Skocz do zawartości

Dysk DTU 320


Artur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie. Mam ten dysk podpiety do dekodera dodatkowego (multiroom). Dekoder mi sie zepsul i dostalem nowy. Po podpieciu dysku do nowego dekodera widze tylko takie tytuly "record...".

Tytulów nie moge odtworzyc , dostaje komunikat " brak uprawnien do odtworzenia na tym urzadzeniu". Czy to oznacza ze nie bede mogl ogladac moich nagranych filmów? Dekoder zostal wymieniony na nowy, a stary nadaje sie do wyrzucenia. Moze ktos cos doradzi? PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dysk do sformatowania.

Nie skorzystasz z nagrań, gdy dysk podpięty jest do innego dekodera, niż ten, za pomocą którego dokonano nagrań.

 

To naczynia połączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od 10 czerwca tego roku w APS-ach w kilku ofertach dla abonentów kończących okres podstawowy/dodatkowy umowy przy pakiecie Familijnym HD i Familijnym Max HD można dostać dekoder HD z dyskiem DTU320 odpowiednio za 99zł lub 49zł na udostepnienie.

W każdej chwili na własność można zakupić dysk DTU320 za 210zł w APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Pytanko dotyczy gwarancji na dysk zakupiony na własność od Cyfrowego Polsatu , jest taka? , jaki okres czasu ?

Producent może dać gwarancję na swój sprzęt, ale nie musi. Nie ma takiego obowiązku. Jednak niezależnie od tego przysługuje nam tzw. uprawnienie z tytułu niezgodności towaru z umową, które trwa dwa lata od daty zakupu. Wówczas to sprzedawca odpowiada za sprzedany towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Witam, jestem "szczesliwym" posiadaczem na wlasnosc dyslu DTU 320GB. Od jakiegos czasu dysk sie zawiesza z niewiadomych przyczyn. Po prostu zaczyna dzienie pikac i wywala go dekoder. Format nie pomaga po jakims czasie jest tak samo! Co oznacza takie pikanie dysku? Dysk na gwarancji ale nie chca go przyjac a APS zeby wyslac na serwis tylko ja mam go wyslac na wlasny koszt do warszawy. Chcialbym sie dowiedziec co moze byc najpierw przyczyna. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz ujmując - dysk uszkodzony.

Jeśli już nie chcą wymienić w APS-ie to powinni przynajmniej go przyjąć (dając Ci do podpisania stosowny protokół) i wysłać do CP do serwisu gwarancyjnego. Walcz o swoje. Na gwarancji nie mogą Cię zbyć albo zmień APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...