Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Są oferty na Darmowy HD, tylko trzeba trafić na kumatego konsultanta.

Konsultant powiedział mi że muszę podpisać umowę na pakiet premium + rozrywka hd na 15 miesięcy i przez cały okres podstawowy korzystać z pakietu IPLA MIX i pakietu VOD

Po okresie podstawowym można przejść na Darmowy HD

A przez e-mail dostałem odpowiedź że nie ma ofert które umożliwiałyby włączenie Darmowego HD po okresie podstawowym

Miałem już ten pakiet, ale było zarejestrowane na mojego dziadka i po jego śmierci chciałem przerejestrować na siebie i w tym celu wysłałem akt zgonu z prośbą o przerejestrowanie i po przerejestrowaniu wyłączyli Darmowy HD i był błąd 04, po ponowieniu odblokowały się tylko kanały FTA i kanały dla abonentów i VOD poleca, a jak się spytałem o to, to mi konsultant powiedział że umowa została rozwiązana na podstawie aktu zgonu i że jak chcę wrócić do Darmowego HD to muszę wziąć Premium + Rozrywka HD na 15 miesięcy, a przez e-mail dostałem odpowiedź że nie ma ofert z Darmowym HD po okresie podstawowym.

Pomóżcie mi bo jestem zupełnie bez telewizji, mieszkam w takim terenie że sygnał DVB-T do mnie nie dociera i darmowy HD był dla mnie jedyną możliwością oglądania tv bez innych opłat oprócz abonamentu RTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie poradzisz. Twój błąd, ale nauka kosztuje. Po co wysyłałeś akt zgonu dziadka, skoro on miał ofertę DARMOWĄ. Co innego wysłać akt zgonu jak jest umowa terminowa i ktoś z rodziny nie chce jej kontynuować. Ale przy DARMOWYM to mija się z celem. Wystarczy dostęp do ICOK "na dziadka" i na wieki pakiet DARMOWY byś miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie poradzisz. Twój błąd, ale nauka kosztuje. Po co wysyłałeś akt zgonu dziadka, skoro on miał ofertę DARMOWĄ. Co innego wysłać akt zgonu jak jest umowa terminowa i ktoś z rodziny nie chce jej kontynuować. Ale przy DARMOWYM to mija się z celem. Wystarczy dostęp do ICOK "na dziadka" i na wieki pakiet DARMOWY byś miał.

Oprócz tego dziadek jeszcze miał Rodzinny HD i to też chciałem przerejestrować na siebie, bo w banku nie przyjmowali wpłat na dziadka bo dziadek miał tam konto w tym banku i wiedzieli o jego śmierci, ale Rodzinny HD przerejestrowali na mnie bez rozwiązania umowy i tą umowę już sam dokończyłem i wysłałem wypowiedzenie, a Darmowy HD rozwiązali zaraz po otrzymaniu prośby o przerejestrowanie wszystkich usług, a teraz nie ma takich ofert które umożliwiałyby włączenie Darmowego HD po okresie podstawowym, jedynie konsultant mówił że jest opcja (podpisać umowę na pakiet Premium + Rozrywka HD na 15 miesięcy i przez cały okres podstaowy korzystać z pakietów dodatkowyh IPLA MIX i pakietu VOD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerejestrowali (dokonali cesji), bo nie poinformowałeś CP o śmierci abonenta! Nie będziemy tutaj tego nazywać po imieniu. Jak tylko poinformowałeś o zgonie abonenta, to wszystkie umowy zgodnie z obowiązującym prawem zostały rozwiązane natychmiast. Skoro dekoder nie jest na Ciebie zarejestrowany, to nie podpiszesz z tym sprzętem żadnej umowy. Chcąc uzyskać pakiet Darmowy w Twojej sytuacji musisz udać się do APS-u wybrać ofertę z wybranym pakietem oraz dekoderem na własność z prawem uruchomienia po okresie podstawowym pakietu Darmowego HD. Link do opisu ofert masz w moim podpisie. Innej drogi nie masz do uzyskania pakietu Darmowego HD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poinformowałem o śmierci abonenta i dodałem że chcę przerejestrować na siebie, Darmowy HD rozwiązali, ale dekoder przerejestrowali na mnie, tylko że już jest bez aktywnego Darmowego HD, a Rodzinny HD przerejestrowali na mnie wiedząc o śmierci abonenta, a teraz nie ma już żadnej oferty z dekoderem na własność (wszystkie są z dekoderem na wypożyczenie, kiedyś jedyną ofertą z dekoderem na własność był Rodzinny HD za 24,90 z możliwością zejścia na Mini HD za 14,90, ale teraz już nie ma takiej oferty) jedynie mówili mi że na tym HD 3000 mogę podpisać umowę na pakiet Premium + Rozrywka HD i przez cały okres podstawowy korzystać z pakietów dodatkowych IPLA MIX i VOD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę pomóżcie mi co z tym robić, nie ma nowych ofert z dekoderem na własność i nie ma żadnej taniej oferty na mój własnościowy dekoder z możliwością włączenia Darmowego HD oprócz tego Premium + Rozrywka HD z pakietami dodatkowymi IPLA MIX i VOD

