SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

Rezygnacja z Cyfrowego Polsatu

Pytania i problemy związane z ofertą platformy Cyfrowy Polsat

Moderator: swojadroga

Postprzez konrad » 22 lis 2007, o 01:06

i po co mam płacić ponownie za dekoder ? wole C+, już przesadzone. muszę tylko wysłać rezygnacje. poza tym będę mial u nich konto (czyli juz wiadomo dlaczego maja 1,5mln a nie 1mln) i mogę wrócić do nich w każdej chwili
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
konrad
Czasami wpadam
Czasami wpadam

Postprzez _MICHAL_ » 22 lis 2007, o 01:13

jeśli wysyłasz rezygnację to zrywasz umowę, czyli już nie posiadasz konta unich...
Polsat liczy tylko aktywne konta te z umową...
Inaczej można tez powiedzieć że N wlicza sobie w klientów osoby korzystające z TVN Med, a C+ klientów posiadających PrePaid
_MICHAL_
Na forum jestem 24/7
Na forum jestem 24/7

Postprzez konrad » 22 lis 2007, o 17:12

tak mi powiedzial konsultant ze konto nadal mam i moge do nich wrocic wiec ?druga kwestia, to mi sie podoba wlasnie C+, nie ogladam sportu wiec po co mi to ? Ty wolisz sport to wybierz np N pakiet sport i z dynki
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
konrad
Czasami wpadam
Czasami wpadam

Postprzez Tomini » 22 lis 2007, o 21:21

Ja juz wyslalem rezygnacje , miesiąc grudzien bedzie ostatnim w ktorym bede oglądal CP , oczywiscie przezucam sie na Cyfre+ i biore pakiet podstawowy a do tego Canal +

Na CP jest duzo ale tak naprawde jesli chodzi o sport to nie wiele jest , chce patrzec na najlepsze ligi swiata i one są tylko na Canal+ .

Zal mi tylko Mistrzostw Europy ktorych juz nie obejze w Cyfrowym Polsacie bo wlasnie Polsat wykupil prawa , ale nie zaluje .
Tomini
Jestem tu nowy
Jestem tu nowy

Postprzez konrad » 22 lis 2007, o 21:42

Tomini - wyślesz mi na PW instrukcje jak zrezygnować z CP ? będę CI stokrotnie wdzieczny :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
konrad
Czasami wpadam
Czasami wpadam

Postprzez niceadasko » 22 lis 2007, o 21:46

@Tomini ja poproszę to samo na PW. Również będę bardzo wdzięczny. Konkretnie to prosiłbym o wzór wypowiedzenia umowy.
Obrazek
niceadasko
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez Grodzin » 3 gru 2007, o 21:31

Podpisałem umowę z CP 7 grudnia 2006 roku na 17 miesięcy i chcę ją wkrótce rozwiązać w związku z tym mam pytania. Zgodnie z tym co tu pisze:

"Po upływie okresu podstawowego umowa może zostać wypowiedziana w zakresie obowiązku zachowania aktywnych Pakietów Programów za 3-miesięcznym wypowiedzeniem skutecznym na koniec okresu rozliczeniowego. Klient jest ponadto uprawniony do złożenia przed upływem 14 okresu rozliczeniowego oświadczenia, iż nie zamierza kontynuować umowy w zakresie obowiązku zachowania aktywnych pakietów po zakończeniu okresu podstawowego."

muszę przed upływem 14 okresu rozliczeniowego złożyć oświadczenie, że nie chce CP. Kiedy on upływa?? Kiedy mam to wysłać ??
Do 7 stycznia ?? czy do 7 lutego ??
jesli wysle to oswiadczenie to musze pozniej jeszcze pisac wypowiedzenie czy też już nie trzeba?? Można wysłać oświadczenie w kopercie którą dostałem dzisiaj od CP z nową super ofertą nic nie warta ??

13 miesiąc - 2007-12-07 49.80zł
14 miesiąc - 2008-01-07 49.80zł
15 miesiąc - 2008-02-07 49.80zł
Grodzin
Jestem tu nowy
Jestem tu nowy

Postprzez zaq13 » 3 gru 2007, o 22:03

czyli 17 miesiąc mija u Ciebie 7maja 2007 roku czyli z tego wynika, że jak chcesz zrezygnować to wyślij pismo do nich przed 7 lutym 2008 roku.

Weź też poprawkę na poczte polską albo zainwestuj pare złotych w potwierdzenie odbioru!!
ObrazekObrazek
zaq13
Zaglądam regularnie
Zaglądam regularnie

Postprzez interpio » 5 gru 2007, o 14:40

Moje zdanie jest takie, ze w abonamencie do 50 PLN ( a wielu ludzi tylko na tyle stac aby wydac miesiecznie w tym mnie) CP nie ma sobie rownych.

Moim zdaniem najciekawszą ofertą programową w abonamencie do 40zł. jest "n" telewizja 32 zł., potem jest CP - 35 zł. i pakiet podstawowy w Cyfrze+ 38 zł. w promocji 28 zł.
Ale po pierwsze, w Cyfrze+ mam wygodę z dekoderem, kartę Cyfry+, mogę wykorzystać w swoich dwóch dekoderach Strongu, Philipsie lub u
mojego brata na Fergusonie.
Po drugie, głównie oglądam "Discovery", "Planete" i "Kino Polska" i w Cyfrze+ mam to tylko za 32,50 zł. / m-c.
W CP za możliwość oglądania "Discovery" i "Kino Polska" musiałbym zapłacić prawie 50 zł.
Ciekawym posunięciem jest umieszczenie paczki kanałów BBC na CP.
Najlepszym rozwiązaniem byłby super-multioperator oferujący do wyboru pojedyńcze kanały od 3 dostawców satelitarnych i od TVP.
TVN Lingua: "The League of Gentlemen" "Fly my deer", "Therapidiom", "Party to Learn" with Kędzior, "Slanguage", :brawo:

"Zalety" siedmiu stacji DISCOVERY:
- głupie reklamy co 10 minut
- głośna reklama w DISCOVERY - obudzi nawet nieboszczyka
i za to wszystko zapłaci abonent TV SAT!

