Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe, że umowa nie weszła jeszcze w życie, zawsze możesz zadzwonić o nadanie uprawnień wcześniej. Rozumiem, że moduł CI jest główny a masz do tego dekoder CPT do multiromu. Dziwne, bo nawet jak nie są nadane uprawnienia to dekoder powinien "widzieć" nr modułu oraz karty. Przetrzyj styki w karcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak właśnie nad tym myślałem nad tym, tylko czemu by tak na dekoderze od CPT do mutliromu działało. Tak dokładnie moduł jako główny. Dzwoniłem dziś dwa razy w tym celu i niby miały być nadane uprawnienia. W zakładce od modułu widoczne są właśnie wszystkie numery modułu, karty zgodnie tylko w zakładce od "informacje o karcie" jest na górze właśnie taki błąd 03 itp. Przecierałem ją już wcześniej, a czymś szczególnym ją najlepiej przetrzeć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak działają mi wszystkie kanały na tym od multiroomu oprócz VOD 161-164, które są gratis do pakietu premium i oprócz pakietu rozrywka hd. Tylko dekoder był zamawiany przez infolinię. Przeglądając kartę z modułu do dekodera od multiroomu też ten sam błąd tylko, że dekoder zablokowany. No to trochę by wchodziła ta umowa w "życie" bo kurier już w środę był. No i w ICOK nadal nie ma pakietów jakie posiadam tylko "dane w trakcie aktualizacji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch dniach dzwonienia w końcu świecą znów wszystkie kanały. za każdym razem włączali mi tylko jeden pakiet, szału można dostać. Oczywiście logicznym jest również to że się blokuje całość pakietów tym którzy mają abonament zapłacony na 3 miesiące naprzód, pewnie na wszelki wypadek jakbym trzy miesiąca później nie zapłacił. Generalnie mam HBO promocyjnie na 9 miesięcy z czego już dwa miesiące mi przeleciały przez palce przez wieczne szarpanie się z CP, wymianę modułu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się - sam tak będę miał. Nie wiem tylko dlaczego nie można takiego zestawu zamówić przez internet? Trzeba jedynie pamiętać o tym, że moduł jest "dekoderem głównym", a multiroom może być "postawiony" tylko na dekoderach.

 

A co do dekodera jako multiroom, u mnie zostaje HD 6000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie po długiej nie obecności wracam na moje ukochane forum :)

Za 2 miesiące kończy mi się umowa posiadam moduł CAM CI, i planuję poszerzyć mój pakiet na full opcję - Premium.

Teraz następujące pytanie, czy warto wymienić moduł na CI z + ? Jest więcej plusów czy minusów ?

Zawsze korzystałem bez plusa i chodziło wszystko jedynie może czasami jakiś program był problem jak Nickelodeon, planuję używać tej karty w Fergusonie.

Dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile nie zależy Ci na kanałach Nick Jr i Nickelodeon HD, bo tych najprawdopodobniej na starym CI nie odbierzesz, ale możesz sprawdzić.

 

W tym momencie CI nie odbiera ? Dawniej chodziło, czasami tylko był problem ale później było ok - pytam gdyż nie mam jak w tym momencie sprawdzić.

Pytam was bo łatwo wymienić na nowszy, a później już nie odzyskam starego CI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat
czy na module CI nie zarejestrowanym na przedpłatę, tez będa kanaly polsat siatkowka chodzily jak uważacie Panowie?

 

niby wszyscy abo. ale ....

Będą śmigac. Dzwonilem na infolinię i miła Pani potwierdziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W tym momencie CI nie odbiera ? Dawniej chodziło, czasami tylko był problem ale później było ok

 

Na 99% te kanały nie są odbierane poprzez stary moduł CI. Tez nie mam jak sprawdzić w tej chwili. Ale jak nie masz małych dzieci (ja akurat mam), to żadna strata.

 

Cezi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...