Skocz do zawartości

TV Mobilna


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi odpisali, że mam sobie antenę ustawić prawidłowo i pamiętać, że musi być w polaryzacji pionowej.

Podaj adres to też im wysmaruje wiadomość co myślę o jakości nadawanych kanałów z uwzględnieniem prawidłowo ustawionej anteny i polaryzacji pionowej. Zobaczymy co odpiszą. Pewnie coś takiego Dokładamy wszelkich starań żeby jakość świadczonych usług była na najwyższym poziomie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV

 

Da się:

https://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/skl ... EM5_THD210

 

Tak czy siak wszystko uzgadnia z Tobą konsultant, tylko uważaj żeby nie wcisnęli Ci tej usługi w cenie 14,9 ;) Pani która do mnie oddzwaniała, była tak średnio zorientowana i dopiero musiałem ją naprowadzić o jaką promocję chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To musieli dźwignąć cenę, we wrześniu brałem M-T5000 w umowie za 1 złoty przy okresie 15 miesięcy i 3 miesiące gratis. Oddałem sprzęt gdyż na urządzeniach z Androidem które posiadam niestety nie mogłem "normalnie" oglądać, no i poza tym brak dostępu do TVP 1 i TVP 2. Bez umowy kosztował 99 złotych lecz wolałem wsiąść abonament na testowanie niż być prawie stówkę w plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 3 tygodnie minie dokładnie rok od tego jak ówczesny prezes Cyfrowego Polsatu Dominik Libicki zapowiadał 4 nowe stacje w TV Mobilnej. Oto cytat: "Wydaje się, że jesteśmy w stanie bez uszczerbku jakości sygnału powiększyć ofertę Telewizji Mobilnej o około cztery nowe kanały - mówił na konferencji Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu. Nie deklarował jednak, kiedy może to nastąpić. - Mam nadzieje, że wydarzy się to w miarę szybko - mówił jedynie."

 

Nie to żebym się upominał bo wiem, że jakość tych kanałów byłaby zapewne tragiczna ale to tylko pokazuje jak swoich klientów traktuje Cyfrowy Polsat. Jeśli nowych kanałów jednak nie będzie to chociaż pasowałoby poinformować o tym media a nie udawać, że nie było tematu. Na prawdę bardzo denerwuje mnie takie podejście do sprawy władz Cyfrowego Polsatu. Mają ogromną liczbę abonentów satelitarnych i tych naziemnych mają po prostu gdzieś. W [beep]ach im się poprzewracało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wymieniałem emaile z firmą INFO-TV-OERATOR, która świadczy usługi Mux4 CP. Pytałem się czy i kiedy możliwe jest zwiększenie mocy nadajników i uruchomienie nowych nadajników.

 

Otrzymałem informację że być może zwiększenie zasięgu i uruchomienie nowych nadajników nastąpi już po 31 maja tego roku, po jakimś spotkaniu za granicą. Niestety zapomniałem co to za spotkanie i gdzie ono będzie, ale zapewne chodzi o międzynarodowe ustalenia kanałów, częstotliwości i kierunkowości, oraz maksymalnych mocy nadajników.

 

Zatem jest szansa na stopniowy wzrost zasięgu MUX4 do terytorium całej Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałbym zapytać odnośnie promocji 1zł. Próbowałem zasięgnąć informacji w 2 punktach i na infolinii i moje pytanie powaliło wszystkich na kolana. Jaki pakiet w cyfrowym polsacie upoważnia do skorzystania z promocji. Odpowiedzi były dwie 39,90 lub 59,90. Oczywiście nikt nie znalazł tego w regulaminie tylko droga dedukcji doszli na jakich zasadach przysługują zniżki w SmartDomie. Ja mam jedynie rodzinny i to jeszcze okres bezpłatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...