Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O ile nie masz w umowie zapisanej możliwości aktywacji pakietu darmowego, to nawet własnościowy sprzęt posłuży co najwyżej jako dekoder FTA. Poza tym nawet w 2014 roku nie dało się podpisać umowy na 6 miesięcy Mini HD z możliwością późniejszej aktywacji pakietu darmowego. Dzwoniłem kilka razy na infolinię i różni konsultanci sprawdzali i takiej możliwości w systemie nie było. Przez kontakt z ICOK również się nie dało. W sumie ich strata. Dostaliby te 50 zł, a tak nie zarobili nic. Tylko za darmo wymienili mi stary dekoder na nowy HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to przy każdym dekoderze własnościowym na którym skończyła się umowa, Cyfrowy Polsat ma obowiązek po jej zakończeniu aktywować pakiet Darmowy HD. Dobrze by było żeby to kolega @swojadroga dokładnie sprawdził.

 

Ja ostatnio podpisałem umowę na swoim własnościowym dekoderze i mam takie zapisy w PWU odnośnie pakietu Darmowy HD:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2aa0ee41b075159c.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/26ab366cc2c5a395.html

 

Dodam że podpisywałem umowę na pakiet Familijny Max HD na 15 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem pytanie do Cyfrowego Polsatu za pośrednictwem ICOK w jaki sposób można obecnie aktywować pakiet Darmowy HD na dekoderze własnościowym. Jak uzyskam odpowiedź niezwłocznie ją wkleję, mam nadzieję, że już od pakietu Mini HD jest możliwość aktywacji pakietu Darmowy HD po zakończeniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a gdyby była taka sytuacja - Ktoś podpisuje umowę na pakiet powiedzmy familijny ,ma zaznaczone w umowie że po zakończeniu tej umowy będzie mógł aktywować pakiet darmowy ,ale między czasie ,pakiet darmowy zostanie całkowicie usunięty z oferty .Czy Polsat wypłaci wtedy odszkodowanie ,czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to przy każdym dekoderze własnościowym na którym skończyła się umowa,

 

Ale to chyba trzeba zrobić jeszcze zanim się skończy obecna umowa .Ja też mam własnościowy dekoder i umowa skończyła mi się 4 lata temu i nie ma szans aby Polsat zechciał uruchomić taki pakiet

 

Osoby, które mają w PWU zapis o możliwości uruchomienia pakietu Darmowego HD po okresie podstawowym umowy, muszą złożyć oświadczenie o chęci uruchomienia pakietu Darmowego HD (nie kanały darmowe) po zakończeniu okresu podstawowego umowy zamiast wypowiedzenia umowy. W każdym innym przypadku pakietu Darmowego HD nie da się uruchomić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1 maja 2015r. włączono TVN Fabuła do oferty CP w pakiecie Familijnym HD. 7 lipca tego roku kanał został przesunięty do pakietu Rodzinnego HD. News o tym jest tutaj: https://satkurier.pl/news/117295/cp-tvn- ... go-hd.html, a ja pisałem o tym tutaj: viewtopic.php?f=7&t=23306&start=420#p1108047

 

Na stronie CP wygląda to na błąd. Kanał od początku na satelicie jest kodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy coś się zmieniło w dostępności kanału TVP Kultura w pakiecie Darmowy HD? Na jednym dekoderze (DSB-H370G) odbieram ten kanał a na drugim (HD6000) wyświetla się komunikat "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie". Dzwoniłem na infolinię na jednym dziale mówią, że wchodzi w skład tegoż pakietu a na dziale nadawania uprawnień twierdzą, że nie wchodzi.

Z tego co kojarzę to miał być dostępny od pakietu Darmowy HD informacja znajduje się tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierz w ani jedno słowo w to co mówią na infolinii. Mi kiedyś próbowano wmówić, że jak skorzystam z darmowych miesięcy to nie będę mógł skorzystać z prawa odstąpienia od zdalnego przedłużenia umowy w ciągu 10 dni, czy jakoś tak.

Konsultanci na infolinii notorycznie kłamią. Rozmowa jest rejestrowana, ale tylko zdanie "tak, wyrażam zgodę na zmianę warunków".

Chcesz oficjalne stanowisko, zaloguj się do ICOK i wyślij zapytanie mailem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez e-mail i przez icok dostałem odpowiedź że nie ma żadnej możliwości włączenia pakietu Darmowego HD bo nie ma ofert które umożliwiałyby włączenie tego pakietu po okresie podstawowym, przez e-mail i przez icok zaproponowali mi pakiet Mini HD na 15 miesięcy za 14.90, a po 15 miesiącach rezygnacja, albo Mini HD za 16.90 z umową na czas nieokreślony, proponowali też skorzystanie z samego ofert na zasadach prepaid, a teraz na swoim tunerze mogę tylko oglądać kanały Dla abonentów, VOD poleca i mogę skorzystać z usługi VOD, dodam że kodowane kanały radiowe też są zablokowane (Tego kanału nie ma w twoim abonamencie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...