Skocz do zawartości

TV Mobilna


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem w dniu dzisiejszym według dokumentów UKE powinny dokonać się zmiany w częstotliwościach i zasięgu TV Mobilnej a do tej pory niestety nie ma jakichkolwiek informacji na ten temat ze strony operatora.

To niestety pokazuje jak w Polsce dotrzymuje się terminów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
A konkretnie to jaki jest powód tego że Cyfrowy Polsat tak łaskawie pozwala wypowiadać umowy i jeszcze pisemnie o tym informuje?

 

Chyba nie doczytałeś ( lub nie dostałeś) pisma, nie ma tam mowy o łaskawym wypowiedzeniu umowy bez konsekwencji.

 

Czy to jest to samo co dostawali "stacjonarni" abonenci?

 

W zasadzie to tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A konkretnie to jaki jest powód tego że Cyfrowy Polsat tak łaskawie pozwala wypowiadać umowy i jeszcze pisemnie o tym informuje?

 

Chyba nie doczytałeś ( lub nie dostałeś) pisma, nie ma tam mowy o łaskawym wypowiedzeniu umowy bez konsekwencji.

No ja takiego pisma nie dostałem ponieważ mam TV mobilną na doładowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od 7.07.2015 r. zmianie ulega cena pakietu. Opłata za Pakiet Ekstra wzrośnie o 9 groszy.

Opłata za Pakiet Ekstra w ofercie ze sprzętem wynosi 14,99 zł/mies., a w ofercie bez sprzętu (utrzymanie/migracja z prepaid) 9,99 zł/mies.

 

Zmianie ulega też cena doładowania:

1 miesiąc - 14,99zł

4 miesiące - 44,97zł

12 miesięcy - 89,94zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W Warszawie po zmianie nadawania z kanału 37 na 34 w miejscowości oddalonej o około 50 km na północ od stolicy odbiór całkowicie zniknął. Wcześniej czasami były kłopoty ale na ogół dało się oglądać. Teraz od trzech tygodni nie ma śladu sygnału więc zmiana kanału jednocześnie osłabiła sygnał. Nie mam pretensji do CP bo według mapy na moim obszarze odbioru już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę to że na przykład proces przenoszenia częstotliwości nie został dokończony oraz fakt że nie ma zapowiadanych nowości w ofercie myślę że tak właśnie jest.

A gdzie były zapowiadane nowości :?::lol2:

Cyfrowy Polsat chyba i tak skazuje TV Mobilną na wymarcie więc osłabianie nadajników to nic innego jak przybicie gwoździ do trumny :(

Nadajniki w Warszawie nie zostały objęte obniżaniem mocy, a to że ktoś stracił dostęp do MUX 4 nie będąc w "planowym zasięgu" CP nie martwi. A dlaczego teraz nie odbiera, powodów może być mnóstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości w postaci konkretnych kanałów o które operator TV Mobilnej złożył wniosek były zapowiadane w niniejszym newsie: http://www.press.pl/newsy/telewizja/pok ... ej-kanalow

Artykuł to zwykłe domysły autora, a żadnych konkretów. CP nie wypowiadał się w tej kwesti więc nie ma co wróżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości w postaci konkretnych kanałów o które operator TV Mobilnej złożył wniosek były zapowiadane w niniejszym newsie: http://www.press.pl/newsy/telewizja/pok ... ej-kanalow

Wniosek dotyczył stacji, które mogą znaleźć się w muxie, a nie które znajdą się w ofercie muxu. Może wydawać się inaczej, ale to istotna różnica. Jedyne co CP potwierdził to to, że rozważa rozszerzenie liczby programów telewizyjnych z 8 do 12. Oznacza to tyle, że CP niczego nie zapowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...