Konsultant z tym pakietem Premium gada ci głupoty. Ja przy ponownym podpisywaniu umowy na moim własnościowym dekoderze HD3000 dostałem taką propozycję: Rodzinny HD/Mini HD, Rodzinny HD przez 5 miesięcy za darmo, potem Rodzinny HD za 19,90 lub Mini HD za 14,90 umowa na 12 miesięcy, możliwość włączenia pakietu Darmowy HD po upływie okresu podstawowego umowy. Zadzwoń do nich i zapytaj się, czy taka oferta jest dostępna dla twojego dekodera. Jak nie będą chcieli dać umowy na 12 miesięcy to pytaj o tą ofertę na okres 15 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym, ale trudno znaleść taką ofertę, a oprócz tego nie podoba mi się to że w tym jest dostępny HD5000 bo z tego co wiem to tylko Mini HD 2000, HD 3000 i moduły CI+ były dostępne na własność w ofertcie Rodzinny HD za 24,90 z możliwością zejścia na Mini HD za 14,90 i z możliwością zejścia na Darmowy HD po okresie podstawowym, teraz nie ma już żadnej oferty z dekoderami i modułami CI+ na własność

Proszę pomóżcie mi co z tym robić, nie ma nowych ofert z dekoderem na własność i nie ma żadnej taniej oferty na mój własnościowy dekoder z możliwością włączenia Darmowego HD oprócz tego Premium + Rozrywka HD z pakietami dodatkowymi IPLA MIX i VOD

Konsultant z tym pakietem Premium gada ci głupoty. Ja przy ponownym podpisywaniu umowy na moim własnościowym dekoderze HD3000 dostałem taką propozycję: Rodzinny HD/Mini HD, Rodzinny HD przez 5 miesięcy za darmo, potem Rodzinny HD za 19,90 lub Mini HD za 14,90 umowa na 12 miesięcy, możliwość włączenia pakietu Darmowy HD po upływie okresu podstawowego umowy. Zadzwoń do nich i zapytaj się, czy taka oferta jest dostępna dla twojego dekodera. Jak nie będą chcieli dać umowy na 12 miesięcy to pytaj o tą ofertę na okres 15 miesięcy.

A rozwiązałeś poprzednią umowę przy podpisywaniu tej, o której mi piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że obecnie podpisując umowę na pakiet Mini HD i kupieniu dekodera Mini HD 2000 za 1zł. na własność, to po rozwiązaniu umowy po okresie podstawowym pozostanie nam na zawsze za darmo pakiet Darmowy HD. Fajnie bo przynajmniej będzie użytek z dekodera po zakończeniu umowy i przyda się do sypialni by obejrzeć coś przed zaśnięciem.

 

Ps. Według mnie oferta bardzo dobra, ale dla osób, którzy mieszkają np. w górach i po wyłączeniu nadajników analogowych będą pozbawieni sygnału DVB-T, bo mieszkają w dziurze zasięgu. Dzięki tej ofercie,kupując zestaw z dekoderem Mini HD 2000(bo tylko ten warto jest kupić) nie będą przynajmniej wykluczeni cyfrowo.

Nie po rozwiązaniu umowy, tylko po okresie podstawowym trzeba złożyć deklarację że się chce korzystać z Darmowego HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia... Ktoś tutaj wiedzą się nie popisuje. Ale tak amq0: masz 100% racji. O ile jest możliwe zejście umowy na DARMOWY HD to na przykładzie MINI HD -> DARMOWY HD można to zrobić nawet na 24h przed rozpoczęciem kolejnego okresu rozliczeniowego (2 dni przed końcem umowy). Źródło: post Burito viewtopic.php?f=7&t=16942&start=825#p1046844 , skan 1 i skan 2, par. 4 pkt. 5 do 8. Najlepiej dzwonić w ostatnim miesiącu okresu podstawowego i wydać taką dyspozycję. Nie polecam robić tego wcześniej bo czasami mówią, że nie mogę takiej dyspozycji przyjąć bo jest za wcześnie i ich blokuje system. Jak wykazałem powyżej przyjmują do 24h przed końcem okresu podstawowego (oczywiście o ile umowa przewiduje włączenie DARMOWEGO HD).

 

Już się pytałem i konsultant powiedział że nie ma dla mnie oferty elastycznej Mini HD/Rodzinny HD, jest tylko sam pakiet Mini HD za 14,90 na 15 miesięcy, a po 15 miesiącach 16,90 za Mini HD, albo powrót do FTA

 

Skocz do APSu, może Ci sprawdzą co jest w umowie na ten pakiet MINI HD. Może w PWU jest info, że można DARMOWY HD po 15 miesiącach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15. W przypadku przekształcenia Umowy Abonenckiej wraz z końcem Okresu Podstawowego w umowę na czas nieokreślony, Abonent będzie zobowiązany do wnoszenia Opłat Abonamentowych w wysokości określonej w PWU dla umów zawartych na czas nieokreślony.

