Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przelicytuję Ciebie i powiem, że ja dostałem taką ofertę 29.08. Ale widać ,że startując od Darmowego można dojść do Rodzinnego HD za średnią 12,40. Całkiem nieźle!

Ja mam Rodzinny HD za 11,61 zł (5x0 i 7x19,90), dostałem to w pierwszym dniu obowiązywania umowy DRH 6. Pierwsze 5 mies. Familjny HD. Oferta otrzymana bez wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wymieniłem HD5500S na Samsunga hd h370g dziś telefon umowa zamówiona. wcześniej nie szło zamówić po prostu nie było tej oferty. Wymiana z powodu braku aktywacji deklaracji. Dodam iż mam jeszcze jeden tuner HD5500s wczoraj zakończony proces cesji na mnie i na nim brak możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nick_usuniety

Wymieniłem własnościowy dekoder SD (kilka miesięcy po zakończonej umowie) na dekoder HD. Zadzwoniłem z prośbą o przysłanie umowy na Pakiet Mini HD na 6 miesięcy (DRH6). W Dziale Utrzymania Klienta oraz na Infolinii powiedzieli mi, że takiej oferty nie mogą mi przysłać. Proponowali dłuższe umowy. To już nie ma szans na tą półroczną umowę? Może trzeba było najpierw poprosić o przysłanie umowy na dekoder SD, a dopiero potem wymienić na dekoder HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez udalo mi sie wymienic poczciwego starego Samsunga ktory padl na HD5500s. Na infolinii najpierw powiedzieli ze nie bede mogl tego zrobic poniewaz nie posiadam waznej umowy(???), drugi konsultant powiedział że to zależy od APSu i nie może mi potwierdzić możliwości wymiany... Udałem się więc do APSu i wymieniono mi dekoder bez żadnych zbędnych pytań. Mało tego mogłem nawet sobie wybrać model (z wyjątkiem dekoderów z dyskiem). Wymiana jest więc możliwa przy pakiecie Darmowym i to na dowolny dekoder z oferty.

 

Pytanie - Czy działa Wam TV Puls ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji masz prawie na 100% zagwarantowane "promocyjne" włączenie żądanego pakietu do czasu wysłania nowej umowy. Tylko trzeba złożyć reklamację, argumentując ją np. tym, że chciałeś mieć odbiór kanałów na TV w święta a przez błąd pracownika CP to będzie nierealane do spełnienia. Działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...