Skocz do zawartości

Jak HD trafi do obecnych abonentów??


Digi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako wierni abonenci CP :wink: powinniśmy się zastanowić w jaki sposób Polsat może nam zaoferować HD? Kompletnym idiotyzmem byłaby konieczność rozwiązywania umów. Moim zdaniem wyiana dekoderów też jest trochę głupim pomysłem, szczególnie dla osób które zakupiły je na własność - dlaczego mają je więc teraz oddawać? Myślę tylko o jakiejś korzystnej cenowo promocyjnej ofercie zakupu dekoderów HD dla obecnych abonentów. Tylko że jaka miała by to być ta korzystna cena wg Polsatu????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba i tak bedzie potrzebna nowa umowa, bo jak nam wymienia dekoder to i sama karte tez musza wymienic. Na umowach sa numery kart wiec umowa tez musi byc zmieniona, moze jakis aneks czy cus :) Zresztą za szybko nie ma co przechodzic na HD Polsatu bo z samymi kanałami coś czuję będzie bardzo tragicznie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako wierni abonenci CP :wink:

Czuję, że ta wierność wcale nie będzie odwzajemniona. Nie ma co liczyć na bonusy (zniżki) w postaci wymian za dopłatą na nowsze. Będzie tak - chcesz sobie pooglądać w HD, to sobie kup z CP nową umowę z nowym dekoderem. Wiem co piszę - mam za sobą siedmioletni staż z CP. Zaczyna mnie to już wkurzać. Nawet dziadka Sagema nie chcą sprzedać za symboliczną złotówkę, którego "rozum", po kolejnych przeszukiwaniach na orbicie, ponownie się zapycha. Mam tego serdecznie dość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są wyłącznie tylko spekulacje. Jedyne co wiadome to mają być cztery kanały HD o różnych profilach tematycznych.

- sport (tylko tutaj wiadomo o jaki kanał chodzi)

- dokument (?)

- rozrywka i informacje (?)

- film (?)

Ale jakie to będą kanały (ich nazwy) to dalej cicho i głucho wszędzie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma wygladac chyba tak: filmowy, sportowy, edukacyjny, rozrywkowy + cos jeszcze. Wedlug mnie to bedzie Polsat Sport HD, Nonstop Kino HD, jesli nie podpisze umowy na wylacznosc z N, Discovery HD, jesli szybko skonczy sie umowa z N oraz Voom HD, bo pasuje jako rozrywkowy kanal. Tego 5 nie mogę rozgryźć, ale moze to byc sam Polsat HD w przyszlym roku albo Eurosport HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze najlepszym rozwiazaniem byly by jakies znizki ( powiedzmy 30-40 %) na dekodery HD. Dla najstarszych abonentów wieksze. A jesli nie to ja pewnie rozwiaze umowe i podpisze nowš bo chcialbym poogladac sobie HD na moim nowym 34' Samsungu :D

Powiem ci tak, ze CP w ogóle nie przywiązuje wagi do tego ile kto jest ich klientem ba nie ma nawet programu lojalnościowego tak jak to jest w C+. raz się tylko wychylił i sprzedał stare dekodery po 1 zł co tez się wiązalo z podpisaniem umowy na kolejny rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowili, że Fox Life jest przygotowany do wejścia w HD - dla CP to kanał filmowy, rozrywkowy - E! (również informowali o możliwości wersji HD). Sportowy to chyba oczywiste, że Polsat Sport HD. Być może NonStopKino HD, być może Eurosport HD. Do dokumentu nie mam pojęcia, co to może być. Discovery jest bardzo blisko n, więc sądzę, że z pewnością odpada... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety spekulacje co do kanałów HD, czyli FOXlife HD (filmowy :wink: ) oraz E! HD (rozrywkowy) są bardzo realne, a też można będzie się spodziewać sporego zawodu jeśli takowe kanały zostaną wprowadzone do oferty HD, chodzi głównie o kanał filmowy, niestety. Oczywiście jest jeszcze nadzieja, bo nic nie jest przesądzone, że kanały Nonstop Kino i FilmBox trafią do CP, a co za tym idzie także mógłby trafić jak już wystartuje Nonstop Kino HD, tylko jeśli jakość kanału będzie tak wspaniała jak Nonstop Kino SD, to życzę powodzenia, bo jesteśmy coraz bardziej wymagający i nie chcemy kanałów w jakość VHS, w końcu mamy swoje wymagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...