Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo kończy mi się umowa i tak sobie o tym pakiecie przypomniałem więc jak jest jakaś możliwość zejścia do niego to chętnie bym skorzystał po zakończeniu umowy oczywiście. Z tego co pamiętam to było tak że kupuję dekoder na własność oraz zestaw antenowy i to wystarczało i chyba nawet przez 3 miesiące miał być włączony pakiet Mini HD ( który chyba już nie istnieje ), jak coś pomieszałem to proszę o poprawkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Mini HD istnieje i nadal są oferty dla nowych i obecnych klientów na ten pakiet. Co do reszty to zerknij w swoją umowę jeśli chodzi o status sprzętu - własność czy udostępnienie. W umowie lub w PWU (w zależności od okresu, kiedy zawierałeś ostatnią umowę) masz ewentualnie zapis o możliwości uruchomienia pakietu Darmowego HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czegoś nie ma na stronie www z ofertami to już nie istnieje? O Darmowym HD też nie ma informacji na stronie. ;) Zerknij w cenniki (sekcja Regulaminy i Cenniki) a zobaczysz jakie pakiety są dostępne. Poza tym na poprzedniej stronie tego wątku masz wykaz kanałów. Wykaz kanałów i pakietów masz również na tym forum tutaj: viewtopic.php?f=178&t=24213

Pakiet Rodzinny HD i pakiet Mini HD to dwa różne pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Taka, że tego wcześniej nie widziałem w moim ICOK-u. A jak zapytałem CP jaką cenę będę ponosił za pakiet Mini HD przy umowie DRH2, obecnie mającej status na czas niekreślony to odpisano mi, że 16,90 zł. Napisałem, że powinno być 9,90 zł to poproszono mnie o przesłanie mego skanu PWU..... Tak to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są błędy w ICOK. Ja tak miałem już w listopadzie i im to zgłaszałem, mieli się tym zająć. Do dzisiaj tego nie zrobili. Plus ostatnio sobie wyklikałem samo HBO + HBO GO na prepaidzie i do dzisiaj nie potrafią tego odkręcić. Nie polecam próbowania co z tego wyjdzie. Te ekstra opcje wyskakują jak się wejdzie w nadawanie pakietów po raz drugi w czasie jednego zalogowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dzwoniłem do CC aby zapytać się czy po zakończeniu umowy mogę przejść na Darmowy HD i dostałem potwierdzenie, że tak . Po jakimś czasie zadzwonił do mnie konsul z infolinii z pytaniem czemu rezygnuję z CC odpowiedziałem, że chcę przejść na Darmowy HD......gość zrozumiał i powiedział, że mam taką możliwość. A wczoraj zadzwonili do mnie z CC z pytaniem czemu wypowiedziałem umowę ( zgodnie z przepisami) odpowiedziałem, że przechodzę na Darmowy HD a konsul odpowiedział, że nie mam takiej możliwości bo nie ma dla mnie takiej promocji.......??? ktoś mi pomoże w tej kwestii??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a konsul odpowiedział, że nie mam takiej możliwości bo nie ma dla mnie takiej promocji.......??? ktoś mi pomoże w tej kwestii??

 

Zobacz, co masz napisane w PWU. U mnie na którejś stronie jest to jasno napisane. Jak masz ten zapis, to wystarczy go pokazać konsultantowi. Jeśli nie, no to może być trochę gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak wiadomo nie są już dostępne umowy umożliwiające po ich zakończeniu aktywację pakietu Darmowy HD, więc zapytałem poprzez ICOK Cyfrowy Polsat jak można uaktywnić ten pakiet w obecnej sytuacji.

Odpowiedź:

 

"Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że w związku z chęcią włączenia pakietu Darmowy HD należy wysłać pismo dotyczące rozwiązania umowy oraz zawrzeć w nim informację, iż Chciałby Pan korzystać z pakietu Darmowy HD.

 

Informujemy również, że z tej usługi mogą korzystać tylko Klienci, którzy posiadają dekoder na własność."

 

Ciekawe jak to jest z tym w praktyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...