Skocz do zawartości

Dekoder PVR 7000


kamil.szymczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też przycina na polsat news Hd , myśle że to wina dekodera. Zauważyłem też że głowica jest gorszej jakości w stosunku do sagemcoma esi-88, przy złych warunkach atmosferycznych brak sygnału występuje o wiele szybciej na PVR HD 7000 ( Na tej samej instalacji antenowej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

U mnie to samo jest co u was przycina się obraz na kanał HBO2 HD, HBO Comedy HD,Polsat film HD, Eurosport HD,TLC HD, Polsat News HD, TVP Sport HD.

Tylko nie wiem czy to wina dekodera czy konwertera bo ostatnio antenę ustawiałem odbiera mi za to dobrze parametr 11508 tam gdzie jest tvn hd.

A siła jest 90% a jakość jest 70% lub 80%.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś z posiadaczy partii dekoderów z testowym oprogramowaniem, zauważył poprawkę co do nagrywania jednocześnie dwóch programów ?

Jak wiadomo jest to duże niedociągnięcie ze strony CP w PVR 7000. Zarówno to jak i problemy ze stabilnością dekodera.

Poprzedni Sagem ESI88 może był wolny jak mół (główny powód zmiany), ale nagrywał dwa na raz i nie miał tyle błędów.

Jest więc coś wiadomo w temacie poprawy stabilności i funkcji nagrywania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Czy są jakieś problemy z nagrywaniem, z pakietu vod od 161-164. Zaobserwowałem coś takiego że nagrywam film , na dysk a przy odtwarzaniu z dysku konkretnie z tych kanałów ,obraz leci normalnie a czasami przyspieszenia dostaje tylko obraz bo dźwięk jest normalnie i tylko z tych kanałów bo z hd i innych jest oki. Dziękuję za informacje ksiaze351.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy macie tak samo u siebie że gdy dekoder zostanie wyłączony w tryb uśpienia,to po kilku,lub kilkunastu godzinach po uruchomieniu rozdzielczość obrazu samoczynnie przełącza się do 576p?U mnie występuje ten problem już od pewnego czasu i przy okazji zegar na wyświetlaczu zawiesza się na godzinie wyłączenia się dekodera.Trzeba za każdym razem wtyczkę z gniazdka wyciągać by powrócił nawet głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam małe pytanko czy jak wymienię na KONWERTER INVERTO SINGLE BLACK ULTRA 0.2dB HD 3566, czy problemy się skończą z jakością odbioru kanałów, na 10834 V SR 27500 oraz 10911 V SR 27500 bo teraz mam, taki konwerter Konwerter Monoblock Twin Maximum v-22 LNB 0.2db i niemożna, tych parametrów ustawić są przeskoki, i łamania obrazu a jakość jest 65% do 70% i jest w miejscu.

 

Pozdrawiam ksiaze351

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...