Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mogliby przynajmniej kupić prawa do Pucharu Anglii. Przez ostatnie półtora roku miał je Orange Sport. Teraz, z tego co mi wiadomo, żadna z polskich stacji nie zakupiła tych praw na kolejne lata. Myślę, że warto byłoby o te prawa zawalczyć, bo FA Cup to kultowe rozgrywki i wiele emocjonujących meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojciu, ja 7 lat czekałem, po utracie praw do extraklasy powiedziałem dość i od maja jestem w nc+. Wątpię by kupili La Liga, jak już to wrócą mecze z ekstraklasy. Borek może miał na myśli ...Euro.

Właśnie nie, bo najpierw napisał mu o eliminacjach ME i MŚ i o finałach Euro 2016, potem ten mu napisał, że w porównaniu do lig zagranicznych i LM to za mało i wtedy Borek mu napisał "poczekaj jeszcze chwilę :)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już nc+ odda, to na pewno nie ligę hiszpańską.

"poczekaj jeszcze chwilę"

Przetargi chyba będą w przyszłym roku na te ligi, więc nie wiem o jakich on prawach myśli . Myślę, że o ligę włoską może tu chodzić, albo o LE. Na bank nc+ nie pozbędzie się praw do lig-angielskiej i hiszpańskiej. Też będąc abonentem CP zawsze się łudziłem, co do praw, i tak tkwiłem tam tyle lat. Teraz wreszcie mam piłkę nożną na najwyższym poziomie :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już nc+ odda, to na pewno nie ligę hiszpańską.
"poczekaj jeszcze chwilę"

Przetargi chyba będą w przyszłym roku na te ligi, więc nie wiem o jakich on prawach myśli . Myślę, że o ligę włoską może tu chodzić, albo o LE. Na bank nc+ nie pozbędzie się praw do lig-angielskiej i hiszpańskiej. Też będąc abonentem CP zawsze się łudziłem, co do praw, i tak tkwiłem tam tyle lat. Teraz wreszcie mam piłkę nożną na najwyższym poziomie :D .

Ale liga angielska jest w konkurencji do końca sezonu 2015/16.Teraz mogą walczyć o Ekstraklasę, LE ,hiszpańską,włoską,francuską.Ostatnio na włoską nie było ich stać bo była w pakiecie z ręczną.Może to będzie LE bo przetarg o LM już dawno rozstrzygnięty a o LE cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może CP kupi niebawem jakieś prawa piłkarskie; Borek na twitterze odpisał jednemu z użytkowników narzekającemu na słabą ofertę piłki w Polsacie, że ma jeszcze chwilę poczekać. Ciekawe, czy będzie to Ekstraklasa, a może La Liga. A może zupełnie coś innego.

 

Będzie to jakiś puchar krajowy.

 

W zeszłym sezonie był to Coppa Italia, a w tym? Hmm...

 

Wykluczam Serie A, Ligue 1 czy Ligę Europejską. Mocno bym się zdziwił jeśli Polsat uraczyłby nas taką niespodzianką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja Polsat wykupiła na dwa lata możliwość pokazywania meczów Pucharu Polski. Za ten przywilej według Krzysztofa Stanowskiego zapłaciła 4,5 mln złotych. Przez ten czas wyjątkową otoczkę rozgrywkom zapewni firma "Live Park".

Taka właśnie wiadomość ukazała się dziś na Wirtualnej Polsce. To jest ta ich nowość jeśli chodzi o ofertę futbolową?? Przecież o tym było już wiadomo.

źródło: http://sport.wp.pl/kat,32266,title,Polsat-zaplacil-45-mln-zl-za-PP-Wyjatkowa-otoczka,wid,16903312,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...