Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ja podpisałem kilka umów na ofertę DRH6 i jedną DRH2,głównie dla pakietu Darmowy HD. Czasami podłączam je sobie i oglądam i pożyczam rodzinie i znajomym jak jadą na wczasy. Przynajmniej się teraz przydadzą. No i oczywiście dla wymiany na HD i gwarancji gdy się popsują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczesliwym posiadaczem dysku DTU320. Dekoder rozlacza dysk. Wyslalem dysk do serwisu i podobno sprawny. Sprawdzalem na innych dekoderach u znajomych i dziala. Serwis stwiwrdzil ze wina dekodera i zeby wymienic. Moje pytanie, mam pakiet Darmowy HD, dekoder poza gwarancja, czy moge isc do APS wymienic czy musze podpisac najpierw jakas umowe abonencka? Np DRH6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim najbliższym APS też nigdy nic nie mogą, nic nie mają, a wogóle to podpisz nową umowę :-!

Po pierwsze zmień APS, po drugie zastosuj radę, którą Ci dałem. Jeśli od razu informujesz, że dekoder jest po gwarancji i masz pakiet Darmowy HD, to zgodnie z zasadami (określonymi przez CP dla Pełnomocników Handlowych) zostajesz spuszczony na drzewo. Wchodzisz i informujesz, że masz świeżo zawartą umowę lub nie chcesz zmieniać aktualnej a dekoder się zepsuł. Jest w Polsce wiele punktów (pracowników tych punktów), które w takiej sytuacji nawet nie będą Ci głowy zawracać nowymi ofertami a nawet nie zweryfikują posiadanego przez Ciebie pakietu. System przepuści bezpłatną, serwisową wymianę bez problemu w Twoim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 kanałów dostępne także dla abonentów z pakietem Darmowym HD! http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... kanalow.cp

Brawo CP!

*Liczba kanałów dostępnych bez dodatkowych opłat uzależniona jest od posiadanego pakietu programów telewizyjnych. Kanały udostępniane są w okresie 22.12.2014 do 31.01.2015 Kanały FOX Life oraz Fox Life HD z dniem 16.01.2015 r. zmieniają nazwę na FOX Comedy i FOX Comedy HD. 45 dodatkowych kanałów dostępne dla klientów Pakietu Darmowego HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji masz prawie na 100% zagwarantowane "promocyjne" włączenie żądanego pakietu do czasu wysłania nowej umowy. Tylko trzeba złożyć reklamację, argumentując ją np. tym, że chciałeś mieć odbiór kanałów na TV w święta a przez błąd pracownika CP to będzie nierealane do spełnienia. Działa :)

@Burito: powinieneś brać prowizję za każdą taką poradę. Oczywiście, że pomogło i włączyli Mini HD do 23.01 bez umowy podpisanej... Wielkie dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...