Skocz do zawartości

Dekoder PVR 7000


kamil.szymczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne rozczarowanie już nie dekoderem ale podejściem Polsatu do zapewnienia klientowi rozrywki za którą płaci : chodzi mi o fakt nagrywania programu/filmu wg EPG kiedy to rzeczywisty czas rozpoczęcia emisji jest przesunięty (opóźniony) o kilkanaście minut bo oczywiście reklamy trzeba załadować ..... i co się dzieje gdy dekoder zakończy nagrywanie zgodnie z EPG? Nagranie jest niekompletne niestety nie dowiemy się jak zakończył się film..... kto okazał się mordercą (jeśli próbowaliśmy nagrać kryminał) czy powyższe można zakwalifikować jako nie dopełnienie warunków umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U 100% dostawców sygnału będziesz miał tak samo.

 

Ja rozumiem że reklamy muszą byc - dzięki oglądaniu nagranych programów nie tracę na nie czasu bo przewijam - ale do czego zmierzam to że wchodzisz w EPG masz np film o tej godziny do tej a to nieprawda.

Ok możesz ustawić rozpoczęcie zaplanowanego nagrania 15 min wczesniej i dodac 15 minut do nagrania ..... ale wtedy program ci się nagra pod inna nazwą i po jakimś czasie patrząc na listę pvr nie wiesz co jest nagrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To, że chyba każdy ma problem z tym dekoderem to nie nowość.

Ale powiedzcie mi użytkownicy, którzy macie podpięty do niego Router tp linka.

 

Wchodząc w menu i chcąc wyszukać sieci, ciągle jest komunikat szukanie sieci proszę czekać.

Jak dekoder był nowy to działało bez problemu, w końcu połączyłem się ze swoją siecią.

 

Ale gdy teraz chcę wyszukać i zmienić sieć to jest to niemożliwe.

Nie pytajcie czy przywracałem ustawienia fabryczne bo robiłem to miliardy razy na różne usterki, jednak bez skutku.

 

Niby nie awaria, ale zamierzam zmienić router i wiem, że będzie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy możecie zmieniać obraz na letter box , pan % scan, pełny po naciśnięciu przycisku obraz to od wczoraj nie działa tylko obraz jest na stałe :(.

 

Pozdrawiam dzięki.


Witam

 

Czy możecie zmieniać obraz na letter box , pan & scan, pełny po naciśnięciu przycisku obraz to od wczoraj nie działa tylko obraz jest na stałe :(.

 

Pozdrawiam dzięki.

Edytowane przez ksiaze351
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem co jest grane ale "gubi" mi kanały, oglądam jakiś czas (nie zależnie od czasu oglądania) i nagle przełącza się sam na inny kanał a tego co ohlądałem nie ma....oraz kilku innych ( ale losowo nie cały czas tych samych) muszę zainstalować od nowa kanały i potem już działa przez jakiś czas.Zastanawiam się czy to wina deka czy oni coś jeszcze kombinują.Ma ktoś taki przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od pewnego czasu jestem użytkownikiem tegoż dekodera, mam do Was pytanie:

Czy Wasze dekodery są bezgłośne czy wydają taki cichy/przytłumiony szum???

Mój taki szum wydaje- w dzień nie przeszkadza, ale w nocy jest słyszalny i jednak przeszkadza, czy to normalne i tak powinno być? Dysk WD 320 GB.

Edytowane przez jahve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...