Skocz do zawartości

Dekoder PVR 7000


kamil.szymczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Do zestawu PVR 7000 kupiłem jednak taki konwerter INVERTO TWIN BLACK PREMIUM to jak ustawię, antenę w następnym tygodniu to dam znać czy coś się zmieniło 10834 V tp 116 Wide DVB-S2 8PSK SR 27500 FEC 3/4, 10911 tp 120 Wide DVB-S2 8PSK SR 27500 FEC 3/4.

 

Pozdrawiam ksiaze351

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder PVR 7000

 

Po przytrzymaniu przycisku czerwonego 5 sekund wyskakuje mi, siła i jakość tylko nie mam nic zielonego jak wejdę do ustawień z anteną to powraca do normy i tak po za tym ,za każdym razem jak przytrzymam przycisk czerwony to nic mi nie pokazuje żadnych, parametrów na zielono tylko informacje o danym transporterze a siła jakość, jak bym miał 0 a wszystko gra.

 

Dzięki ksiaze351

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wymieniłem na konwerter INVERTO TWIN BLACK PREMIUM, próbowałem ustawić antenę 80 cm na dekoderze PVR 7000 ale ten konwerter w ogóle nie mógł znaleźć sygnału jakości i mocy.

 

Albo ten konwerter jest do kitu bo przy monoblock Twin Maximum v-22 LNB 0.2db znajdywał sygnał a przy nowym nie.

 

Jutro fachowca wzywam.

 

Pozdrawiam ksiaze351

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W ustawieniach było wybrane DISEqC = Brak

 

Ustawienie odbywało się powoli i na wszystkie strony można było kręcić z tą anteną wraz z konwerter INVERTO TWIN BLACK PREMIUM i nic to nie dało.

 

dzięki za odpowiedź pozdrawiam ksiaze351

 

EDYCJA:

 

Witam

 

Nie wiem czy to po stronie dostawcy sygnału jest zły odbiór kanałów czy źle ustawiona antena.

 

Na większych parametrach mam 90% 12265 V tp 78 Wide 51-52 DVB-S2 8PSK SR 27500 FEC 3/4 a przy, mniejszych 10911 V tp 120 Wide 51-52 DVB-S2 8PSK SR 27500 FEC 3/4 70% jakość i przeskakuje obraz i ,załamuje się oraz 10834 V tp 116 Wide DVB-S2 8PSK SR 27500 FEC 3/4 to samo się dzieje dzisiaj cały, dzień ustawiania anteny i nic nie pomogło dekoder PVR 7000.

 

Pozdrawiam ksiaze351

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam nietypowe pytanie. Często korzystam z funkcji nagrywania i ustawiam sobie nagrywanie ulubionego serialu np. od pon. do piątku zaznaczam program do nagrania tym czerwonym kółeczkiem, on się wtedy na czerwono podświetla i wyskakuje komunikat ze program zaplanowany jest do nagrania.

 

Od pewnego czasu nie mogę ustawić nagrania na piątek tzn. od pon. do czwartku wszystko się ładnie zapisuje do nagrania, podświetla na czerwono i potem nagrywa, a jak zaznaczam nagranie na piątek to się nie podświetla na czerwono tylko wyskakuje komunikat, że zaplanowano nowe nagranie przy czym nie jest to prawda bo się to nie nagrywa a po za tym jak rzeczywiście jest coś zaplanowanie do nagrania to mogę z tego nagrania zrezygnować ponownie wciskając te czerwone kółeczko i wtedy wyskakuje komunikat czy chce zrezygnować z nagrania tego programu a jak tak robię na piątek to nie działa.

 

Co najdziwniejsze to dotyczy tylko niektórych programów bo film przed i film po tym moim mogę nagrać i wszystko idzie sprawnie a tego mojego akurat nie.

 

Jest na to jakieś rozwiązanie? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To znaczy, że mimo wysokiej prędkości łącza (20 Mb/s) jest ono niestabilne, na dobrym łączu ipla działa ok. Prawdopodobnym powodem przycinania, są chwilowe spadki szybkości łącza do serwerów ipla.Najczęściej dzieje się tak na łączach, które w jakiejś swojej części korzystają z technologii bezprzewodowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...