Żeby się ustrzec niepotrzebnych utarczek telefonicznych, że się nie da i temu podobnych odpowiedzi z infolinii, to zalecam formę pisemną z mailową włącznie. I najlepiej w okresie, o którym wcześniej wspomniałem. Oczywiście warunkiem jest! Aby w umowie był odpowiedni zapis w PWU.

Słowo pisane nigdy nie zaginie, zaś wypowiedziane, gdzieś tam sobie ulatuje. Tym bardziej, że można trafić na konsultanta chimerycznego.

 

I tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia... Ktoś tutaj wiedzą się nie popisuje. Ale tak amq0: masz 100% racji. O ile jest możliwe zejście umowy na DARMOWY HD to na przykładzie MINI HD -> DARMOWY HD można to zrobić nawet na 24h przed rozpoczęciem kolejnego okresu rozliczeniowego (2 dni przed końcem umowy). Źródło: post Burito viewtopic.php?f=7&t=16942&start=825#p1046844 , skan 1 i skan 2, par. 4 pkt. 5 do 8. Najlepiej dzwonić w ostatnim miesiącu okresu podstawowego i wydać taką dyspozycję. Nie polecam robić tego wcześniej bo czasami mówią, że nie mogę takiej dyspozycji przyjąć bo jest za wcześnie i ich blokuje system. Jak wykazałem powyżej przyjmują do 24h przed końcem okresu podstawowego (oczywiście o ile umowa przewiduje włączenie DARMOWEGO HD).

 

Już się pytałem i konsultant powiedział że nie ma dla mnie oferty elastycznej Mini HD/Rodzinny HD, jest tylko sam pakiet Mini HD za 14,90 na 15 miesięcy, a po 15 miesiącach 16,90 za Mini HD, albo powrót do FTA

 

Skocz do APSu, może Ci sprawdzą co jest w umowie na ten pakiet MINI HD. Może w PWU jest info, że można DARMOWY HD po 15 miesiącach.

Ale ten Mini HD jest dostępny tylko przez Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta i tylko na posiadane już własnościowe dekodery i moduły CI+

 

Zgadza się że mam rację, bo Dziadek miał DRH6 i jak prosił o zmianę na Darmowy HD po okresie podstawowym to mówili że taką deklarację można złożyć w ostatnim miesiącu okresu podstawowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy coś się zmieniło w dostępności kanału TVP Kultura w pakiecie Darmowy HD? Na jednym dekoderze (DSB-H370G) odbieram ten kanał a na drugim (HD6000) wyświetla się komunikat "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie". Dzwoniłem na infolinię na jednym dziale mówią, że wchodzi w skład tegoż pakietu a na dziale nadawania uprawnień twierdzą, że nie wchodzi.

Z tego co kojarzę to miał być dostępny od pakietu Darmowy HD informacja znajduje się tutaj.

 

Dziwna sprawa z tym kanałem TVP Kultura w pakiecie Darmowy HD. Dziś odpaliłem kolejny dekoder HD5000 z "szafy", po ponowieniu uprawnień poprzez ICOK, uprawnienia doszły wszystkie kanały z pakietu Darmowy HD działają oprócz TVP Kultura. Dzwonię na infolinię proszę o ponowne nadanie pakietu i nadal "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie".

 

Mam jeszcze jeden dekoder HD5000 (też leżak w szafie z pakietem Darmowy HD) i po ponowieniu uprawnień kanał TVP Kultura odbiera.

 

Wcześniej miałem problem z HD6000, pomogła wymiana w APS na Samsunga DSb-H370G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się udało wziąść ten HD5000 na własność, z tego co wiem to tylko Mini HD2000, HD3000 i moduły CI+ były dostępne na własność w ofercie Mini HD/Rodzinny HD na 15 miesięcy, a HD5000, HD6000, PVR HD7000 i Sagemcom esi88 były dostępne tylko na wypożyczenie w ofertach od Familijny HD/Familijny Max HD do Premium, a teraz już nie ma możliwości żeby wziąść na własność jaki kolwiek sprzęt bo nie ma ofert ze sprzętem na własność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była możliwość wymiany SD na HD. Niektórym wciskali HD2000, co bardziej kumaci brali wyższe modele jak HD5000 czy HD5500 itp.

OK, ale na HD5000 wymieniali na pewno tylko ten Familijny F300, a Mini M100 wymieniali na Mini HD2000, albo na HD3000, a Echostar DSB-717 wymieniali na Echostar DSB-7100 HD, albo na Echostar DSB-7200 HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze zagadałeś w APS-ie to od razu dostałeś HD5000 lub HD6000. Działała legenda "na babcię" co potrzebuje dekoder z wyświetlaczem :)

Ale mój dziadek miał najpierw Mini HD2000 i zepsuł się, a w punkcie nie mieli Mini HD2000 i mówili że mogą wymienić tylko na HD3000, jak prosiłem z dziadkiem o wymianę na HD5000, albo HD6000 to próbowali, ale ich system nie przepuszczał tej wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...