Skocz do zawartości

Tuner MINI HD 2000


bradox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale z tego co piszesz, to nie zawinił operator, tylko Ty podłączając dekoder do uszkodzonego zasilacza. Dwa razy. Operator nie robi Ci żadnego kłopotu z wymianą uszkodzonego dekodera na sprawny. Musisz tylko się udać do APS-u. Tobie się tylko sprawa komplikuje, bo sprzęt wywiozłeś poza granice Polski. Tak, czy siak nie możesz mieć pretensji do operatora, że w Twojej sytuacji załatwienie sprawy trwa dłużej.

Odeślij komplet wraz z uszkodzonym zasilaczem do Polski i wymień komplet na sprawny. Poproś tatę, aby wszystko sprawdzono w APS-ie. Sprawny sprzęt podłącz u siebie, aktywuj kartę i oglądaj kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam wielką prośbę. Czy na tym dekoderze jest Telegazeta/teletext? Wiem że przez hdmi nie powinna działać, ale czy przez EURO złącze da radę? A jeżeli nie ma to czy jest możliwość używania telegazety normalnie na TV przez pilota od TV? Bardzo proszę o odpowiedź. Zamówiłem CP dla ojca ale on jest fanem telegazety i teraz nie wiem co zrobię jak nie da się jej używać.

Jeszcze pytanie, czy aby zaktualizować dekoder trzeba mieć dostęp do internetu? Nie mam w kablu tylko mobilny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nick_usuniety
A jeżeli nie ma to czy jest możliwość używania telegazety normalnie na TV przez pilota od TV?

Tak, można włączyć telegazetę pilotem od telewizora.

Jeszcze pytanie, czy aby zaktualizować dekoder trzeba mieć dostęp do internetu?

Nie, aktualizacja oprogramowania dekodera odbywa się poprzez satelitę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Mam kłopot z dekoderem HD2000. Po podłączeniu do TV toshiby nie dział. Nie da się go włączyć. Dopiero wyjęcie zasilania i odłączenie HDMI spowoduje że zaczyna reagować na włączniki i się włącza. W domu mam dwa takie dekodery i zachowują się dokładnie tak sami.

 

W tym samym miejscubył dekoder HD550s i działał bez kłopotu. Dekoder HD5000 tez działa.

 

Macie jakieś pomysły w czym może być kłopot??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni dekoder, jak się go włączało, to sam przełączał telewizor w tryb AV. Mini HD 2000 nie włącza sam trybu AV. Trzeba włączyć TV i przełączyć go ręcznie w tryb AV. Czy jest możliwość, by włączając dekoder Mini HD 2000 sam przełączał TV w tryb AV? Z poprzednim dekoderem to działało, więc tutaj też myślę, że się da, tylko pytanie: jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam kłopot z dekoderem HD2000. Po podłączeniu do TV toshiby nie dział. Nie da się go włączyć. Dopiero wyjęcie zasilania i odłączenie HDMI spowoduje że zaczyna reagować na włączniki i się włącza. W domu mam dwa takie dekodery i zachowują się dokładnie tak sami.

 

W tym samym miejscubył dekoder HD550s i działał bez kłopotu. Dekoder HD5000 tez działa.

 

Macie jakieś pomysły w czym może być kłopot??

 

Wymień HD2000 na HD5500s lub HD5000 według dostępności w APS. Twój TV i dekoder nie dogadują się z powodu HDCP.

 

@PaSaSaP - sprawdź przewód SCART, a dokładnie 8 pin wtyczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awaryjnie mam stary tv i dekoder CP Mini HD 2000, włączam i mam czarny obraz, ale głos słychać normalnie.

W jakiej kolejności włączasz? Ja tak mam na telewizorze Sharp, jeśli najpierw włączę telewizor, a potem tuner. Jeśli tuner do końca się uruchomi i dopiero potem włączę telewizor, to jest w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dekoder MINI HD 2000 brak obrazu po HDMI. Menu z dekodera widoczne normalnie, głos także. Próbowałem na innym kablu to samo. Po euro chodzi normalnie. Zmieniałem rozdzielczość na 720 nie pomaga.Sprawdzałem dekoder Ariva 100 chodzi normalnie na tych kablach. Resetowałem ustawienia fabryczne w dekoderze i tv. Telewizor to plazma Samsunga. Wcześniej wszystko działało ok. Problem pojawił sie po podłączeniu i odłączeniu laptopa od tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...