Skocz do zawartości

Dekoder PVR 7000


kamil.szymczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem ten sam problem z odbiorem kanałów H2, Polsat Film HD, Universal HD itd. na swoim nowiutkim PVR 7000

support458 doradził mi wymianę dekodera. Zadzwoniłem jeszcze na wszelki wypadek do działu technicznego CP i po dłuższej rozmowie też zasugerowali wymianę tunera.

Dziś wymieniłem na nowy PVR 7000 i nic się nie przycina. Zobaczymy po kilku dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mariuszpk - mam podobne problemy z klatkowaniem programu po przewinięciu...

 

@jorgo - miałem podobne problemy z zacinaniem obrazu na niektórych kanałach HD ale na HD 3000, wezwij fachowca z miernikiem, przed miałem moc/jakość: 80/65%, po 95-100/85-90

 

@ksiaze351 - to raczej nie wina konwertera ale za małej anteny, żeby nie było ścinek przy większych opadach musisz mieć antene min 100-110cm, 80cm jest za mała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim HD 7000 od początku mam problem z odtwarzaniem z Ipli i HBO GO. Internet Neostrada , prędkość ok 15 Mb/s połączony routerem via kabel. Po wybraniu czegoś do obejrzenia , muli strasznie i jak ruszy to po kilkunastu sekundach znowu się ładuje. Te dekodery tak mają , czy mój nadaje się do wymiany ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wina tego dekodera,bo tak jest we wszystkich,a wina jest po stronie CP bo tego nie aktualizuje na bieżąco.Napisałem w tej sprawie do CP to mi zaraz jednorazowo zaktualizowali,podziękowali za zainteresowanie i dalej śpią.Strefa abonenta to dla nich takie zło konieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dekoderów PVR 7000 i PVR Sagemcom ESI-88. Nie mogę znaleść na stronie CP od jakich pakietów są dostępne dekodery i ile wynosi dodatkowo opłata miesięczna za nie, który jest lepszy ( jeżeli chodzi o wygląd to podoba mi się bardziej Sagemcom ) ale pod innymi względami tak to się ma i ostatnie pytanie dlaczego do dekoderów z nagrywarkami potrzeba konwerter z dwoma slotami jest podłączany przez dwa kable antenowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypożyczenie dekodera kosztuje 5 zł/mc. Funkcjonalność dekoderów jest podobna. W 7000 jest ipla hbogo w esi88 jest lepsze przewijanie i nagrywanie cykliczne. Moje porównanie masz w tym wątku.

Jeżeli nie podłączysz 2 kabli nie będziesz mógł oglądać i nagrywać jednocześnie tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...