Skocz do zawartości

Pakiet Rodzinny HD


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam mały problem z CP. Może wy mi wyjaśnicie jak oni potrafią oszukiwac ludzi.

Mam pakiet Rodzinny HD. W punkcie powiedzieli mi że będę mieć 27 dodatkowych kanałów przez 6 miesięcy, ale po jakiś 15 dniach zabrali każdy "gratisowy" kanał. Dopiero po tych 6 miesiącach miałam przejść na mniejszy pakiet za 10 zł, albo zostawić ten za 20 już bez tych promocyjnych kanałów. A moje pytanie brzmi: Czy ktoś miał taki sam problem i co z tym zrobił.

 

A jakie to były gratisowe kanały? HBO, Cinemaxy itp. itd.? Jeżeli tak, to nie były w żadnym stopniu gratisowe... Każdy dekoder wychodzący z CP ma ustawione uprawnienia na pełny pakiet (żeby kupujący pełną ofertę nie musiał czekać na uprawnienia) - i akurat po 15 dniach przyszły uprawnienia, które ustaliły Twój pakiet.

 

Jeżeli nie - jest jeszcze jedna możliwość, tj. wypowiedzenie wyższego pakietu zaraz po zakupie - wtedy jest on wyłączony zgodnie z dyspozycją (a nie po 6 miesiącach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie - jest jeszcze jedna możliwość, tj. wypowiedzenie wyższego pakietu zaraz po zakupie - wtedy jest on wyłączony zgodnie z dyspozycją (a nie po 6 miesiącach).

 

I tutaj jesteś w błędzie. Dyspozycja zmiany pakietu w ramach elastyczności przewidzianej umową złożona w okresie promocyjnym jest realizowana z końcem okresu promocyjnego zgodnie z cyklem rozliczeniowym.

 

@czerstwy -

TRAFNY WYBÓR „OSTATNIA SZANSA” umowa tylko 24 miesiące – oferta dla osób zdających dekoder udostępniony do 30 dni po rozwiązaniu umowy z Cyfrowym Polsatem (protokół zwrotu sprzętu uprawnia do skorzystania z oferty):

 

Umowa na 24 miesiące.

 

Rodzinny HD przez 6 miesięcy GRATIS.

 

Od 7 miesiąca abonament:

• Rodzinny HD za 19,90zł

• Mini HD za 9,90zł

 

Multiroom:

• Brak opcji

 

Dekoder (główny):

• HD za 1zł

• HD na własność za 99zł

 

Dekoder (Multiroom):

• Brak opcji

 

Moduł Wi-Fi w sprzedaży detalicznej za 49zł

Antena Single za 28zł

Antena Twin w sprzedaży detalicznej za 90zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wzialem dzis Rodzinny HD z promocja 6 miesiecy gratis a pozniej Rodzinny lub Mini za 9.99

 

Mam pytanie nie mam Eurosportu a czy czasami nie powininem go miec przez 6 miesiecy jako programy gratis?

 

Na stronie Polsatu wlasnie przy Rodzinnym jest 27 kanalow gratis przez okres 6 miesiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie powinieneś mieć. Ty wziąłeś Mini HD i dla ciebie kanałami gratisowymi są te z Rodzinnego HD (np. TVN Fabuła HD, Sundance HD, Polsat Sport Extra, History itp.)

Te 27 kanałów miałbyś w przypadku podpisania umowy na pakiet Familijny HD z możliwością zejścia do Rodzinnego HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinieneś mieć Eurosportu, bo ten kanał jest w pakiecie Familijnym HD. Ty podpisałeś umowę na pakiet Rodzinny HD z minimalnym obowiązkiem na pakiet Mini HD, czyli przez 6 miesięcy masz gratis pakiet Rodzinny HD. Gdybyś podpisał umowę na pakiet Familijny HD z minimalnym obowiązkiem na pakiet Rodzinny HD, to miałbyś w okresie promocyjnym Eurosport. Ten ostatni wariant jest prezentowany na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie, czy podpisując umowe na Pakiet Rodzinny HD na 2 lata, będzie w tym pakiecie Polsat Sport i Polsat Sport Extra  - przez cały czas trwania umowy, bez rezyka wyłaczenia w dowolnym czasie?

Przy progranach tych figurują "gwiazdki" z treścią: "...

*Kanały dostępne promocyjnie (nie wchodzą w skład jakiegokolwiek Pakietu) dla Abonentów:

od Pakietu Rodzinnego HD - CNN, History, Nat Geo Wild, Polsat, Polsat Film, Polsat News, Polsat Sport, Polsat Sport News, Polsat Sport Extra, TVN, TVN7, TVP1, TVP2, TTV, ATM Rozrywka, VIVA Polska, Comedy Central, Kino Polska, TVP Rozrywka, TVP Seriale, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat 2, TV4, .."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy podpisując umowe na Pakiet Rodzinny HD na 2 lata, będzie w tym pakiecie Polsat Sport i Polsat Sport Extra  - przez cały czas trwania umowy, bez rezyka wyłaczenia w dowolnym czasie?

Przy progranach tych figurują "gwiazdki" z treścią: "...

*Kanały dostępne promocyjnie (nie wchodzą w skład jakiegokolwiek Pakietu) dla Abonentów:

od Pakietu Rodzinnego HD - CNN, History, Nat Geo Wild, Polsat, Polsat Film, Polsat News, Polsat Sport, Polsat Sport News, Polsat Sport Extra, TVN, TVN7, TVP1, TVP2, TTV, ATM Rozrywka, VIVA Polska, Comedy Central, Kino Polska, TVP Rozrywka, TVP Seriale, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat 2, TV4, .."

Oczywiście że takiej gwarancji nie ma dlatego radzę podpisać znacznie krótszą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Też się zastanawiam nad migracją do Rodzinnego HD z 59,90 ale Polsat Sport oraz Polsat Sport Extra są tutaj kanałami nadawanymi promocyjnie. A to oznacza, że jeśli kiedyś je wyłączą i pozostaną tylko wersje HD to nie będę mógł nawet wypowiedzieć takiej umowy. Być może dlatego chętnie dokładają pakiet Sport za 20 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Napisze w tym wątku.Mam umowę na 12 miesięcy w tym 5 miesięcy gratis.Pakiet to familijny HD z możliwościa zejścia do rodzinnego HdDKończą mi sie darmowe miesiące i chciałem w icok zejśc do rodzinnego HD,ale nie ma tam takiej opcji.Pytanko - nie zrobię tego samodzielnie przez icok? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...