Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy pojawiła się możliwość dobrania dekodera z dyskiem (esi-88 lub pvr 7000) jako dekodera dodatkowego do multiroom? Lada dzień przedłużam umowę i chciałbym dostać takowy dekoder (nawet za dopłatą).

 

Nie ma takiej możliwości, ale można do każdego dekodera CP dokupić dysk zewnętrzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

 

Mam na balkonie talerz SAT ale od niego do domu mogę mieć tylko pociągnięty jeden kabel antenowy (tak zrobili przy budowie). Czy jeśli kupie konwerter TWIN to mogę jakoś dwa kable z niego połączyć jakąś zwrotnicą (albo czymś innym) i doprowadzić jednym kablem przez ścianę budynku do pomieszczenia?. W tym pomieszczeniu później mam w ścianie kontynuację tego kabla co idzie do talerza na balkonie i cztery kable która są od czterech pokoi w domu (a w pokojach są zamontowane gniazdka końcowe z wejściami SAT, TV i Radio).

 

Chciałbym na tym wszystkim zamontować multiroom Polsatu aby w jednym pokoju podłączyć jeden dekoder a w drugim drugi. Ale właśnie problem jest taki, że z balkonu fizycznie mogę doprowadzić do budynku tylko jeden kabel antenowy a jak wiadomo potrzebuje konwerter TWIN z dwoma wejściami.

 

A Później mam te kable w ścianie odpowiadające każdemu z pokoi i nie wiem też jak je połączyć abym później mógł podłączyć do gniazdek końcowych te dekoderu multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli droga to sprawa a pomyśleć że wystarczy jakby była możliwość wyprowadzenia drugiego kabla do budynku. Dzięki bardzo za informacje!

 

Jest jeszcze opcja aby dać jeden dekoder polsatu i antenę naziemną aby w tych dwóch pokojach coś grało bo na balkonie mam talerz i antenę naziemną Ale o to może zapytam w innym dziale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam taki mały problem. Pierwszy raz musiałem aktywować MR, wyświetlił mi się stosowny komunikat, przełożyłem karty, odblokowało się. Z tym że nic się nie wyświetla poza komunikatem "Brak karty w dekoderze – włóż ważną kartę". Karta wsadzona jest dobrze, przez iCOK wznawiałem połączenie z satelitą i nic. Czy wiecie może jak temu zaradzić? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie mam nc+ ale rozważam przejście do polsatu i chciałbym zapytać jak od strony technicznej by to wyglądało?

Obecnie mam multiroom na dwa telewizory - talerz 80 + konwerter twin(do astry i hotbirda) i z tego kabelki do dwóch dekoderów na karty "kameleon".

Czy konwerter musiałbym wymienić na "polsatowski " czy tylko wymiana dekoderów? I na koniec: czy ktoś mógłby mi opisać jak w praktyce działa multiroom w polsacie tj. czy muszę np. co pare godzin aktywować dekodery czy coś w tym rodzaju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja podobnie, jak kolega @Pytacz, jestem abonentem Cyfrowego Polsatu od kwietnia 2013 roku. Od samego początku mam też usługę Multiroom gratis (jeden dodatkowy dekoder, HD3000). W moim przypadku dekoder dodatkowy "woła" o kartę z dekodera głównego (u mnie akurat rolę tę pełni polsatowski moduł CAM CI+) również co ok. dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...