Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem, że zaraz zostanę zrugany za brak podstawowej wiedzy na ten temat i nie przeczytanie tego tematu, ale jestem laikiem w tej dziedzinie a czas mnie nagli. Przechodząc do sedna sprawy: 3 dni temu zakupilem multiroom w cyfrowym polsacie, mam dekoder Sagemcom ESI-88 oraz jako dodatkowy HD 3000. Jak polaczyc te dwa dekodery, zeby multiroom działał? Musza byc one polaczone ze soba i rownoczesnie oba pojedynczo z antena satelitarna? Jak to zrobic, jesli przy dekoderze HD 3000 jest tylko jedno wejscie SAT? Proszę o jak najszybsze rozwiazanie moich watpliwosci.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez twina będzie działało,ale z pewnymi ograniczeniami nie będziesz mógł oglądać jednego kanału a nagrywać innego w tym samym czasie z różnych transponderów. Dla ciebie najlepszym wyborem będzie wymiana konwertera na quada i podłączenie Sagema dwoma kablami.Po podłączeniu HD 3000 pozostanie ci jedno wolne złącze do wykorzystania w przyszłości na np.trzeci multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

OK , a jeśli posiadam dekoder Samsung HD na wlasność to moge dobrac do tego Multiroom HD i dekoder HD 3000 na udostepnienie ?

Posiadm pakiet premium HD to czy na dekoderze z Multiroom HD 3000 zadziała HBO GO i Ipla Mix ? (mam w pakiecie ,ale nie działa na deoderze , bo dekoder tego nie obsluguje tylko na komputerze moge odpierać)

 

Proszę o napisanie czy opłata aktywacyjna za udostepnienie HD 3000 do Multiroom to 29zł i miesiecznie 5zl ?

 

Jeśli tak to czy umowę do Multiroom mozna uruchomic na czas nieokreslony zachowujac opłate aktywacyjna 29zł i 5zł/m czy wyjdzie drozej ?

 

Z góry dzięki za info :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Potrzebuję pomocy,

 

Wczoraj próbowałem podłączyć drugi dekoder z multiroom (po około dwóch miesiącach od podpisania umowy), włożyłem kartę z głównego dekodera (ESI88) do dodatkowego HD3000, żeby pobrał uprawnienia, ale tego nie zrobił (zostawiłem włączony na jakiś czas). Z powrotem wróciłem z główną kartą do głównego dekodera, ale pojawia się komunikat "Informacja o Nagra - Sprawdź kartę". Probowałem wyjąć i włożyć ponownie, Nadawałem na nowo uprawnienia, przywrociłem dekoder do ustawień fabrycznych i nic. W dekoderze w Menu nie wyświetla już numeru karty (puste pole). Po przywróceniu ustawień fabrycznych przy pierwszej inicjalizacji systemu, przy karcie było napisane: SmartCard Error. Ponieważ kończą mi się pomysły, pytam o radę. Oczywiście dekoder multiroom z drugą kartą też nie działa, wyskakuje komunikat "Problem z kartą". Gdy włożę kartę z dekodera głównego, pojawia się "Dekoder dodatkowy multiroom został odblokowany, włóż kartę z dekodera dodatkowego o numerze xxxxx, ale to jest numer karty głównej, a nie dodatkowej, więc jest błędne koło. Dekoder dodatkowy jakby myślał, że numer karty dodatkowej to de facto jest fizycznym numerem karty głównej. Na stronie ICOK w ustawieniach pokazuje prawidłowo.

 

Czy jest możliwe, aby w systemie tak się porąbało, że pozamieniało "jakoś" numery kart i dlatego nie działają oba dekodery z obiema kartami w różnych konfiguracjach?

 

UPDATE: Nie aktualne, zadzwonienie do Obsługi pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonić i powiedzieć, że woła starą kartę i niech coś z tym zrobią.

 

Miałem podobnie jak zamieniłem dekoder na moduł - musiałem zadzwonić (przy okazji trafiając na kobietę, która nigdy nie powinna mieć styczności z klientami, bo od pierwszych sekund rozmowy wiedziałem, że rozmawiam z totalną chamówą) i przedstawić sytuację. Owa pani kazała zostawić dekoder na jakimś tam kanale i po pewnym czasie dekoder wołał już o kartę z nowego modułu, a nie starego dekodera ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...