Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie wszystkich !

Ja mam pytanie następujące : Czy da się odpalić multiroom bez karty podstawowej ? czy jest jakiś "myk" żeby to obejść ?

posiadam juz multiroom korzystałem tylko bliska mi osoba wyjechała na jakis czas i nie posiadam chwilowo karty z głownego dekodera ...

Z góry dzięki za odpowiedż !!!

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zestaw Moduł CI+ i HD 5500s i właśnie mija 4 tydzień bez ; biegania; , a dodam że poprzednio HD 5500s wytrzymał 6 tygodni.

Pierwszy etap po aktywacji usługi może być wydłużony ale trzeba założyć, że przełożenie karty z dekodera głównego trzeba wykonywać co około dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie następujące : Czy da się odpalić multiroom bez karty podstawowej ? czy jest jakiś "myk" żeby to obejść ?

posiadam juz multiroom korzystałem tylko bliska mi osoba wyjechała na jakis czas i nie posiadam chwilowo karty z głownego dekodera ...

Rozumiem, że ta bliska ci osoba mieszka zupełnie gdzie indziej, niż ty i posiada tzw. dekoder główny? Jeśli tak to w takim razie będzie problem. Raz, że złamaliście regulamin Cyfrowego Polsatu odnośnie usługi Multiroom, dwa, po to jest to zabezpieczenie usługi Multiroom w postaci okresowej konieczności aktywacji dekodera dodatkowego za pomocą karty z dekodera głównego, aby zapobiec właśnie sytuacjom, że dwa te dekodery znajdują się np. na dwóch różnych końcach Polski. Tego zabezpieczenia niestety nie da rady obejść. Nawet, gdyby w jakiś sposób było to możliwe to takie działanie jest nielegalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Wątpię czy taki myk jest możliwy, przecież w ten sposób zabezpieczają się przed dzieleniem dostępu na kilka gospodarstw domowych np gdyby takie coś było możliwe to wziąłbym 3xMR, główny dekoder byłby np u mnie a pozostałe byłyby u 3 sąsiadów i w ten sposób koszt abonamentu dzieliłby się na 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tymczasem mam pytanie a mianowicie ile trzeba zapłacić łącznie za Multiroom przy obecnej umowie o wysokości abonamentu równego 74,90 zł (69,90 zł bez czynszu za dekoder) przy założeniu że ma się pakiety Familijny Max HD + Sport HD + Film HD? Niedługo planuje coś takiego sobie założyć ale nie wiem ile mam za to zapłacić. Chodzi mi tutaj o koszty zarówno abonamentu jak i okablowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednorazowo 28 zł + ewentualne koszty kuriera ok 18 zł

Potem 5 zł miesięcznie no chyba że uda ci się wyrwać multiroom za 0 zł. Ja mam 2 za jeden nic nie płacę a za drugi 5 zł miesięcznie.

Jeżeli masz zamiar przedłużać umowę to za tą kwotę co obecnie płacisz spokojnie wyrwiesz pakiet Premium z HBO HD i HBO GO wraz z multiroomem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tymczasem mam pytanie a mianowicie ile trzeba zapłacić łącznie za Multiroom przy obecnej umowie o wysokości abonamentu równego 74,90 zł (69,90 zł bez czynszu za dekoder) przy założeniu że ma się pakiety Familijny Max HD + Sport HD + Film HD? Niedługo planuje coś takiego sobie założyć ale nie wiem ile mam za to zapłacić. Chodzi mi tutaj o koszty zarówno abonamentu jak i okablowania.

 

Odpowiedzi należało szukać w temacie z ofertami dla obecnych abonentów: viewtopic.php?f=7&t=7424&start=6195#p1087241

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie umowę 12/5 na pakiet Familijny HD z możliwością zejścia do pakietu Rodzinny HD, za 3 miesiące kończy się jej okres podstawowy. Zastanawiam się nad podpisaniem kolejnej umowy wraz z tzw. multiromem w postaci jednego dekodera dodatkowego. W tej sytuacji rozumiem, że musiałbym posiadać pakiet minimalny Familijny HD za 39,90 zł miesięcznie + jakaś opłata za dekoder dodatkowy? W tym przypadku jaką można uzyskać najniższą opłatę za czynsz dekodera dodatkowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...