Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz sobie go odblokowywać, kiedy Ci się podoba. Nie trzeba czekać na komunikat. W takiej sytuacji licznik się wyzeruje i będzie od nowa odliczał dni do ponownego zablokowania.

Jak to zrobic, jest jakas opcja w menu tunera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z moim MR. Dekoder HD 6000 się zablokował i chce kartę z głównego dekodera. Wkładam tę kartę i nic. Dalej komunikat i zero reakcji. Na infolinii każą mi czekać 20 minut, więc wolałem wpaść do Was i podpytać.

Do Multiroom nie ma HD6000 jako dodatkowy tuner, do Multiroom można dostać tylko HD2000 albo HD3000

HD6000, albo HD7000 jest zawsze tunerem głównym w ramach Multiroom, a główne tunery nigdy się nie blokują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie tak do końca dowolny dekoder. Bo np. dekodera Sagemcom ESI-88 do Multiroom nie dostaniesz, tzn. w konfiguracji takiej, że miałby on być dekoderem dodatkowym. Jako główny jak najbardziej tak. Tak samo moduł CAM. Też tylko jako urządzenie główne. Jako dekoder dodatkowy do Multiroom mogą być to tylko dekodery produkcji CPT (seria HDx000) i to też chyba nie wszystkie. Nie wiem, czy HD6000 można wciąż dostać jako dekoder dodatkowy do Multiroom. Tutaj najlepiej musiałby potwierdzić to @swojadroga. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem jako główny PVR7000 a do multi jako dodatkowy hd3000.Przy przedłużaniu umowy wymieniono mi HD3000 na PVR7000 i stał się on dekoderem głównym. Teraz mam dwa PVR7000 i od tego czasu skończyły się problemy z przekładaniem kart. Dekoder dodatkowy ani razu tj od kwietnia nie żądał odblokowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem się wydarzy "awaria" systemu i nie uruchomi się prawidłowo usługa Multiroom, tylko na przykład na Multiroomie stworzonym z głównego dekodera zostaje dotychczasowy (czasem nowy) pakiet kanałów z nadawanymi uprawnieniami bez konieczności przekładania karty. Nie ma również wtedy w MENU zakładki MULTIROOM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wyczerpująca odpowiedź :) Może ktoś to rozwinie.

 

A co tu więcej rozwijać? Możesz nagrywać każdy kanał, do którego masz dostęp na dodatkowym dekoderze. Później na tym samym dekoderze możesz obejrzeć nagrany materiał. Do dekoderów CP bez wbudowanego dysku można podłączyć dowolny dysk dysk twardy. Tutaj masz listę dekoderów wraz ze szczegółowym opisem i instrukcją obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu więcej rozwijać? ... Do dekoderów CP bez wbudowanego dysku można podłączyć dowolny dysk dysk twardy.

 

Pytam o szczegóły bo chcąc wziąć nową ofertę nie proponowano mi dekodera z dyskiem a do tego małego można podłączyć dysk ale tylko dedykowany i kosztuje to u nich ponad 200 zł

Własnie dlatego pytam o szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

do końca sierpnia miałem NC+ a teraz czekam na dekodery CP. Wybrałem ofertę Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD i mam pytanie odnośnie MR. Wziąłem główny PVR Sagecom ESI-88 i dwa dodatkowe dekodery HD2000. Do tej pory miałem na antenie założony zez - jeden konwerter quad a drugi twin na astrę. Poprzez DiSEqC miałem podłączony główny dekoder a z quada do dodatkowych. Dodatkowo dekodery miałem podłączone do internetu żeby zbierały uprawnienia. Wiem, że teraz będę musiał przekładać kartę. Ale czy muszę jakoś poprawiać instalację antenową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu więcej rozwijać? ... Do dekoderów CP bez wbudowanego dysku można podłączyć dowolny dysk dysk twardy.

 

Pytam o szczegóły bo chcąc wziąć nową ofertę nie proponowano mi dekodera z dyskiem a do tego małego można podłączyć dysk ale tylko dedykowany i kosztuje to u nich ponad 200 zł

Własnie dlatego pytam o szczegóły.

 

Przecież napisałem, że dowolny, a nie dedykowany. Kłania się czytanie ze zrozumieniem.

 

@mietekzuqwertyl Raczej nie, dekoder Sagemcom ESI-88 posiada dwa wejścia antenowe, a dekodery HD2000 po jednym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...