Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby mi świecił za darmo Mini HD to bym się nie martwił ale nadal przychodzą mi rachunki na 9,90. Pan dwa razy pytał czy potwierdzam zmianę, dwa razy powiedziałem tak. Do 2 tygodni miała przyjść umowa potwierdzająca zmianę i guzik. Czy po zmianie na Darmowy HD jest to od razu widoczne w ICOK? Czy dopiero od najbliższego okresu rozliczeniowego coś się zmienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmianę w ICOK powinieneś zobaczyć w miarę szybko, chyba zaraz od pierwszego dnia obowiązywania nowego pakietu. Papiery potwierdzające zmianę na koncie pojawiły mi się w ICOK-u z opóźnieniem od jednego do dwóch tygodni.

 

Zmiana pakietu oczywiście wchodzi od kolejnego okresu rozliczeniowego i o ile pamiętam należy ją zgłosić co najmniej dzień przed końcem aktualnego okresu rozliczeniowego (ICOK, telefon, list chyba sporo więcej), inaczej może wejść z miesięcznym poślizgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Umowy o kodzie promocji DRH6 zamówiłem wiele i nie było żadnych problemów a w tej chwili nie mogę i nie ważne na jaką infolinię dzwonie czy ogólną czy też na utrzymaniową. Po prostu nie ma takiej oferty słyszę. Na tym dekoderze brak możliwości włączenia deklaracji na żaden pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak 2 miesiące temu dzwoniłem na infolinię w celu zamówienia umowy DRH6 na pakiet Darmowy HD, to pani konsultantka także próbowała namówić mnie na pakiet Rodzinny HD za 4,90 na 12 miesięcy, czyli taka oferta istnieje. Natomiast wziąłem i tak pakiet Darmowy HD, ponieważ w Rodzinnym HD po zakończeniu nie można aktywować Darmowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nick_usuniety
Po wymianie Echostara 717A na HD 6000 (dekoder na własność po zakończonej umowie) otrzymałem taką propozycję. Umowa na 24 miesiące, przez 12 miesięcy Pakiet Rodzinny HD za 4,90 zł, kolejne 12 miesięcy Pakiet Mini HD za 14,90 zł lub Pakiet Rodzinny HD za 19,90 zł.

Taką propozycję dostałem już 13 września, o czym pisałem w wątku: Promocje, oferty dla stałych abonentów CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...