Skocz do zawartości

Dekoder PVR 7000


kamil.szymczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nadal występują problemy z listą ulubionych ? Wiem, że nie ma nowszego softu do PVR HD 7000 ale dawno już nikt nie pisał o sypaniu się listy, i nie wiem, czy może ten problem został już przypadkiem usunięty. Nie mam zamiaru układać całkowicie nowej listy, z myślą, że zaraz znowu się posypie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po podpisaniu kolejnej umowy z Polsatem jestem trochę zniesmaczony, gdyż po raz kolejny pojawia się ten sam problem z dekoderem - "Brak sygnału z anteny telewizji satelitarnej na wejściu LNB1. Sprawdź połączenie lub konfigurację dekodera". Chwilami zaskakuje i pasek sygnału sięga około 90%, ale to trwa dosłownie parę sekund i znów ten komunikat. Co można z tym zrobić?

W niedziele rozpakowalem i podlaczylem moj dekoder, wstepnie ustawilem - nie dotykajac sie ustawien anteny - i bylo to samo. Podlaczylem kabel anteny jeszcze raz i poszlo, ale rano bylo znowu to samo. Poniewaz mam dwie glowice przy antenie skierowane na Astre i Hotbirda w poniedzialek zmienilem ustawienia anteny na Diseq 1.0 i od tej pory jakos dziala - odpukac.

Z listami ulubionymi tez mam problem. Ustawilem ich pare i na drugi dzien mialem niektore kanaly na poczatku listy po wiele raze, a czesc zniknela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super. Pięknie dziękuję za informację.

W takim razie biorę go na nowa umowę.

A do multiroom'u (jak się już zdążyłem wczytać w temat) wybrałem HD3000 bo podobno w HD6000 wyraźnie dłużej się

czeka (w porównaniu z HD3000) na zmianę programu.

Nie popełniam czasem jakiegoś błędu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja nie mogę zaktualizować softu. mam 1.34. W menu opcji wybieram "Aktualizacja oprogramowania " chwilę wyszukuje i po chwili wyskakuje nie znaleziono nowej wersji oprogramowania. Może dlatego że umowę podpisywałem wczoraj. Mam kabel podłączony pod lbn1, jakość 87 moc 98. numer oprogramowania: 1.34.1.2. Czyli co dostałem zrypany dekoder na starcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja nie mogę zaktualizować softu. mam 1.34. W menu opcji wybieram "Aktualizacja oprogramowania " chwilę wyszukuje i po chwili wyskakuje nie znaleziono nowej wersji oprogramowania. Może dlatego że umowę podpisywałem wczoraj. Mam kabel podłączony pod lbn1, jakość 87 moc 98. numer oprogramowania: 1.34.1.2. Czyli co dostałem zrypany dekoder na starcie?

Ja też tak miałem 1.34.1.2.Zadzwoniłem do bok i kazali wymienić w APS .Od razu w nowym dekoderze była nowa wersja oprogramowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od półtora mesiąca posiadam cyfrowy polsat z opcja multiroom. Z tego forum wyczytalem o wielu probemach ktore u mnie nie wystepuja , ale jedna usterka pojawila sie juz drugi raz. Mianowicie chodzi o programy ulubione. Szlak mnie trafil jak mi dekoder wyrzucil polowe programow i zastapil je ok 20 razy polsat cafe.

Co robic bo ustawianie 70 ulubionych kanałów troche trwa .

Wersja oprgramowania jest niby najnowsza : 1.48.1.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...