Skocz do zawartości

Dekoder PVR 7000


kamil.szymczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój pierwszy post na tym forum, ale mam poważne problemy z CP od 3 tygodni (czyli odkąd podpisałem umowę)

Problem dotyczy zawieszającego się 5 do 10 razy dziennie dekodera PVR HD 7000.

Dekoder był wymieniany już 4 razy jednak nic to nie daje, każdy kolejny zawiesza się podczas korzystania z Ipli czy HBO GO, a nawet odtwarzając nagrany na dysk film czy serial.

Mam już dość takich cudów, dekodera nie chcą wymienić na inny dostępny w ofercie np. sagemcom.

Czy w takiej sytuacji można zerwać umowę z CP bez ponoszenia 1000zł kary? Wcześniej byłem abonentem NC+ i takie cuda nie miały w ogóle miejsca, dekodery CP to jakaś pomyłka...

Druga opcja to taka czy można ewentualnie odbierać CP na dekoderze nbox z wgraną enigmą? Pełno tego na allegro, ale nie ma jednoznacznej odpowiedzi czy taki nbox współpracuje z kartą CP.

Proszę o pomoc.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam poważny problem z tym dekoderem. Dekoder podczas aktualizacji zawiesił się, tzn. przez całą noc wyświetlał się napis 'aktualizacja' i nic z tym nie można był zrobić. Po wyłączeniu prądu i jego ponownym włączeniu, na wyświetlaczu dekoder mam tylko napis Cyfrowy Polsat - w telewizorze ciemność. Wymieniłem sprzęt na nowy - ta sama sytuacja, dzisiaj znowu była wymiana i kolejny raz dekoder przestał działać. W sumie to już trzeci HD 7000.

Czy ma ktoś pomysł dlaczego tak się dzieje, czy jakoś można zresetować to ustrojstwo. Na infolinii doradzili mi koleją wymianę :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ubot215 - Spróbuj dekoder podłączyć przez euro i jeśli nadal będzie czarny ekran to spróbuj na panelu przednim przytrzymać przez kilka sekund przycisk włącz/wyłącz. Albo się dekoder uruchomi, albo pojawi się pasek postępu aktualizacji. Potem pozostanie już tylko wymiana w APS i od razu poproś, aby Ci go zaktualizowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie w sprawie podlaczenia internetu do dekodera po przez modem wifi, po zakończeniu przeszukiwania na ekranie pojawi się lista dostępnych sieci Wi-Fi. Korzystając z przycisków kierunkowych pilota (góra/dół), należy wybrać właściwą sieć i potwierdzić przyciskiem OK ale jaką sieć mam wybrać bo nie wiem i proszę o poradę w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...