"n" - pakiety: "informacja" "kultura, nauka, świat" i "film"
"polsat"- pakiet mini
interpio
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez R_Tomek » 7 gru 2007, o 20:24

Ja również chciałbym zrezygnować z Cyfrowego Polsatu, czy mógł by mi ktoś wysłać jakiś wzór rezygnacji z umowy, za co byłbym stokrotnie wdzięczny :)
I jeszcze jedno pytanie jaki występuje okres wypowiedzenia? Umowę zawarłem 18 lipca 2005r (kod promocji F05), dzwoniłem parę razy na infolinię CP, ale po każdej rozmowie mówią 1,2 lub 3 miesięczny okres wypowiedzenia, który jest prawidłowy?
R_Tomek
Jestem tu nowy
Jestem tu nowy

Postprzez Maq » 7 gru 2007, o 20:37

@R_Tomek, taki jaki masz podany w swojej umowie...
Skroc.pl - skracanie długich adresów na krótsze
Wklej.se - Wklej co chcesz! Hosting tekstu (beta)
---
only plasma, only Panasonic
Cyfra+ ;]
Maq
Forum to mój drugi dom
Forum to mój drugi dom

Postprzez kaczy122 » 8 gru 2007, o 03:53

Informacje które powinieneś zawrzeć w liście poleconym mającym na celu rozwiązanie umowy z CP:

*Imię, Nazwisko, ID, nr karty, nr modułu, nr dekodera
*możesz to trudne do wymyślenia sformułowanie zacytować
" Wypowiadam umowę"
*krótki powód rozwiązania umowy
*czytelny podpis

Okres wypowiedzenia znajdziesz w umowie. Jeżeli ją podpisałeś to na pewno umiesz czytać. F05, nie było chyba takich umów, a umowy FL05 o ile pamiętam to 1-miesięczny okres wypowiedzenia skuteczny na koniec miesiąca kalendarzowego. Lepiej jednak to sprawdź żeby nie było potem niespodzianek.

Z tego co sobie przypominam to pisania podań i wniosków uczono w podstawówce. Z góry zakładam że ją skończyłeś więc nie będziemy musieli służyć Ci pomocą związaną z umieszczeniem daty, nazwy miejscowości i podpisu w odpowiednim miejscu na kartce.

Widze że w twoim przypadku komputem ma nad mózgiem przewagę bo go używasz.

To już chyba setna wskazówka na ten temat. :(

Edycja Mr. Orbita: Posty połączone
Ostatnio edytowano 8 gru 2007, o 04:16 przez kaczy122, łącznie edytowano 4 razy
Mieć jaja jak kokosy, a nie wiórki od Bounty.
kaczy122
Jestem tu nowy
Jestem tu nowy

Postprzez hoses » 9 gru 2007, o 14:28

kaczy122 napisał(a):Z tego co sobie przypominam to pisania podań i wniosków uczono w podstawówce. Z góry zakładam że ją skończyłeś więc nie będziemy musieli służyć Ci pomocą związaną z umieszczeniem daty, nazwy miejscowości i podpisu w odpowiednim miejscu na kartce.

No niestety stanę w obronie tych którzy nie potrafią napisać wypowiedzenia umowy. Nie bardzo rozumiem twojego podejścia kaczy122, jak ktoś prosi o wzór takiego wypowiedzenia to albo go ktoś umieszcza albo się nie odzywa i siedzi cicho. Sam z doświadczenia wiem, że czasami nie umieszczenie jakiegoś głupiego wyrazu (już nie mówie o niewłaściwie postawionym przecinku lub kropce) zmienia całkowicie interpretacje wypowiedzi przelanej na papier. A wszyscy słyszeli o paranoii CP w stosunkach do abonentów rezygnujących ze świadczenia i dlatego chcą mieć pewność, że jak wyślą wypowiedzenie to CP się od nich odpier... i nie będzie ich terroryzował jakimiś rozczeniami. Więc jak jesteś taki mądry i wykształcony to pomóż koledze na forum i umieść gdzieś taki wzór, a na pewno otrzymasz od niego podziękowanie.
hoses
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez pitter » 9 gru 2007, o 14:47

Może ktoś w czynie społecznym przygotuje wzory wypowiedzeń, przygotuje się wersje PDF - ściągnij, wydrukuj, wypełnij i wyślij ;)
Najczęstsze kłamstwo w Internecie?
- Szukałem, ale nie znalazłem.
pitter
Moderator
Moderator

Postprzez Jarek » 9 gru 2007, o 17:58

Wzór takiego wypowiedzenia powinien wyglądać mniej więcej tak:

WYPOWIEDZENIE UMOWY

Informuję, że z dniem data rozwiązuję umowę o nr (numer umowy) zawartej w dniu (data zawarcia umowy) pomiędzy mną tj.
(dokładne dane adresowe) legitymującym się dowodem osobistym o nr (nr i seria dowodu osobistego wydanym przez (nazwa organu wydającego dowód) a Polsatem Cyfrowym z siedzibą (adres siedziby polsatu cyfrowego)

Z poważaniem
(osobisty czytelny podpis)
Obrazek
Jarek
MOD Weteran
MOD Weteran

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Cyfrowy Polsat