zł. Umowa kończy się mu w marcu. Może on teraz jakoś zadzwonić do nich i powiedzieć: "Panowie, chce nową umowę, płacę Wam 59 zł i chce na 2 lata". Ujdzie to, czy musi czekać do marca?

Nie ukrywam wolę mieć wszystkie usługi na styk, czyli 24 miesiące, bez żadnego bawienia się w daty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga !. naciągają i to bardzo. mnie babka super doradziła - będę płacił za internet 11 zł na miesiąc 20 GB bez limitu w LTE. Przyszła umowa . na umowie Power LT 30 Giga. Nie miałem prawa do zniżki (choc ona ze jak najbardziej mam) - będę bulił 89,90 miesięcznie. Poszło pismo do federacji konsumentów. na szczęście nie zgodziłem się na odstąpienie od 10 dni na zwrot. A federacji im się przypatrzy. a było tak. podwyższyłem pakiet na cyfrowy Polsat (nowa umowa) oraz wziąłem telefon w dniu 12.08. Telefon aktywowany w dniu 21.08. Pan miał do mnie zadzwonić z internetem (oczywiście tego nie zrobił). Zadzwoniłem 26.08 do Plusa. Pani potwierdziła jak najbardziej zniżkę 48,50 na Internet. Ale co innego jest na telefonie a zupełnie co innego na umowie (na umowie nawet nie wpisała kwoty miesięcznego abonamentu). nie dam się im tak łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod tym co napisał kolega wyżej. Akurat w Twoim przypadku regulamin jest dosyć przejrzysty. Pogrubiłem najważniejsze informacje:

W przypadku gdy Abonent jest stroną Umowy Posiadanej przez okres co najmniej 60 dni i minimalna wartość jego miesięcznego zobowiązania wynosi 49,90 zł z VAT odpowiednio dla Umowy Plus Abonament/Plus Abonament dla Firm, Umowy Plus Internet, Umowy TV, Umowy Internet CP oraz 50 zł dla Umowy Plus Mix w ofercie standardowej lub 30/60 zł w ofercie elastycznej („Umowy uprawniające”), to w przypadku zawarcia Nowej Umowy niebędącej aneksem, na usługę innego rodzaju niż Umowa uprawniająca, o minimalnej wartości miesięcznego zobowiązania 49,90 zł z VAT odpowiednio dla Umowy Plus Abonament, Umowy Plus Internet w ofercie dla klientów indywidualnych (konsumentów), Umowy TV, Umowy Internet CP oraz 50 zł dla Umowy Plus Mix w ofercie standardowej lub 30/60 zł w ofercie elastycznej oraz z czasem oznaczonym nie krótszym niż 24 m-ce („Nowa Umowa I”) to otrzyma zamiast Benefitu korzyść („Korzyść”):

a. w przypadku zawarcia Nowej Umowy I Plus Abonament/Nowej Umowy I Plus Internet)/Nowej Umowy I TV/Nowej Umowy I Internet CP w postaci 50% rabatu na abonament („Rabat”) na czas obowiązywania Nowej Umowy I. Jeżeli Abonent zawrze dla Nowej Umowy I aneks przedłużający czas oznaczony lub nie rozwiąże jej po czasie oznaczonym, a nadal spełnia warunki opisane w Regulaminie, będzie nadal otrzymywał Rabat. Dodatkowo w przypadku Nowej Umowy I Internet CP Abonenci, którzy wybrali przy jej zawieraniu Pakiet Nocny, otrzymają 100% upustu w opłacie za ten pakiet przez cały okres korzystania z super oferty na Nowej Umowie I Internet CP, z zastrzeżeniem że upust zostanie zniesiony w przypadku dezaktywacji Pakietu Nocnego przez Abonenta, b. w przypadku zawarcia Nowej Umowy I Plus Mix Abonent otrzymuje korzyść w postaci promocyjnego pakietu („Pakiet promocyjny”) do zasilenia o minimalnej wartości miesięcznego zobowiązania w wysokości: 50% wartości minimalnego kontraktowego zobowiązania w ofertach standardowych; 50% wartości minimalnego kontraktowego zobowiązania określonego w pierwszej części kontraktu w ofertach elastycznych. Liczba Pakietów promocyjnych równa jest liczbie obowiązkowych kontraktowych zasileń, przy czym nie może być większa niż 24. Jeżeli Klient przedłuży Nową Umowę I Plus Mix/Nową

Umowę II Plus Mix, a nadal spełnia warunki opisane w Regulaminie, będzie otrzymywał Pakiet promocyjny.

2. Dodatkowo w przypadku zawarcia w czasie trwania promocji kolejnej Nowej Umowy, niebędącej przedłużeniem umowy lub aneksem, spełniającej warunki określone w pkt. 1 („Nowa Umowa II”), na usługę innego rodzaju niż Umowa uprawniająca i Nowa Umowa I w okresie do 10 dni od zawarcia Nowej Umowy I, Abonent otrzyma na Nowej Umowie II Korzyść w postaci upustu promocyjnego („Upust promocyjny”) w kwocie 48,90 zł (z VAT) na abonament Nowej Umowy II Plus Internet/Nowej Umowy II TV/Nowej Umowy II Internet CP lub upustu promocyjnego w kwocie 48,99 zł (z VAT) na abonament dla Nowej Umowy II Plus Abonament. Upust promocyjny przyznawany jest na czas obowiązywania Nowej Umowy II. Jeżeli Abonent zawrze dla Nowej Umowy II aneks przedłużający czas oznaczony lub nie rozwiąże jej po czasie oznaczonym, a nadal spełnia warunki opisane w Regulaminie, będzie nadal otrzymywał Upust promocyjny. Dodatkowo w przypadku Nowej Umowy II Internet CP Abonenci, którzy wybrali przy jej zawieraniu Pakiet Nocny, otrzymają 100% upustu w opłacie za ten pakiet przez cały okres korzystania z super oferty na Nowej Umowie II Internet CP, z zastrzeżeniem że upust zostanie zniesiony w przypadku dezaktywacji Pakietu Nocnego przez Abonenta.

Aczkolwiek najlepiej po prostu iść do salonu i oni w systemie powinni sprawdzić czy spełniasz wszystkie warunki przystąpienia do programu. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam interesuje mnie czy obejmuje mnie promocja ze 3 usługa za 1zł.

 

Posiadam w Plusie:

1 abonament za 51,33 zł netto

1 abonament za 82,00 zł netto

1 abonament za 62,00 zł netto

1 abonament za 69,00 zł netto

1 abonament za 85,00 zł netto

1 abonament za 32,64 zł netto

2 abonamenty po 20,24 zł netto (Internet 3GB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa ta oferta ciekawe czy będa to kontynułowac na wiosnę i przyszłą zimę.

 

Mam w planach wziąć u nich telefon na abonament, przenieść się z Play. Wziął bym abonament za 59,90zł bo taki jest dla mnie optymalny. Natomiast w zimę 2015 kończy mi sie umowa na Neostradę które mnie roczarowuje coraz bardziej wpierw mi dali 40Mb potem zmniejszyli do 20Mb a niedawno do 10Mb

A interesował by mnie pakiet za 89,90zł miesięcznie czyli mając telefon w Plusie za 59,90zł dostanę ten internet za połowę czyli 44.90zł

Co przy obecnej promocji jest OK 35Gb + Power LTE lepsza opcja od Neostrady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...