Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyt. z newsa: "Od 11 kwietnia do 5 maja 2014 roku wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymają w ramach „otwartego okna” promocyjny dostęp do kanału HISTORY[...]"

 

I dalej:

"Serial Wikingowie dostępny za darmo dla Abonentów Cyfrowego Polsatu . Dla użytkowników IPLI dostępny w płatnych pakietach zawierających kanał History. Oglądać go można na urządzeniach: komputery z systemem Windows, wybrane modele Smart TV, telefony i tablety z systemem Android oraz dekodery Cyfrowego Polsatu. "Bez dodatkowych opłat" dotyczy okresu kończącego się 05.05.2013 r. i oznacza, że Abonenci Cyfrowego Polsatu, którzy nie mają w swoim abonamencie kanału History, mogą oglądać ten kanał bez żadnych dodatkowych opłat. Nie dotyczy Abonentów Pakietu Darmowego HD." :/

 

W pierwszym cytacie mowa o "wszystkich abonentach CP" a w drugim zaprzeczenie że "nie dotyczy abonentów pakietu Darmowego HD".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z ICOK:

 

"Szanowny Panie

 

Informujemy, iż kanał History HD będzie dostępny w ramach otwartego okna od Pakietu Mini. "

 

Jak już to chyba od Mini HD

 

Napisałem, że w newsie jest sprzeczność:

 

"Szanowny Panie

 

Ponownie informujemy, iż kanał History nie będzie dostepny dla Abonentów Pakietu Darmowego HD. "

 

Ale gadanie jak do słupa a słup jak d :censored:a :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy można w dalszym ciągu skorzystać z DRH6? Mam moduł z prepaidem i chciałbym go zamienić w Darmowy HD.

 

W piątek i sobotę dzwonili do mnie z DUK w ramach starej umowy (vide stopka), ale nie odebrałem i od niedzieli (koniec umowy) jeden telewizor w domu (u dzieciaków) leży nieużywany, stąd chęć wzięcia darmowego HD.

 

btw: czy po zakończeniu umowy (ale przed zwrotem sprzętu) można jeszcze negocjować warunki przedłużenia tejże umowy (co w nc+ jest praktykowane a nawet inicjowane z ich strony)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dowiedziałem w dniu dzisiejszym, dwa tygodnie po zamówieniu umowy, że jest on już ZAWARTA mimo tego, że jeszcze do mnie nie została wysłana... :doh:

 

Można dzwoniąc do Działu Utrzymania Klienta CP z prośbą o przesłanie umowy o kodzie promocji DRH6, (sam tak uczyniłem przed świętami zamawiając taką umowę na mój moduł własnościowy CI).

Dostałeś już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam stary dekoder na własność od CP. Bodajze Echostara. Leży na strychu i tak sobie pomyślałem żeby oddać go babci z pakietem darmowym hd. Wystarczy że zadzwonię na zwykłą infolinie i mi go włączą? Nie chce żadnej umowy.

 

Jeżeli dekoder był zakupiony w tej promocji http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... ez-umow.cp to masz możliwość aktywacji pakietu Darmowy HD, jak nie to tylko ratuje cię podpisanie umowy o kodzie promocji DRH6. Koszt 59,40 zł całej umowy, 6x9,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...