Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To musiało być więcej niz rok temu. Te dwa kanały na modułach CI przestały świecić we wrzesniu ubiegłego roku. Ale jak możesz to sprawdx na swoim module. Może Twoja konfiguracja to wyjątek. I jeszcze jedno kanał Nickelodeon SD świeci OK. Problem jest tylko z Nick HD i Nick JR.

 

Cezi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że opłacisz pakiet Mini HD za 19,90 wg cennika http://www.cyfrowypolsat.pl/uploaded-fi ... wnikow.pdf.

Ale ważny jest także okres rozliczeniowy. Jeżeli masz go np. od 8 dnia danego miesiąca to dopiero zaświeci Ci od 8. Warto zatem dodzwonić się do BOK i powalczyć o wcześniejsze nadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy użytkownicy Moduł CAM CI+nie wiem czy w dobrym wątku piszę jeśli nie to proszę o poprawę posiadam nieaktywny moduł PCMCIA SCM 05 to ten z CI+ czyli nowszy proszę o wskazówki jaki dekoder do niego dokupić zależy mi na tym aby się nie wieszał no i nie ukrywam cena też ważna myślę że do 350 zł . Ważne by miał uniwersalny cztnik kartna na kartę cameleon .Proszę o rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to, co pisze kolega powyżej. :)

Sam też mam tuner Ferguson Ariva 202E i w nim moduł CAM CI+ Cyfrowego Polsatu. Wszystko działa należycie. :D

Tuner ten również bez problemów współpracuje z kartą Cameleon dawnej CYFRY+. Swego czasu byłem abonentem CYFRY+ i używałem właśnie taką kartę z moją Arivą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Drodzy użytkownicy Moduł CAM CI+nie wiem czy w dobrym wątku piszę jeśli nie to proszę o poprawę posiadam nieaktywny moduł PCMCIA SCM 05 to ten z CI+ czyli nowszy proszę o wskazówki jaki dekoder do niego dokupić zależy mi na tym aby się nie wieszał no i nie ukrywam cena też ważna myślę że do 350 zł . Ważne by miał uniwersalny cztnik kartna na kartę cameleon .Proszę o rady.

Polecam Manta HD8000. Można kupić już za 299 PLN a do dyspozycji 2 czytniki i wejścia na moduły CI. Nie ma wodotrysków ale z kartami/modułami współpracuje wzorowo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie czy moduł ci+ może być w jakiś sposób walnięty tak że działa normalnie ale nie aktualizuje automatycznie uprawnień? wymieniony jakieś 4 miesiące temu z ci na ci+. Jakieś dwa miesiące temu nagle zgubił uprawnienia, ponawiałem je dwa dni bo pakiety włączały się pojedynczo, podziałało do wczoraj i zakodował się pakiet FILM (tylko). zadzwoniłem do technika, ponowił mi sygnał - pakiet się odblokował

dziś włączam tv - zakodowane wszystkie pakiety OPRÓCZ pakietu FILM. wygląda zupełnie jakby moduł nie potrafił "w locie" aktualizować uprawnień i działa aż wygasną i trzeba ręcznie ponawiać. Jakieś rady? Bo mam powoli wrażenie że zamiast normalnego modułu dali mi moduł typu "multirom" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy udało się komuś wymienić tuner PVR HD7000 na moduł CAM ? Jeśli tak, to w jaki spoób, jakim argumentem się posłużono. :?:

Walczę z ICOK, piszę maile, a dostaje szablonowe regułki, bez mądrego uzasadnienia. Jestem niezadwowolony z działania tunera, listy ulubionych co chwila się sypią :censored: , czasem rwie obraz na niektórych kanałach - stąd powód i pomysł na wymianę na moduł do TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ponownie,

Za 2 miesiące kończy mi się umowa planuję przejść na Pakiet Premium - teraz jest moje następujące pytanie dotyczące modułu.

Czy wymienią mi bez problemu Moduł CI na CI+ ? I co jest później, mam nowe konto od Polsatu czy dalej to samo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...